Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
21. kvě 2009

shaarka - robi sa to takto - odrežeš vrchy vysaješ injekciou vodičku naleješ ju do toho prašku a ono sa to hned rozpusti tak to potom nasaješ do striekačky znova už cele a pichneš - picha sa to velice pomaly do svalu a treba zistiť ked ti to pichne či netrafil žilu a to zisti tak že skusi potiahnuť či nepojde krv

papus
21. kvě 2009

holky mějte se hezky krásný zbytek dne 😉 😉 páááá večer

amisa
21. kvě 2009

shaaarka mi sme mali tieza a kopu mrtvych..

shaarka
21. kvě 2009

amisa, tak to je teda supeeeeer, ze sa to podarilo 😵
jerry, a ked pojde krv, tak co?

eloana
21. kvě 2009

holky nevite jak tam muzu opravit teplotu aby mi to merilo ve stupnich celsia??

shaarka
21. kvě 2009

eloana, na FF?

eloana
21. kvě 2009

ano nejak jsem to v nastaveni nevidela a ted mi to meri v faradaich

shaarka
21. kvě 2009

vlavo: Sharing, potom Home page setup - a tam nastavis Units: Celsius 😉

eloana
21. kvě 2009

mockrat diky🙂)))

shaarka
21. kvě 2009

no a kde je grafik? ukaz 😉

jerryjanka
21. kvě 2009

no tak to je zle pichnute a treba znova

eloana
21. kvě 2009

tak jsme to tam opravila a porad mi to hlasi ze mi to meri ve faradaich tak nevim:(((

eloana
21. kvě 2009

tak uz 🙂) jeste se to muselo opravit jinde

jaspina
21. kvě 2009

Nikdo neporadí? ☹

shaarka
21. kvě 2009

jaspi, ja si nie som ista, ako sa moze brat clostil. ja ho beriem len 2. cyklus (1 tabl. denne) - takze neviem. ale tiez som citala co - to o obmedzeniach.

a pri HAK nejde o menzes, naozajstny menzes, len o obycajne krvacanie. s HAK vlastne nie je ani cyklus, je to nic. hovno. pardon.

jerryjanka
21. kvě 2009

jaspi mne doki z Caru povedal 3 prestavka a dalšie tri - a možno ešte raz viem aj o takych čo to brali aj rok. takže da sa to

shaarka
21. kvě 2009

jerry, a kolko prestavka? mesiac? 3?
a po akych troch cykloch je prestavka? ked sa berie max. davka, alebo to je jedno?

jerryjanka
21. kvě 2009

shaarka - po 3 cykloch a je jedno že či berieš jeden alebo 5 denne :-P
a potom je prestavka a mne doki vravel že stači mesiac. ale ja si dam dva mesiačiky pauzu cez cele leto a začnem zasa až v spt.

jaspina
21. kvě 2009

Shaarka, Jerry - děkuju 😉

shaarka
21. kvě 2009

ja by som chcela byt vyrobcom clostilbegytu. jak im je dobreeeee 😀

jerryjanka
21. kvě 2009

no - ja by som chcela vlastniť sanatorium - nejake CAR 😀

jaspina
21. kvě 2009

Jsou na ten Clostil nějaké závratné doplatky?

jerryjanka
21. kvě 2009

jaspina neviem ako u vas u nas asi tak 2 eura za jednu krabičku a tam je 10 tbl.
takže nič extremne vysoke
zaleží aj na tom či ti daju aj duphaston, pripadne pregnyl, vtedy to je samozrejme viacej

bibiankak
21. kvě 2009

Ahojte, no ja budem teraz zajtra začínať brať clostilbegyt teraz druhý cyklus, prvý som prala 5 dní po jednej tabletke a aj teraz to budem tak brať. Mám to tak naordinované, že Na 5 den od začiatku menštruácie 5 dní clostilbegyt, potom na 10 deň 15 tabletiek estrofem a na 15 deň 10 tabletiek lutenyl, tito dva beriem tiež 1 tabletku denne. A potom na 15 deň idem vždy na sono.

jaspina
21. kvě 2009

Jerry a co z toho se musí dávat injekčně? 😨 Toho se bojííím 😖 Teda jestli to je něco z toho - shaarka psala něco o píchání..

shaarka
21. kvě 2009

jaspi, pregnyl je injekcia, nahradza hormon LH, ked ho nemas dostatok, tak folikul nepraskne 😒

eloana
21. kvě 2009

jaspina ja ted budu brat clotil 3 cyklus,ale kvuli iui aby bylo vice folikulu. jak dlouoh se muze brat tak to netusim

eloana
21. kvě 2009

jinak jak rikaji holky doplaci se kolem 60 kc

jaspina
21. kvě 2009

Shaari, příští týden jdu poprvé k té nové doktorce, pak mi asi za 14 dní píchne vyvolávačku, při ní udělá HP a jsem fakt zvědavá, jestli se nepotkáme v tématu PCO.. nebo co jiného to je, proč jsem nějaká porouchaná 😕 🙄

shaarka
21. kvě 2009

jaspi.
lebo sme sa my, problemove obetovali. nemozu byt predsa vsetky zeny zdrave a rodit bez problemov! takze my - silne a mudre a trpezlive, najviac zo vsetkych, my sme tie jedine, ktore toto zvladnu. a preto mame ten dar a musime o babatko zabojovat. 😉