Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kv3tka
30. čer 2009

...tak konecne som vlozila teplotky do grafu...a tu je kuk
http://www.fertilityfriend.com/home/284c90 😉

co hovorite?....nato,ze mi lekar oznamil,ze mozno mam PCO....a cykli bez ovu????....a ovu testy su zbytocne vyhodene peniaze.....asi zazrak,ze mi ovu ukazuje 15DC....presne ako testy i moje priznaky 😀

vendulak
30. čer 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat měli jste po dobrání clostilu taky tak velké bolesti? Já včera nemohla skoro ani chodit jak to bolelo ☹ . A taky byli jste všechny po dobrání na UTZ zkontrolovat zda se něco urodilo? Mě doktor řekl, že vůbec na ko nemám chodit 😒 . Tak ani nevím kdy tak nastane ovulka nebo jestli už byla...teploty mám takové nic neříkající, mezi mím obvyklým dole a nahoře 😀 .

a1211
30. čer 2009

Ahoj Vendulo, já bolësti sice zase neměla, takže nevím jestli to vůbec účinkuje, ale dr.mi taky neřekla, že mám jít na ultrazvuk, jen mi řekla at si dělám testy:(a ty mi nic pořádnýho neukazují teploty furt nizké takže taky nevím na čem jsem:(nevím, proč se automaticky nechodí při clos.na ultrazvuk jak samy máme něco poznat

eirin
30. čer 2009

Vendulak: Já bolesti nemám žádné, na utz jsem byla 12 a 16DC (bohužel nedozrálo vůbec nic, tak od příštího cyklu budu mít dvojnásobnou dávku Clostilu). Teď beru Norethisteron do konce cyklu a jsem zvědavá na něj, nebrala jste ho některá?

vendulak
30. čer 2009

Holky díky za odpovědi, eirin tak Norethisteron mi ani nic neříká 😕 , snad jiné holky budou moudřejší 😉 .

a1211 tak mě doktor neřekl ani o testech, taky teď o nich uvažuju, ale říkám si jestli už není pozdě 😒 . Navíc s nimi nemám moc dobrou zkušenost 😒 . A za ty prachy... 😠 . Ale kdyby ukázali tak samo, na prachách nezáleží 🙂 . No a já právě z teplot nic nevím, včera byla o malinko vyšší než normálně tak sem čekala že třeba dneska postoupí trochu dál, ale je furt stejně mezi míma obvyklýma, takže fakt vůbec nevím na čem jsem 😢 . Já taky nechápu proč mě na UTZ nepozval, co jsem četla tak všechny holky psali že jo, taky mi ho dal jen na jeden měsíc, tak si pořád říkám, co mám dělat aby jsme tuhle jednu šanci neprošvihli ☹ .

jaspina
30. čer 2009

Vendul - já kupuju testy tady na koníkovi za 15,- a při 10ks je to bez poštovného..
Jinak mě doktorka po clostilu na UTZ chce. Bude mít v té době dovolenou, tak mi dala žádanku do ambulance v nemocnici. Pak jí mám zavolat, kolik měří folíky a podle toho se buď dávkování upraví nebo nechá..

vendulak
30. čer 2009

Jo jinak k tim bolestem ještě mě začali včera a byli fakt strašný, při chůzi na nákupu sem skoro bolestí brečela a když sem doma lehla do postele tak znovu úlevou. Dneska to už je lepší, ale při nějakým tom prudkém pohybu to cítím pořád 😒 . Je to taková bolest spíš na pravej straně podbříšku ☹ . Kdybych věděla že to značí něco dobrého tak sem za to i ráda, ale snažíme se už dlouho a přítel má blbé spermio, takže to stejně nevidím nadějně a ta bolest mě spíš straší ☹ .

vendulak
30. čer 2009

Jaspi, no právě já taky všude četla že holky chodí na kontroly folíků, a já u něj byla ještě i jednou pár dní po tom co mi clostil napsal tak sem se ho ještě jednou speciálně ptala a on že ne, že to zatím necháme tak, a mám přijít příště až po létě, že to kdyžtak začneme řešit víc ☹ .

a1211
30. čer 2009

holky ted budu mít asi blbou otázku🙂,ale když je pozitivní ovu test znamená to, že folík prasknul a ovu je? Není možné, že by byl test pozitivní a přesto folík nepraskl?

vendulak
30. čer 2009

jaspi prosím nemohla bys mi hodit odkaz na ty testy tady z koníka? 😉 Díky moc! 🙂

kkamca
30. čer 2009

alex to by mě taky zajímalo.. 😀 šárka nam odpoví

a1211
30. čer 2009

🙂někdy si fakt připadám, že nic nevím🙂tak je super, že jsou tady takové hlavičky, které nám to vysvětlí🙂

jaspina
30. čer 2009

a1211 - v tom případě myslím, že by test byl negativní..
Vendy, ona mi teď tu folikulometrii chtěla dělat 9-10DC, ale byl víkend, tak jsem byla jen 12-13DC a příště taky ten 12den.. Nedávno mě taky hrozně bodalo na pravé straně a pak jsem na Utz viděla, že tam bylo folík.. Třeba to máš z toho? To je těžko, může bolet cysta, ovulka.. Kolikátý DC jsi?

kkamca
30. čer 2009

já fakt mraky věcí nevim.. 😒

vendulak
30. čer 2009

jaspi jsem 18.DC a clostil jsem brala 5. - 14.DC 1-0-0 ... 😉

a1211
30. čer 2009

snad shaarka brzo dojde🙂je fajn, když se tady můžeme poradit, od dr.bych se toho fakt moc nedozvěděla. kami a tebe něco v průběhu cyklu do ovu něco bolelo, cítila jsi že se něco děje nebo že ti rostou folikuly? Já totiž fakt nějak podezřele nic necítím

vendulak
30. čer 2009

a1211 mě taky v průběhu braní clostilu vůbec nic nebylo, nebolelo, nic sem necítila, až včera a to byl asi 3. den už bez clostilu 😉

kkamca
30. čer 2009

alex kromě dneška kdy už je mi líp ..jinak v době kdy byly pozitiv ovu testy to bylo k nevydržení..ani tulení mě nebavilo..teda bavilo ale bolelo..musela sem ležet v klubíčku po večerech a teplou vanu sem zkoušela..ale od čeho to bylo to nevim.myslim že snad od ovulky.

kkamca
30. čer 2009

v době kdy sem brala clostil..5 až 9 dc nebolelo nic..až fakt když byly ty pozitiv ovu testy jinak nic

a1211
30. čer 2009

já jsem už 17 DC a nic necítím, asi ovu nebude, ještě že mám další dva měsíce, třeba se to už vzpamatuje. Kami a bereš u toho clost.ještě něco? Třeba nějaký bylinky atd? Nebo myslíš, že by se to nemělo moc míchat?

jaspina
30. čer 2009

Vendy já myslím, že by to mohla být ovu... Chtělo by to zkusit test a uvidíš. Dnes se loučím pádím domů - mějte se krásně! 🙂

kkamca
30. čer 2009

alex:měla sem nasadit 14 dc duphaston..ale nevzala sem ho..tak ted tápu kdy ho vzít..čekám na šárky odpověd..
a bylinky sem si zakoupila..v pátek..jeřáb ptačí a maliník..ale začnu užívat až další cyklus ..i když kdoví třeba nebude třeba.. 😀 to bych byla nejradši..já jsem dnes 18 dc a cykly mám 35 dní cca..spíš nepravidelně tak jsem taky vyjukaná že to bylo takhle brzy..pokud to ovulka byla.uvidím zítra dle teplot..měla sem pořád 36.5 několik dní taky divný a až dnes 36.8

dasa.77
30. čer 2009

holky,spravne se musi chodit na UTZ behem lecby clostikem.Muze udelat peknou neplechu.

dasa.77
30. čer 2009

slysim poprve,ze by se clostik uzival 5-14DC.Kdyby to doktorka vydelila dvema,udela lepe.takze 5-9DC 1-0-1 Foliky by rostly jak mely.Tak si myslim,ze nedorostou vcas do patricne velikosti.

dasa.77
30. čer 2009

Alex...........17DC a jak dlouhe mas cykly?Ty vlastne bez agolutinu nemas MS,ze? Ale myslim si,ze s clostikem ji budes mit.

dasa.77
30. čer 2009

tak kde jste?

kkamca
30. čer 2009

no já pořád tady-- 🙂 DÁŠO já měla clostil 5-9 dc..1-0-1 a ted 5-9 DC 1-0-0

dasa.77
30. čer 2009

holky,kde se flakate,Lenka tu neni cely den.Jen Lenka jaspina se ukazala.

dasa.77
30. čer 2009

to ti toho tolik urostlo,ze ti snizili davku?

dasa.77
30. čer 2009

kamco,pridej do albicka i dnesni test,uz negativni.At to mas uplne. 😉