Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zana21
27. led 2012

@safirah Nene, byla jsem na ambulantní vyšetření průchodnosti. To ti vstříknou speciální pěnu a UTZ sledují, zda dojde k vaječníkům. Pokud to jde pouze o zjištění průchodnsoti vejcovodů, tak bych šla an toto vyšetření. Samozřejmě ti neobjeví jiné věci, ale záleží na účelu vyšetření 🙂

safirah
27. led 2012

@mijadave no tak to jste na tom líp jak my. 😉
@zana21 aha, o tom se dr. taky zmínil, že to je jedna možnost, ale doporučil spíš tu laparku, že tam můžou alespoň ty případné srůsty hned odstranit.

mijadave
27. led 2012

@safirah ano, no dobrovolne nemocenske nam od 1.2. zrusili 😠 ja som sa dr ani o inom vysetreni na priechodnost nebavila, lebo u mna bola pravdepodobnost, ze tam budu zrasty po cisarskych.... aj boli, ale tie mi nebranili otehu 😒 cize pricina stale nezistena... 😉

zana21
27. led 2012

@safirah jasný, já jsem zvolila opačný postup. První toto vyšetření a kdyby dopadlo špatně, tak laparka. Přeci je to jenom větší nápor na tělo 🙂 A kdy na ní jdeš?

ili08
27. led 2012

Ahoj holky,tak včera jsem byla u dr.aby se mi mrkla jak ti mí folíci rostou a nic moc teda.Levý vaječník nespolupracuje vůbec a na pravém je jen jeden a ten má zatím jen 15mm-říkala že by možná mohl prasknout ale moc tomu nevěří 😒 Dneska jsem začala brát utrogestan,ale v jiné diskuzi mi holčina napsala,že pokud beru utrogestan tak ovulka nedojde vůbec,že se má brát až dva dny po ovulaci.Nevíte o tom některá něco víc?

zuzi_k
27. led 2012

@mijadave ...myslela som na to tiez...no mam stale malu dusicku, ze ono to pride a by som len ,,zbytocne´´ halo urobila..

majkushka
27. led 2012

@safirah ahoj , ja som mala naopak najprv laparku a potom stimulka to asi zaleži od doktora 🙂

majkushka
27. led 2012

@ili08 aj ja tak berem až na treti den po ovulke , ked vystupi teplota 🙂 , aby nevyblokoval ovulku

safirah
27. led 2012

@mijadave vždycky zruší ty dobré věci, co 😠
@zana21 no nejdřív za 2 měsíce. Ještě chce zkusit 2 cykly s clostilem.
@majkushka no tenhle postup jako jsi měla ty mi příjde logičtější. 😉 Můj dr. to bere nějak pozpátku. 😔

ili08
27. led 2012

@majkushka takže myslíš že vysadit?Měla jsem teprve první tabletku a teď jsem nešťastná,že mi to doktorka neřekla!!

ili08
27. led 2012

@safirah zrovna čtu,že tě posílají na laparku-já na ní byla před třema rokama kvůli endošce.Je to fakt malý zákrok a vůbec to nebolí,já šla hned na druhý den domů 😉 Akorát ty procedury den před tím nejsou nic moc.

janusa_
27. led 2012

@mijadave iny pristup ani mat nemozem, lebo jedine co mame je nadej ze sa nam to raz podari a ak stratime aj tu tak potom uz nebudeme mat v co dufat verit..

majkushka
27. led 2012

@ili08 ja som si takto vyblokovala ovulku duphastonom , ja myslim že ano a počkat , meraš bazalnu teplotu ?

mijadave
27. led 2012

@janusa_ suhlasim 😉

majkushka
27. led 2012

@safirah ziež som ale mala zrasty a tiež si myslim že ma poslal za to že mam pomyly 33 rokou , kdežto vy ste mladšie možn zato , tomu nehava volny priebeh 😀 😀

majkushka
27. led 2012

@mijadave vieš čo ja mam ovulku na tej istej strane ako minulý mesiac to sa doktor čumel nechapal 😀

mijadave
27. led 2012

@majkushka zeby kvoli aj veku? mozne to je... 😉 a ta ovulka, to je zaujimaveeeeee 😉

majkushka
27. led 2012

@mijadave ja si myslim že u nas ano my nemame čas rok skušat a potom niečo riešit , a čas by nam utekal 🙂

kessica
27. led 2012

@mijadave
@majkushka no tak som bola dnes v praci a uz som doma 🙂 rychlofka 🙂
inak stale ma pobolieva v podbrusku a hlavne ked sedim na posteli. . . . dufam,ze to neni nic vazne a,ze to bude z toho clostilu bo ma to boli odvtedy ako ho beriem.
No a v pondelok ma 12DC idem teda ku doktorovi nech ma prezre a som zvedava co mi povie 🙂
To bude prvykrat v zivote co idem na takuto prehliadku coze ma tam caka ??? poradte baby :D :D 😉 😉

mijadave
27. led 2012

@majkushka mozne to je, ved ja budem mat onedlho 36 😖
@kessica ides na folikulometriu? budem pozerat, ci narastli foliky? lebo 12DC by tomu aj zodpovedal... 😉 no moj dr mi folikulometriu robil ako ultrazvuk zo spodu... zaviedol ultrazvuk a rukou mi stlacal brucho... len tolko... pomeral, postlacal a isla som sa obliect.... rychlovka a nic strasne... 😉

majkushka
27. led 2012

@kessica aj mna boli ale ta strana len kde mam folik ked praskne tak sa mi to uvolmi , a tiež len od vtedy ako papam clostil

iinka
27. led 2012

ahojte baby, stav zuuuufalstva, bola som u dr. tak laparoskopia mi nepomohla a ani clostyl...že už jedine CAR... 😒

mijadave
27. led 2012

@iinka fuha, tak to ma mrzi.... ☹ ale ved v CARe Ti mozu lepsie pomoct 😉 inak mne povedali to iste, tiez ma dr posielal do CARu, no my nejdeme... ja mam trosku inu situaciu ako Ty, ja uz 2 deti mam...

iinka
27. led 2012

@mijadave ja nevieeeeem čo mám robiť, nejak sa necítim na car...fakt neviem.. 😒

kessica
27. led 2012

@mijadave
@majkushka no mam take bolesti nie silne ako pri menzese ,ale pobolieva to 🙂
No ja som bola minuli mesiac este ked som nebrala ziadne tabletky na takom vysetreni,ze mi robil ultrazvuk zo spodu a sup isla som domof 🙂 a on mi tam povie akoze ktory den je idealny na splodenie babatka ? 🙂 🙂

mijadave
27. led 2012

@iinka a co Tvoj mm na to?
@kessica no ja som tiez mala tak bolesti pri clostile prve 2-3 cykly... mal by Ti povedat, ze kedy predpoklada ovulku podla ich velkosti... no na ich velkost som sa ja vzdy musela pytat, lebo mne nehovoril... mne vzdy len povedal, ze kedy prist na pregnyl... a kedy sa snazit.... 😉

kessica
27. led 2012

@mijadave jaaaaj no tak sa presne budem informovat ked to idem riesit prvykrat 😉 aby som ten den D trafila 🙂 no moja svagrina otehotnela hned po prvom brani clostilu tak dufam,ze aj mne to aspon podobne zaberie 🙂 🙂

iinka
27. led 2012

@mijadave doteraz sme to neriešili, a teraz sa ma pýtal že ako to tam funguje, ale ja neviem...nepočkám radšej ešte?som hrozná, ale som plná otáznikov teraz....
pozerala mi vaječníky, pravý nič, a na lavom je jeden veľký folikul, kt. ževraj by mohol tak za dva tri dni prasknúť, ale nejak nadšeno to nehovorila tak neviem

mijadave
27. led 2012

@iinka a kolko mas rokov a ako dlho sa snazite? prepac, ak si to uz pisala, no stracam prehlad 😉

iinka
27. led 2012

@mijadave za tri dni budem mať 28....a skušame 2 roky a 3mesiace