Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elizabeth453
13. dub 2012

@isabellaa tak moj gyn. ´ma dovolenku od stredy do stredy... 😖ovulacny test som si robila aj 9. 10. 11. a najsilnejsi bol 10teho. spravila som aj teraz ..bola tam ciarka ale nie taka vyrazna ako toho 10teho.

bambul7
13. dub 2012

@isabellaa preco chces tak velmi pregnyl? Kolky cyklus s clostilom si? Mne rastli foliky veeelmi pomalicky, potom to dohnali. Dozrieva a praska nad 2,2 cm . U niekoho aj daleko neskor. Podla mna 1,6 je nezrely folik a nema cenu na to tlacit. ja som tiez vsade dostala info, ze az na 1,8 sa picha, ale mozno holky maju inu skusenost.
@elizabeth453 neber do uvahy to ako slabne alebo silnie ciarka. ja ju mam kazdy den inu a aj tak som ovulku mala. ale s istotou viem, ze ked som mala pozitivny, tak bola testovacia ciarka tmava rovnako ako kontrolna. aj ked je len o malicko slabsia, tak to je negativny test. A ja som moje ocikane testy nosila na kontrolu dokimu, takze tak 😀

kacule1978
13. dub 2012

Holky, mám dotaz. Když je ovu, tak toznamená, že ten folik je dostatečně velký? Nebo se může stát, že podle testu budu ovulovat, ale folik nebude dost velký na oplodnění? 😕

isabellaa
13. dub 2012

@kacule1978 no podla mna, folik ked je dostatocne velky, praskne, uvolni sa vajicko a nastava ovulacia, aspon ja to tak chapem

kacule1978
13. dub 2012

no já to chápu taky tak.. 🙂

isabellaa
13. dub 2012

@bambul7
dobra otazka, preco chcem pregnyl... mam pco a asi u mna ovulka mozno ani bez pregnulu nebude, neviem este, som len prvy cyklus s clostilom, ale ide o tom, ze ked presvihnem ovulku, tak zbytocne zmareny cyklus, nie sme kazdy den spolu s manzelom, niekedy aj 4dni, preto chcem pichnut pregnyl, aby sme boli obaja doma a mala som pregnylom zarucenu ovulu, no ale ked pichcem a folik nebude zrely, dostatocne velky cca2cm, tak je to aj tak zbytocne ☹ ja sama neviem, pouvazujem cez vikend a uvidim co bude v pondelok. Mam dilemu 😒

bambul7
13. dub 2012

@isabellaa moja... :( Len som sa pytala. Ono je to tazko posudit, ale podla mna skor ako tych 1,8cm je ti zbytocne pregnyl pichat :/ Aky mal na to lekar nazor?
@kacule1978 ak sa nemylim, tak praska zrely folik za normalnych okolnosti a teda je schopny oplodnenia. @isabellaa ti to napisala podla mna spravne 🙂 Len brzdi, lebo uz moc uvazujes 🙂 Daj telu cas 🙂

kacule1978
13. dub 2012

@bambul7 já myslím, že už zabrzdit nepůjdu 😀

isabellaa
13. dub 2012

@bambul7 lekar mal nazor taky, ze pod 1,8cm nepichat, v pondelok budem mudrejsia.
baby ja idem, krasny vikend prajem, v pondelok napisem, drzme si palce aj prsty 😀

pechlinka
13. dub 2012

Ahojte baby...chcem sa spýtatať, ci si niektora meriate aj bazalnu teplotu? Ja som bola 22.03. ( tyzden po skonceni menstruacie ) na laparoskopii....dalsiu menstruaciu som mala dostat minuly piatok...a stale nic...len teplota sa mi pohybuje okolo 36,9 -37 stupnov... ☹ Tak teraz neviem..co sa deje...lebo 37 stupnov som nikdy nemala...Myslite ze u mna prebehla ovulacia po tej laparoskopii...?

bambul7
13. dub 2012

@pechlinka ja si meriam. graf mam v albume... ale v tomto ti veru neviem povedat, ja mavam poovulacne teploty kedze ja mavam cykly anovulacne bez clostilbegytu ... 😕
@isabellaa ja by som dala skor na lekara ako na nazory nas vsetkych (pokial je dobry), pretoze net je net a osobny kontakt u odbornika je uz ina kavicka 🙂 niezeby sme neboli mudre 😀 😀 pekny vikend, my snazilkujeme vikendik a koooonecne bez bolesti, jupi , normalne sa tesim 🙂 🙂 🙂

pechlinka
13. dub 2012

@bambul7 Ahoj...ja som este nezacala brat clostil, tak teraz neviem...uvidim..ked mi pride menstruacia...potom mam zacat brat clostil...a ked porastu folikule...tak idem na inseminaciu...snad sa to podari... 🙂

bambul7
13. dub 2012

@pechlinka verim, ze ano 🙂

pechlinka
13. dub 2012

@bambul7 aj ja budem verit ze sa nam to podari... 🙂

bambul7
13. dub 2012

@pechlinka hodna holka, urcite ano, chce to pozitivne mysliet, obcas to trva, nez bocian potrafi, ale zvladneme 🙂

kacule1978
13. dub 2012

@pechlinka já měřím, ale mám zatím stále nízké, kolem 36.4

kacule1978
13. dub 2012

Holky, tak se snažíme otěhotnět a já tu četla už tolik hrozných příběhů o andílcích.a pak o dětech co je jim pulrok a chodí stále na operace srdíčka...mám takový strach jaké to bude. Aby to bylo zdravé 😢 už to bude jen strach

janusa_
13. dub 2012

@kacule1978 treba mysliet pozitivne a verit ze ked sa ti podari otehu tak bude vsetko v poriadku a babo bude zdrave 🙂 clovek musi len verit a dufat..

kacule1978
13. dub 2012

@janusa_ nic jine nam nebyva, vsak? :-P

harley26
13. dub 2012

Ahoj holky, vsechny vas zdravim. Mám před sebou 4 cyklus s clostilem a zvýšenou dávku na dvě tablety denně. Jaksi se mi ty dny vlečou nebo co. Naštěstí je před námi víkend - aspon ten vždycky zaručeně uteče rychle 🙂 Sem zvědavá, jestli mi při té zvýšené dávce nebude zle ....

bambul7
13. dub 2012

@kacule1978 to je nieco, co sotva ovplyvnis. Moja malinka sa tiez nenarodila zdrava, vinou lekarov sa dokonca toho hodne pokaslalo, ale napriek tomu mama ked musi, tak to zvladne a bublinka nam rastie pred ocami do krasy. Netreba sa dopredu strachovat. Ak nieco pride, tak to zvladneme.. vzdy je to tak .

pechlinka
13. dub 2012

@bambul7 🙂 Jasne ze to zvladneme... 🙂 verim ze sa to podari...urcite... 🙂

pechlinka
13. dub 2012

@harley26 ..Ahoj...ja tiez zacinam brat teraz clostil....este cakam na menstruaciu...uz mi tyzden meska...ale na to som zvyknuta...potom tiez mam zacat brat 2xdenne .....potom vysetrenie..folikul...a hormonov...a ked pekne folikulky porastu...tak idem na inseminaciu... 🙂

pechlinka
13. dub 2012

@kacule1978 ...tak taku nizku som asi este nemala...ja mavam stale...okolo 36.6 - 37 , uplne mi to skace...dufam ze clostil..mi tu ovulku vyvola...a vsetko sa podari...🙂

elizabeth453
14. dub 2012

je to normalne, aby som este aj na 3den mala taku hnusnu bolest /teda skor tlaky/?

kacule1978
14. dub 2012

@pechlinka já mám 36, 36, 4 a dnes 36,7 Třeba se něco chystá

pechlinka
14. dub 2012

@kacule1978 ...ja neviem....ovuláciu by si mala mat, ked mas najnizsiu teplotu...a potom ti zacne stupat nad 37....ja uz mam asi 14 dni 36,9-37 , menstruacia meska..uz 8 dni...tak uvidim....ale myslim ze tehotna nie som... ☹

mijadave
14. dub 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

luckamb
14. dub 2012

@mijadave prosím o opravu, dnes jsem 1DC :D :D nějak se mi to celý rozhodilo :D

kacule1978
14. dub 2012

@pechlinka ale vysoke teploty kolem 37 značí těhotenství....takže možná budeš 😀 😀