Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
12. říj 2011

@kami79 a Tesco mas este otvorene, skus 1 dnes vecer a druhy si sprav rano 😉 ms by mala dojst presne 14 dni po ovulacii, ty si uz 15-ty.. to nemoze byt len tak.. testuj testuj testuj

janielik87
12. říj 2011

@kami79 drzim palceky 🙂 a sledujem napato

simik22
12. říj 2011

baby neostal niektorej Clostil? surne potrebujem, dakujem

kami79
12. říj 2011

🙂 asi tam jeste poletim...nahlodala jsi me. A který den sis dělala ten první test?Já spíš ještě myslela, jestli ta ovulace nemohla být později a tím pádem by test byl ještě negativní.

elys
12. říj 2011

@kami79 ja na 35-ty.. pokial mam vedomosti z mudrej literatury, tak ovulacia sa tazko urcuje z dovodu, ze nenastava presne na 14-ty den cyklu, ale prave opacne, presne 14 dni pred nasledujucou ms, cize ak mame pohyblivy cyklus a nikdy nevieme, kedy mrcha pride, tazko urcime den ovulacie. myslim ze plati tych 14, u mna to po Pregnyle bolo presne jak hodinky

kami79
12. říj 2011

Tak už jsem zpátky a i Pepino je negativní, takže asi fakt nic...A ty jsi dřív netestovala?
Po tom pregnylu je ta pozdější ovulace asi fakt blbost, ale pořád mám malou naději, když jsem to zatím nedostala.

simik22
12. říj 2011

este by som sa chcela opytat, ze ked zacnem brat Clostil, lebo ja som ho este nebrala, do kolkych dni by mala byt ovulacia? ked som predtym bez liekov mala ovulaciu mavala okolo 22 DC, a teraz posledne mesiace ju nemavam vobec.dakujem

veji
12. říj 2011

no dievcata....tak ja dnes urcite budem bez snazenia...ako pozeram do tabulky, som 23 DC, takze to asi aj tak nema vyznam a okrem toho sa mi dnes podarilo poskriabat foliu na okne auta, takze.... ticha domacnost 😒

elys
12. říj 2011

@kami79 este nezufaj.. neni to stratene. zajtra skus znova

mijadave
12. říj 2011

@simik22 ahoj, Ty si uz brala clostik? lebo je len na lekarsky predpis a pri nom by si mala byt sledovana... ak nie, tak by som to len tak nebrala, ked uz, tak by som skusila na Tvojom mieste radsej sojove izoflavonoidy... je to prirodna a volne predajna nahrada clostilu... Clostil vie sposobovat cysty, mam s tym vlastnu skusenost, hrozilo mi prasknutie vajecnika... este ze ma sledoval dr na ultrazvuku 😉 takze s nim opatrne a ak ta pred tym nevysetril lekar, neriskovala by som... 😉 nechcem Ta odhovarat, neber to v zlom...

elys
12. říj 2011

@veji juuuj, tak viem si predstavit ten krik... keby spravim to iste, to by bol najprv krik a potom ticha domacnost.. ach ti chlapi

veji
12. říj 2011

@elys keby ze bol krik... to by bolo aspon nieco. ale bolo len ticho. a vrazedne pohlady 😀 ja stale hovorim ze veci maju sluzit ludom a nie ludia veciam. lenze moj muz je na take veci citlivy. raz ma dokonca upozornoval na ktore miesta na plavajucej podlahe nemam stupat ked nemusim, lebo by mohli prasknut pierka ci co.... 😀 no nic, ja sa aspon mozem vyhovorit ze som na liekoch ked mi sibe (ved ich beriem viac nez dost), ale neviem na co sqa vyhovori on 😀 😉

mijadave
12. říj 2011

@veji fuha, tak to verim, tichu domacnost doverne poznam 😉 nastastie moj chlap ked som odrela auto a rozbila zadne svetlo, proste ta znacka bola ked som cuvala inde, neviem ako sa tam posunula 😀 😀 😀 tak povedal, ze tej znacke sa treba uhnut a nie sa ju snazit posuvat, no ze co uz so mnou... 😀 😀 😀 v tomto ho musim pochvalit, s tym nie je az taky problem... on vie tichu domacnost uvalit v pripadoch, ktore nechapem, ale co uz... ale musim sa pochvalit, my sme sa pohadali cca 2 tyzdne dozadu prvy raz za 17 rokov, taka prava hadka 😀 a je to ovela lepsie ako ticha domacnost 😉

veji
12. říj 2011

@mijadave mas pravdu ze hadka je lepsia. my sa skoro vobec nehadame. az ked sa toho uz veeelmi vela nahromadi, alebo sa ma nieco dotkne...... vtedy zacnem revat a kricat od zlosti a vykricim vsetko aj za predosly rok 😀 napriklad nedavno som sa taaak nas...a, ked sa mu nechcelo snazit a ja som mala prave ovu. kricala som ako besna ze ja sa na to mozem vy...., ze ja sa nebudem nadzgavat tabletkymi zbytocne a ze to dieta sa same nespravi atd..... a musim povedat ze to zabralo 😉

mijadave
12. říj 2011

@veji ved ani my sme sa nehadali... v pondelok sme mali 13. vyrocie svadby plus 4 roky pred svadbou... vobec sme sa nehadali... no sa to zmenilo (nacase, nie?), uz sa aj pohadame, no je to fakt lepsie ako ticha domacnost, je potom cistejsi vzduch... ja mam tiez problem posledne cykly - zrovna v case ovulky sa mu nechce, akoby to citil, lebo mu to nehovorim... ked min. cyklus zahlasil, ze si to rozmyslel, ze uz tretie nechce, som vyletela...som mu povedala, ze tak ja sa dam rezat, pcham do seba lieky, z ktorych som mimochodom pribrala 10kg (to mi tiez vravi, ze by som mohla schudnut 😠 ), leziem niekolkokrat za cyklus na kozu a dr sa mi tam hrabe... ze to nie je najprijemnesie a ze som toho podstupila uz viac nez dost a on mi zahlasi, ze uz nechce???? 😠 tak to som kricala... nervy praskli... tak sa mi potom ospravedlnil aj ked o babu ma stale pochybnosti... tak sme sa dohodli, ze nic mu hovorit nebudem, ze kedy je ovulka a tak a ze sa budeme snazit tak necielene, proste len ked bude chut a hotovo... a snad sa zadari... vraj mu vadi "vyroba" dietata, ze to chce tak, aby nebol do niecoho tlaceny... tak som mu to slubila... 😉

vanilka31
12. říj 2011

@simik22 Asi za 5 - 9 dní od dobrání. Nejlepší je jít na utz.

veji
12. říj 2011

@mijadave aj ja som uz povedala ze sa budeme snazit len ked sa nam bude chciet. ale to si hovorim teraz ked som pred ms a sanca na otehotnenie nie je, ale ked pride cas ovu, tak sa mu zase budem tulit pod perinu ako diva kazdy vecer aj ked sa mi nebude chciet 😒 uz sa poznam 😖

mijadave
12. říj 2011

@veji vidim, ze sme na tom uuuuuuuuuplne rovnako... 😀 to sa neda oklamat a ani sa to neda nesnazit v tom case, a hlavne, ked to vies... 😉 ani nevies ako ma skre, ze mm nebol doma vcera, ked bola ovu 😠

mijadave
12. říj 2011

nic dievcata, lucim sa, idem si po mm... zajtra rano Vam spravim tabulku, no pokecat pridem az v piatok a aj v piatok Vam spravim tabulku, no cez vikend ideme prec a pc budem mat v oprave, tak ma potom prosim niektora zastupte 😉 dik a pa

elys
12. říj 2011

@veji jeeesus, ja odpadnem. opisujes presne mojho chlapa. aj ja mam miesta na podlahe kde musim opatrne, najlepsie vobec nestupat a obzvlast ked vysavam... lebo by sa mohol odlupit povrch v oblasti spojov.,, 🙂 myslela som, ze to len ja mam takeho diktatora, ale nie som sama.. jupiiiiiiii... teda, nie ze by ma tesilo tvoje trapenie, ale je to super pocit, ze netrpim sama chlapskymi vymyslami

mijadave
13. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............33............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Tyrisa.....................26...........6m............29...........39..............8.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............28...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............28...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............25............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............24............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............24............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............18............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............17............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............13............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............12............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............12............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............11............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........10............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................6............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................4............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+5..................14+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+2.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+1............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

mijadave
13. říj 2011

ok, tak ja bezim k zubarovi a na nakupy a vybavovacky, pa a pekny dnik 😉

simik22
13. říj 2011

@mijadave neboj nic, mne ho predpisali v Iscare, ale nestihla som si vyzdvinut recept, prepadol mi. tak pojdem k svojmu gyndosovi, nech mi predpise novy 🙂

kami79
13. říj 2011

@elys tak už se to vyřešilo....ještě večer jsem to dostala ☹ No nic, snad to vyjde tento měsíc.
Ještě jsem se chtěla zeptat, který den chodíte na UTZ??Mě si zve vždy 12 DC, jenže tento měsíc mi to vychází na neděli, tudíž půjdu až v pondělí. Nebude to pozdě nebo jak to dělá váš doktor, když vám to vyjde na víkend?

veji
13. říj 2011

@elys tak aj ty mas takeho chlapa? neuveris, ale aj ja som si vydychla 😀 o tej podlahe som nikomu nepovedala, aby ma nevysmiali 😀 aaaach, chlapi, chlapi......

lenka7791
13. říj 2011

@mijadave Ahoj, prosím o zmenu v tabuľke na 1DC. Ďakujem. A v pondelok začínam zas s clostilom. Už iba 2 mes.a potom ktovie čo ma čaká.

vanilka31
14. říj 2011

@lenka7791 A kolik měsíců ho celkem bereš? A jaké dny?

mijadave
14. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............30...........39..............9.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............29...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............29...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............26............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............25............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............25............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............19............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............18............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............14............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............13............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............13............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............12............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........11............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................7............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................5............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............1............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+6..................14+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+2............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

mijadave
14. říj 2011

@lenka7791 to mi je luto ☹ tak sup do dalsieho snazenia, dalsia sanca pred Tebou 😉

mijadave
14. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............30...........39..............9.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............29...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............29...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............26............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............25............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............25............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............19............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............18............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............14............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............13............29............3..............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............13............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............12............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........11............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................7............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................5............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............1............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+6..................14+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+2............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka