Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
19. říj 2011

@mijadave v pohodicke.. nestresuj 🙂

mijadave
19. říj 2011

@elys nestresujem 😀 dufam, ze tato je uz ok... 😉

mijadave
19. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa....................26...........6m..............35...........39..............14..........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca.............23..........1,5r..............34...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............31...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............30...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............24...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............23...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............19............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............18............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............18............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............17............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............16............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............12............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............10.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............7.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............5.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................3.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............2.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+4..................15+2..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+1.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+0............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

jania023
19. říj 2011

@elys uz si bola u dokiho?brala si aj clostil?

veji
19. říj 2011

@janielik87 no no, som sestricka, na ORL a Foniatrickej ambulancii. a uvidis ze vestim bobre 😉

janielik87
19. říj 2011

@veji :D :D hlavne to bobre sa mi pacilo :D no ved uvidime ty Elvira :D

veji
19. říj 2011

@janielik87 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze bobre......parada! to bol taky maly preklepik, mylsela som ze vestim dobre 😀 😀 😀

janielik87
19. říj 2011

@veji tvoje nove heslo: Bobre, ver mi, vestim dobre! 🙂
No ja ti budem verit, ved uz teraz som netrpezliva a najradsej by som verila, ze to vyslo a mala to aj potvrdene. Ale zas...ked nic, tak dalsi cyklus...

veji
19. říj 2011

@janielik87 musis verit! ak tomu budes verit v svojej hlave, stane sa to skutocnostou! nepocula si o knihe The secret (Tajomstvo)?? je ej taky film. je to o tom, ze kazdy den musis mysliet na to co chces dosiahnut, ci uz je to zdravie, bohatstvo....hocico..... coskoro sa ti to vyplni. musis hovorit a mysliet vzdy POZITIVNE v suvislosti s tym co chces dosiahnut, napr.: nemozes hovorit ze "nie som neplodná" , aj ked to myslis pozitivne, pretoze to NIE je negativne. musis si povedat: "budem tehotna". tvoje slova nesmu obsahovat NIE. Sice som tu knihu necitala celu, len tak "na stojaka" v knihkupectve, ale pocula som ze to niektorym ludom pomohlo. pise sa tam ze kazdy den mas na par minut zavriet oci a predstavovat si napr. v nasom pripade ze uz si tehotna, potom ako porodis krasne zdrave dieta a ako sa s nim neskor hras. avobec nemysliet na to ze by to nevyslo.

Ufff, dufam ze som to nenapisala prilis nepochopitelne 😀 😀 😀 😀

janielik87
19. říj 2011

@veji 🙂 poznam tu knihu a snazim sa ju aj praktizovat v poslednom case. 🙂 pozitivne myslenie tak zjednodusene mi aj pomaha 🙂 len sem tam sa necham zlomit, ved vies ako to je...ten pocit, ze sa nechces predcasne namotat, aby si potom nebola sklamana...🙂
napisala si to spravne. Presne ! Nemozeme ani len mysliet na to, ze by to nevyslo! 🙂 Praveze vyjde to a vsetky vsetucke budeme tehule 🙂 a zalozime si krasne novu temu🙂))

veji
19. říj 2011

@janielik87 ano, suhlasim. budeme tehule. uz coskoro! urcite! ved sa pozri napr. na mna: mam 25 rokov, nikdy som nebrala HAK, nepijem, nefajcim, som v pohode..... tak preco to neide? po svadbe sme si s manzelom povedali, ze snazit sa zacneme v takom case, aby som v maji isla na statnice s bruchom 😉 a ten cas je presne teraz! lenze minuly rok v maji manzelova sestra krstila syna a vtedy sme sa rozhodli, ze zacneme skor, pretoze v ten den sme sa dozvedeli, ze sesternica asi nikdy nebude moct mat deti. a zacali sme sa snazit uz v maji, lebo sme sa zlakli ze by sa to mohlo stat aj nam. mozno keby sme zacali az teraz, ako sme povodne chceli, vyslo by to na prvy sup 😉 takze ja verim ze coskoro to bude 🙂

janielik87
19. říj 2011

@veji no my sme sa chceli zacat snazit az po mojich statniciach a ked budeme uz byvat v byte 🙂 a to bolo az v juli a zacali sme tiez skor...koncom marca. Ale co, nejako bude. Ja som brala HAK rok, ale slabu. A tiez nefajcim a pijem prilezitostne pohar vinka 🙂 Musime si len silno drzat palce a verit osudu, ze to pride 🙂 A hlavne sa na to tesit 🙂 a usmievat sa, nestresovat sa. Mne velmi pomaha pokec s vami na koniku.

golymetr
19. říj 2011

@mijadave můžu se zeptat od kdy se pije ten grepový džus na ten plod hlen??

safirah
19. říj 2011

@lorreine No já se jen ptala, protože na folikulometrii si mě dr. pozval až při druhém cyklu, teď to máme zkoušet naslepo :-/ Nevím proč, ale je to tak. Tak jsem se chtěla zeptat jak to bylo asi u ostatních holek. Mám koupené ovutresty, tak snad to vychytáme. 😀

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 mne to tiez pomaha 😀
@golymetr pije sa do ovulky a ja ho pijem od 1DC 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave začala jsem pít ted když jsem měla začátek menzes alchemilku ta je právě na sliznici a ovulaci je docela dobrej čaj a pila jsem ho do ovulky tu jsem měla podle ovu testů 8.10 i mě bolely vaječníky já jí tedy vždy hodně cítim ovulku tulili jsme se dva dny před ovulkou a v den ovulace a stejně se asi nezadařilo. ten čaj budu zase pít a zkusim i grepový džus

mijadave
19. říj 2011

@golymetr ja pijem tiez tu alchemilku, do ovulky oboje... 😉 ja som tiez zacala citit ovu bolesti odvtedy, co beriem soju a pijem alchemilku, hlienik mam tiez, odvtedy, co pijem grepovy dzusik 😉 uz len nech sa zadari 😉 my sme sa tulili 3 dni pred, 1 den pred a v den ovulky 😉 teraz len cakat 😉 este 10 dni 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave držim palečky 😉 já taky neztrácim naději že se povede miminko 🙂

janielik87
19. říj 2011

@mijadave 🙂 ved ty si tu taka butlavka, ze sa da spolahnut, ze pozdvihnes naladu kazdemu a aj poradis 🙂

mijadave
19. říj 2011

@golymetr aj ja Tebe 😉 teraz pozeram, ze sa tiez snazite o 3. babo, jej, aspon tu nie som sama 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave ano bude to moje třetí miminko ale s novým přítelem on totiž děti nemá a chtěl jedno vlastní a já třetí miminko chci 🙂

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 dakujem 😉 snazim sa pomoct a aj poradit, ked viem 😉 a mozem povedat, ze mi to tiez pomaha a velakrat ma povzbudzujete aj Vy 😉 fakt som rada, ze som sem prisla 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave dneska mě hodně pobolívá bříško a prsa mam tedy nalitý už od minulího čtvrtka a ted bolí jako čert už aby mrcha přišla 😒

janielik87
19. říj 2011

@mijadave presne aj ja, dodava to vieru, ked viem, ze nie som sama trapka co sa tym tak zaoberam 🙂

mijadave
19. říj 2011

@golymetr tak to mile... 😉 to je jasne, ze chce aj vlastne, hoci ma rad urcite aj tie Tvoje, kazdy chlap chce mat aj vlastne 😉 mam tak 2 kamosky, co maju 2 z prveho manzelstva a teraz jedna uz ma tretie a druha sa snazi 😉 ja sa snazim s tym istym chlapom o tretie 😀 vzdy som otehu na prvy sup a teraz.... no ale nestracame nadej 😉

mijadave
19. říj 2011

@janielik87 to ano, dodava... 😉 a presne, pomaha aj to, ze nie som sama, co sa v tom spara a sleduje sa 😀

mijadave
19. říj 2011

@golymetr a kedy ocakavas ms? mna pobolievaju prsia uz od ovulky... 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave mam to dostat v neděli ale většinou to dostanu o den dřív,zatim ale špinění nemam jako vždy před

mijadave
19. říj 2011

@golymetr tak potom je tu nadej, ze sa podarilo, nie? 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave možná ještě ano ale já radči nedoufám krom bolesti prsou a dneska tedy bříška nic nepocituju žádný výtok nemam jen jsem tedy hodně podrážděná ale klasický PM