Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
5. kvě 2011

@jika10 ja na nechtiky chodim mala som gelovky ale potom som chcela nechat oddychnut nechty lebo jedna krava co mi robila gelovky tam mi totalne postrala nechty a museli sa zotavit tak som na nich nedavala nic ani lak museli vyrast a teraz uz to vypada konecne pekne tak chcem rychlo dat na ne gel aby sa nezlomili

no ja som si povedala ze to vsetko s tehu necham do konca roka tak nech sa deje co sa ma a ked tak dr.mozno pomoze alebo homeopat a ked nic s toho tak potom by sme chcel ist uz do CARu vravela som to aj priatelovi a suhlasil tak a teraz tomu uz len nechat volnost a uvidi sa 🙂

nathali
5. kvě 2011

@eerikaa3 joj ty si zlata jak moj gyndos 😀
ten ma upokojoval ze spermosi vydrzia aj 3 dni a mozno aj dhsie 😀
a co robis???

jania023
5. kvě 2011

ahoj neviete preco si FF nieje isty mojou ovu?
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

nathali
5. kvě 2011

@jania023 je to divne ze tam mas prerusovanu ciarku ked si zadala aj ovu test?? 😕 😕 😕
mozno to ff este nedoslo ze tam ma aj ine veci zadane?!

dicinka1
5. kvě 2011

baby,podla čoho doktor určuje od kedy brat clostyl??? či od 5 DC,alebo od 3 DC???

elebe
6. kvě 2011

ahojte kočky....môže byť že prebehne ovulka tesne po dobratí clostilu??? 😲 myslím na druhý-tretí deň od poslednej tabletky.....

janine6623
6. kvě 2011

@leeena_4 Ahoj, mala som asi neskôr ovulku podla ff grafu. Teraz som 31DC, mezes mi mešká a teraz teploty stúpajú posledné tri dni 37,37,37,1. Test som si ešte nerobila.

st2
6. kvě 2011

ahojte, tak ja som dnes zacala liecbu s clostilom (5dc), bola som rano aj na foliko ale mam takeho ticheho dr 😀 😀 😀 nic mi nepovdeal len ze mam prist zase o tyzden, a este som aj dnes zacala merat prvy krat BT
tak snad to tento mesiac bude mat aj uspesny koniec 😵 😵 😵

puckal
6. kvě 2011

@jania023 ahojky, to jsem měla také, je to kvůli tomu, že tam máš zadané v Med progesteron, a FF ví, že on může zvedat teploty. Mě se to stalo v první cykle také....v druhém byla ovu až o 3 dny dýl, tak to mu nevadilo a poslední kolo jsem měla ovu a začala jsem ho brát až za 3 dny abych věděla že i bez něho teplota stoupne. Zkus vymazat 2 dny braní progesteronu a vyznačí ti jí určitě 😉

jania023
6. kvě 2011

@puckal Ok skusim a dam vediet🙂

leeena_4
6. kvě 2011

@janine6623 a kolik dní ti mešká ms? kolik dní je to od poslední tabletky? Já to dostávala až i 8. dne po dobrání. Jinak teploty ty ti teď neřeknou vůbec nic. Já běžně dostávala mrchu při 37,1, takže nezbývá než čekat 😉 nebo testovat 😀 Hodně štěstí 😉

janine6623
6. kvě 2011

@leeena_4 Mešká mi dnes 3.deň. a som 7.den po dobratí duphastonu.

leeena_4
6. kvě 2011

@janine6623 pokud jsi měla i předtím nepravidelné cykly, tak to nemusí vůbec nic znamenat. Já do dostávala i 8. den po dobrání, ale testíkem nic nezkazíš, ne? 😉 Víš kdy jsi měla ovulaci? a jak dlouho máš běžné luteální fázi?

janine6623
6. kvě 2011

@leeena_4 Ovulku som mala neskôr, aspoň podla ff grafu.Neviem akú mám dlhú LF, meriam len teraz prvý mesiac a tomu som sa až tak ešte nevenovala.Mávam posledne dlhšie cykly ako beriem clostil+duphaston.

jania023
6. kvě 2011

@puckal Tak ako hovoris aj bolo 😀 Uz si je isty mojou ovu

leeena_4
6. kvě 2011

@janine6623 tak čekat, nebo test, jinak mít jasno nebudeš a je zbytečné nad tím dumat 😉

jitek
6. kvě 2011

Ahojky, chtěla jsem se zeptat. Beru clostil, proveru, metformin a teď jsem ještě dostala verospiron. Nevíte na co přesně je? a pod čím ho mám zadat do FF?

terioza1
6. kvě 2011

Ahoj holky,

mam dotaz, nutne potrebuju poradit...

Dostala jsem od dr. clostik. Mam ho brat 5.-9. den cyklu, ale nevim, jak to pocitat, kdyz jsem vcera mela ruzovouckou krev, kdyz jsem sla na wc, pres noc nic a uplne se mi rozjela az dneska dopoledne. Je 1.den cyklu vcera nebo dneska? A druha otazka - po clostiku mam brat 10.-12.den cyklu Estrofem, a pak na to hupnout po 4denni pauze. Mame jako soulozit hned 13.den? Me se to nejak nezda, nevim, jestli stihnou folikuly prasknout, na zadny utz nejdu... Tak ja tomu nerozumim. ?Mate nektera zkusenost?
Diky moc za odpovedi..

st2
6. kvě 2011

@terioza1 mala som to iste ako ty a zacala som pocitat dc az na ten den ked sa mi rozbehla mrcha v celej svojej parade, cize u teba je to dnes
a to ci foliky prasknu alebo nie na ten 13 den musis len dufam a snazte sa, kedze uz na utz nejdes, lebo tam by to videli najlepsie asi

jania023
6. kvě 2011

@elebe moja myslim ze nie ale bohvie...vies priroda si to zariadi podla seba 😀 ne folikulmetriu nechodis?

terioza1
6. kvě 2011

@st2 Nic nerikala dr, ze bych se mela jit podivat k ni do ordinace, aby se mi koukla na folikuly. No budeme soulozit kazdej den... abychom neco neprosvihli 🙂 Takze dnesek je prvni den. Dekuju za radu 🙂 Povedlo se u vas?

st2
6. kvě 2011

@terioza1 no ja som dnes este len zacala brat clostil, takze uvidime co a ako 😝

terioza1
6. kvě 2011

@st2 Jo ahaa, ja myslela, ze uz mas nejakou zkusenost. No a mas brat jeste neco?

nathali
6. kvě 2011

Tabulka 6.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......62DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........46DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......36DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........35DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............31DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........27DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............25DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............23DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m........19DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........18DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................18DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............18DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................18DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........16DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........15DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............10DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............6DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m...............4DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......11tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......8tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........8tt..........(snž.11m)
natyi25.........................8tt..........(snž.4m )

nathali
6. kvě 2011

ahojky holky
tak som sa k vam dostala dnes som bola skoro cely den u kamosky 🙂
inak u mna takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739 este dva dni budem mat VIP 😀

jania023
6. kvě 2011

@nathali jeej my to mame uplne rovnako aj ja mam ms od 20 a dnes 3DPO 😀 ty si nemala VIP?si si kupila?

veronicka33
6. kvě 2011

ahojte dievčatá dlho som tu nebola tak som nakukla že či niečo nieje nové🙂

nathali
6. kvě 2011

@jania023 tak to budeme (ne)cakat na ms 😀
nie nekupila ale ff mi to na par dni dalo ja si to kupovat nebudem neaco?? 😉
@veronicka33 ty sa pochval 🙂

kacnov
7. kvě 2011

ahojte holky tak sem si ted tak četla co ovlivnuje spermije atd tak moc šancí asi s manžou nemáme páč sme oba kuřáci,on je řidič tudíš sedavé zaměstnání,pije kávu a po práci lahváča tak si tak říkám jak se nám mohl zadařit náš první syn :/ asi náhoda 😀

veronicka33
7. kvě 2011

@kacnov ahojky 🙂ako sa máš?
no my sme na tom asi rovnako len ja nefajčím,a manžel ma tažkú robotu a tiež sme dcérku mali asi náhodne 🙂 takže asi tak bola som na folikulometrii a dr povedala že nieje dôvod aby som ju navštevovala že som úplne ok že by sa manžel mal dat vyšetriť 🙂 😒