Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janine6623
10. kvě 2011

@leeena_4 Ako myslíš, keď s tým počíta. Tak ako by si sa riadila svojou teplotou?Máš s tým skúsenosť?

leeena_4
10. kvě 2011

@janine6623 jo, mám s tím zkušenosti, jedla jsem při měření progesteron půl roku a průměrně se mi po začátku užívání progesteronu zvedla teplota o 0,1 stupně. takže když člověk počítá s tím, že bez progesteronu by to bylo o tu hodnotu nižší, tak to k něčemu je 😉.

kacnov
10. kvě 2011

HOLKY ZA JAK DLOUHO PO dobrání utrogestanu ste dostaly MS?

leeena_4
10. kvě 2011

@kacnov já nejdříve 5. den po dobrání a nejpozději 8. 😉

kacnov
10. kvě 2011

@leeena_4 jaj díky jsem 5 den a furt nic těhu test negativní a minulej měsíc jsem to dostala 3 den po dobrání a navíc ted nemám absolutně žádné příznaky že by měla dofrčet minule mě extrémě píchalo na vaječníku a ted prd

leeena_4
10. kvě 2011

@kacnov to je škoda, a koli jsi dní po ovulce? ono tom může být každý měsíc jinak, aspoň já to tak měla. 😉

kacnov
10. kvě 2011

@leeena_4 ježiš asi 18dní no už tomu nevěřím tak na to asi hodím houbu 🙂 a budu čekat

jania023
10. kvě 2011

@kacnov ja na 3 den ale take rekvapko lebo ma nic nebolelo a zrazu bola tu ms

eerikaa3
10. kvě 2011

pekny vecer prajem,po par dnoch mam trochu cas sem trochu nakuknut
@nathali juuuj z jednej strana je to neprijemne,ale zas aspon ste si urovnali veci,ktore boli zanedbane 😉 Vsetko zle je na nieco dobre ,ale hlavne ze ste v uz pohode 🙂

mladamamka
10. kvě 2011

Ahoj tak hlásím bohužel MS. Takže dneska první den cyklu. ☹

kamillka100
10. kvě 2011

ahojte kocky, bolo mi za vami velmi smutno, tak som sa prisla pozriet, pozeram, ze pribudli do tabulky nove snazilky, u nas nie je nic nove, vsetko po starom, ked budem nieco vediet, urcite dam vediet, drzim vam velmi prsteky, hlavne tym babam s ktorymi som bola v kontakte 😉

elebe
10. kvě 2011

ahojky kočky,tak sa kuknite na moje dnešné ovu testy....ten prvý robený o 13.00 a druhý o 19.30 a dosť ma bolia vaječníky a dnešná teplota bola 36.5

dicinka1
10. kvě 2011

možem brat estrimax na zvyšenie sliznice a na hlienik po clostyle? 😕

streghina
10. kvě 2011

@kacnov ahoj, poprvé za dva dny a teď ještě o den dýl, takže třetí, a to jsem žádný příznaky ani neměla, ale pak MS dorazila náhle a zato pořádně, až to bylo na prášek na bolest 😒

nathali
10. kvě 2011

@tyrisa po prave som rada ze som nie sme samy co sa takto pohadali ale zas ma mrzi ze k tomu doslo aj u vas ale hlavne je ze je to ok 😉 aj my sme si vela veci uvedomili a som rada ze jak to je 🙂

a co sa tyka toho spinenia tak mi to preslo, dnes rano to bolo ovela slabsie a teraz uz nic no tak uvidim aj ked si nadej nedavam no troska v to dufam kiez by si mala pravdu a ono to vyslo ale zazraky sa u mna nedeju

zuzullik3
11. kvě 2011

@nathali ahoj, prosím ťa mohla by si ma trošku presunúť s tabuľky včera som bola u dokiho a mám potvrdené tehu ešte je to síce skoro vyzerá to na nejaký 5+5 týždeň ale videla som machuľku na vlastné oči 😉 😉 😉 😉 😉 😉

daisyna
11. kvě 2011

@zuzullik3 jéé, gratulace velká...a srdíčko už tlouklo ;)?

puckal
11. kvě 2011

@elebe ahojky, to to je hezké, tak se snažte!!!!

elebe
11. kvě 2011

@puckal no však včera sme tulkali ráno aj večer a budeme ešte aj dnes aj zajtra a uvidím čo ukážu teploty 🙂 🙂

jika10
11. kvě 2011

@zuzullik3 Velka gratulka k mimiskovi v brisku

Holky, tady grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757, ovulka potvrzena a ted dej se vule bozi. Ale jelikoz sexik byl 16 DC a ovulka 17 DC, tak tomu nadeje nedavam. MS cekam kolem 24.5. 😒

tyrisa
11. kvě 2011

@nathali Tak já teda si fakt myslím,že se to povedlo......když si zadáš na internetu první příznaky těhotenství,uvidíš kolik holek úplně stejně špinilo a byly těhotné.......mám z tebe radost a držím palce,ať se nepletu 🙂

loretana
11. kvě 2011

ahoj holky, můžu se zeptat - brala jsem slostil 5-9 den, v pondělí (13DC) mi píchli pregnyl a na včerejšek a dnešek máme naordinováno snažení🙂🙂 dnes od rána mám křeče v břiše, jako kdybych to měla dostat, ale nejen v podbřišku, ale i výš... nevíte, čím to je, je to tím Pregnylem? děkuji moc za radu....🙂

zuzullik3
11. kvě 2011

@daisyna srdiečko ešte nebolo dobre vidieť ešte to potrebuje čas na kontrolu idem o dva týždne takže uvidíme čo a ako ale inak zatiaľ všetko vyzerá byť v poriadku akurát moje celodenné nevoľnosti je to niečo hrozné normálne neviem niekedy čo mám robiť niekedy sa to nedá proste vydržať ale musím zatnem zuby a musím. Ty nemáš nevoľnosti??? no keď nie tak tíško závidím 😒 😒 😒 😒

zuzullik3
11. kvě 2011

@loretana no ja som tiež tak brala clostyl ako ty a potom pregnyl a keď máš také bolesti ako hovoríš tak to naznačuje ovulku tak šup do snažilkovania. Po pregnyle to zvykne byť trošku viac bolestivé

jika10
11. kvě 2011

@loretana Pri brani clostiku se mi takhle projevuje ovulka.. Tak sup do pelisku a snazinkovat se 😉

mirkatv
11. kvě 2011

No tak nakoniec som predsalen tehotna. Doktor povedal ze som v 4 tyzdni a videla som malinku bublinku 🙂 Kontrolu mam 8.6 a mam naseba davat pozor. Takze dufam ze to dopadne dobre. Drzim vam vsetkym prsteky aby ste aj vy nasli na tehu testoch //. 🙂 😉

loretana
11. kvě 2011

@zuzullik3
@jika10 děkuji holky! ano ano, přesně to uděláme🙂 už včera a dnes znovu, dr. v CARu byla hrozně optimistická, až mě to zaskočilo, prý je tam vidět krásný folikul i sliznice a když jsem odcházela, řekla: "a opovažte se neotěhotnět" 🙂 takže se budu snažit držet jejich rad🙂🙂.)

nathali
11. kvě 2011

Tabulka 11.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......41DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............36DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........32DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............30DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............28DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........24DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........23DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............23DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................23DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........21DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........20DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............15DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............13DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............11DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........9DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
11. kvě 2011

ahooooj babulky 🙂
no ja mam z vas obrovsku radost 🙂 ta dolna tabulka sa kraaasne zaplna a horna za chvilku zanikne 🙂
@zuzullik3 moc moc gratulujeeeeeeeem k miminku a uspesnemu utz 🙂
@mirkatv moc moc gratulka k // a k miminku na utz 🙂 no paaani to je super 🙂
takze skoro vsetky co boli hore v tabulke presli dole do tabulky 😀
@tyrisa no kiez by si mala pravdu 🙂 juuuj nech ta ten hore pocuje a splni co vravis .-) ale snazim sa nemyslet na to aj ked si mi dala chrobaka do hlavy 😀
inak tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
stale je rovnaky

jika10
11. kvě 2011

@nathali Ne, ne v horni tabulce zustanu nakonec jenom ja. Protoze jsme se s manzou shodli, ze nejprve musi otehotnet ty, ktere miminko chteji, pak ty, ktere jeste nechteji a pak jsem na rade ja 😀