Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ika84
16. únor 2012

ahoj, prosim vas poradte mi su ovu testy citlive na estrogén a gestagén obsiahnutý v liekoch co teraz beriem?

majkushka
16. únor 2012

@manamani1 ja už mrchu mam dnes druhyden hned po vysadení utrošu došla , a v nedelu začinam clostilom posledny cyklus

janusa_
16. únor 2012

@kessica je mi to luto ale pride mrcha a mozete ist od znova 🙂

janusa_
16. únor 2012

Inak ahojte ja dnes takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/

janielik87
16. únor 2012

@janusa_ dalsia adeptka na testovanie s // ? 🙂

janusa_
16. únor 2012

@janielik87 ja si este tych 6dni pockam na testovanie nechcem skor ako v den kedy by mala prist mrcha 😉

janielik87
16. únor 2012

@janusa_ 🙂 ok, ja nahovarat nebudem..poznam svoje zavislosti a nadeje 🙂 radsej ked uz budu tucne //, tak tak

janusa_
16. únor 2012

@janielik87 ale tehu test pre istotu mam v zasuvke v robote 😅 ale nejak vydrzim.
Doteraz stale ked som si pvoedala ze ked zajtra nedojde mrcha tak testnem tak stale prisla 😒
a tebe sa ako dari?

janielik87
16. únor 2012

@janusa_ ale tak nijak 🙂 stale po starom, cakam , ci bez liekov bude ovulka :/

janusa_
16. únor 2012

@janielik87 drzim ti palce aby prisla 😉 ktory dc si?

janusa_
16. únor 2012

@mijadave tak potichucky nas spehujes ? 😉

manamani1
16. únor 2012

@majkushka posledny, akoze ty nechces alebo doki povedal STOP!

janielik87
16. únor 2012

@janusa_ teraz som 16DC a takto http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75 tak som zvedava

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa gratulujeeeeem 🙂 po kolkych mesiacoch snazenia?

janusa_
16. únor 2012

@janielik87 uvidime, a pred ovu by mala teplota klesnut ci mylim? mozno ze pojdes zajtra hore a ukaze ti to ovu 😉 moze tak byt ci sa mylim?- meram prvy mesiac cize je to len odhad 😉

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 po roku presne ...dakujem

janusa_
16. únor 2012

@nativanativa este raz gratulujem krasne ciarky 😉

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa wauw 🙂 urcite to stalo za to cakanie... aj si nieco uzivala?

majkushka
16. únor 2012

@manamani1 nie posledny a tri mesiace pauza takto ho tu on ordinuje a vela babam sa poštastilo prave v tej pauze tak uvidime 😀 , a ty ako ?

janielik87
16. únor 2012

@janusa_ no tak by to malo byt...ja meriam druhy cyklus 🙂

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 ano v novembri jedne cyklus clostil a potom iba bylinky , nechavala som tomu volny priebeh .....uz som proste rezignovala

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa a ake bylinky? porad mi prosim ta, lebo ja nechcem hormony, radsej prirodu... dik...

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 no chodila som k jednej liecitelke do trnavy a papala byliny az z ciny tusim , to boli na mykozu a na zapaly moc. ciest a teraz som zacala uzivat aj chlorellu japan , prirodne tabletky na ocistu a detoxikaciu tela a myslimze ten clostil ma nakopol , som rada , konecne

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa a preco si brala clostil iba jeden mesiac a potom s nim nepokracovala? mozes mi napisat prip aj do IP ake tabletky presne na ocistu si uzivala? dakujem 🙂

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 nie , nebrala , mala som mat aj pregnyl , ale som sa na to vybodla .... ze naco a pozri , su tomu pomaly 4 mesiace a hops , je to tu .... ,len ja som do septembra brala dufikaz 7 mesiacov , ten mi branil asi ovulke ....

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa tak ty si dokazom ze prirodna liecba lepsia ako hormony... 🙂

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 a to som volala s liecitelom ,ktory mi povedal ze mam na pravom vajcovode zrasty a ze u mna je minimalna sanca na otehotnenie .... dobre moze byt ??? ja som nedufala , ved aj tie zapaly moc.ciest a mykozy mi k tomu prispeli a to som chcela ist na laparku pekne

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa mne dr povedal ze ziadna operacia nie je dobra ani laparka lebo su z toho zrasty, ak chce zena rodit nema sa nic operovat ale snazit sa najst ine riesenie. urcite ti zapaly a mykozy zanechali svoje stopy a preto to dlho trvalo, ale aj ak mas zrasty na jednom vajcovode, tak druhy moze v pohode fungovat... 😅

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 ale ja nemam potrvrdene ze mam zrasty vies ????? mne to len on tvrdil do telefonu .... podla fotky mojej tvare prosim pekne , asi tak .....