Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

marrsee
4. srp 2009

¨no tak to já si zase prohodím že všichni okolo můžou být těhotně a já furt nic...

jane86
4. srp 2009

Hm, mého manžela to už taky pěkně štve, že když vidim nějakou těhuli tak jen řeknu, hm, já se asi nedočkám......Je to asi všude stejné.

marrsee
4. srp 2009

to asi je, ale co jsem četla tak se má myslet pozitivně...Ten můj zatím nic neříká...jak dlouho se snažíš o mimčo?

jane86
4. srp 2009

jenže ono nejde myslet pořád pozitivně když se pořád nedaří. v prosinci 08 jsem vysadila HA , ale vlastně až cyklus, který v sobotu začal MS byl uplně správný a přišel 3 dny po dobrání utroše. Před tím to pořád nebylo ono, ikdyž minulej měsíc po prvním braní clostilu byl folikul už 26 mm. to byla moje první ovulace po vysazení HA.

marrsee
4. srp 2009

hele a jak zjistíš ten folikul? já jsem vysadila HA v květnu 08 a od června ji neberu...

jane86
4. srp 2009

Folikul zjistí doktorka pomocí vnitřního ultrazvuku v období ovulace 12-15 Dc. Mě objednala 14 Dc a byl 26mm. Teď jdu taky 14 DC.

marrsee
4. srp 2009

já si teď čtu tady na netu tohle: http://merenibt.xf.cz/index2.html

marrsee
4. srp 2009

tak to mě doktor nedělal... to dělá normálně nebo si o to musíš říkat? a kolik má správně být?

jane86
4. srp 2009

kolik nevím, ale myslím, ale ten můj prý byl dobrej. Mě to dělá sama od sebe, aby viděla jestli clostil zabírá

marrsee
4. srp 2009

aha tak to ten můj se jen jednou zmínil že při ovulaci mi ukáže na ultrazvuku jak to vypadá a nic... a to mi zítra dá poslední a pak půjdu na vyšetření

jaspina
5. srp 2009

Hezké ráno holky 😉
Marsee - doktor by ti při užívání Clostilu měl dělat každý měsíc folikulometrii, protože hrozí že se začnou dělat cysty.. ale je spousta doktorů, kteří pacientce napíšou zrovna dávku na 3 měsíce a celou dobu ji nechtějí vidět - což je kravina, protože pak se nazjistí, jestli to vůbec fungovalo a často je potřeba změnit dávku.. Jo a ty folíky mají být prý minimálně tak 160-180mm (já měla jen 100mm 😒 )
Jednave - pak písni jak jsi dopadla.
A1211 - úplně tě chápu - já ho neberu ani tak dlouho a po blbé folikulometrii jsem byla nešťastná a tak protivná, že jsme doma měli taky rozbroje. Přítel říkal, že jestli taková hodlám být furt, tak že to dlouho nevydrží a já zas byla naštvaná, že nechápe, že mám nervy z hormonů a dělám to pro nás.. Měla jsem chuť se na to všecko vykašlat.. No teď už je to lepší a snažím se to neřešit - ale do příští folikulometrie. Stejně zas budu nešťastná, když tam nic nebude.. Znám se.

marrsee
5. srp 2009

Dobré a krásné ráno....
jaspina: Tak to jsem nevěděla dnes se ho na to zeptám, jinak já taky bývám protivná, ale ten můj je opravdu zlatíčko, jen si prohodí že zase jsem a nic víc nebo že mám zas náladu... určitě dám vědět jak jsem tam dopadla, když to tak čtu tak začínám pochybovat jestli nemám jít k jinému...
jane86: prosím Tě ke kterému MUDR. chodíš? 🙂

jaspina
5. srp 2009

Marsee - já jsem taky přešla k jiné doktorce a fakt jsem ráda. Nevím proč jsem se k tomu tak dlouho odhodlávala.. Tahle je opravdu pečlivá a kontroluje to, co má..

jane86
5. srp 2009

marrsee: já chodím k MUDr. Votíkové do nemocnice ,a le má plno (jako každý) ke komu chodíš ty?

marrsee
5. srp 2009

jane86: já chodím na polikliniku v Táboře k MUDR. Vychodilovi, už jedna kámoška mi říkala co se sní bavím že k němu chodila otěhotněla, přišla o to a dlouho nic a že změnila MUDR. neměřila žádnou teplotu a hned byla těhu, chodí někam do Soběslavi 🙂

papua
5. srp 2009

Ahoj dievcata!!! jee ahoj Jaspi 🙂, prosim poradite mi? beriem clostyl od 6 DC co je uz osmy den a lekar mi povedal ze ho mam brat 10 dni, vsade ale citam ze sa to berie len 5 dni...Zajtra idem na foliky, ale zda sa mi, ze to je nejako vela 10 dni. Inac necitim nic, to je normalne??? som myslela ze budem nafuknuta a budem mat bolesti, ale nic...dokonca ani moc ovu necitim ze prichadza....

marrsee
5. srp 2009

Holky já se zatím loučím jdu k MUDR 😉 , pak písnu jak jsem dopadla... 🙂

marrsee
5. srp 2009

Ahoj tak jsem zase tu, tak kdybych doktorovi neřeklaže chodíte každej měsíc na ultrazvuk tak se o tom ani nezmíní, příští týden jdu a pak ten další zase. Pokud to nevyjde tak mě vyšetří a napíše papír na domluvu na umělé... 😕

marrsee
6. srp 2009

Ahoj kam pak jste všichni zmizely? Nějak tu je pusto-prázdno...

jaspina
6. srp 2009

Ahoj Marrsee, už jsem tu taky 🙂

kkamca
6. srp 2009

ahoj..Já taky jen načuhuju 🙂

jaspina
6. srp 2009

Holky taky jste tak hrozně opupínkované jak já? 😝 Nevím jestli je to po Clostilu, Utroši nebo obojí.. Jak jste na tom vy?

kkamca
6. srp 2009

Já teda jelikož jsem cyklus bez clostilu tak ok..ale předtím jsem byla jak 15 náctka 😀 A hlavně se mi nafukovali prsa 🙂

wolfskinka
6. srp 2009

ahojte tak opat po dlhsom case

lenka ako clostikujes stale ???

kkamca ahojki

ak tento mesiac nevyslo tak august zase clostikujem ....

kkamca
6. srp 2009

wolfi no ahoj..kde se touláš?
Jak s adopcí?Pokročily jste ? 😉

wolfskinka
6. srp 2009

kkamca .. no nemam doma pc, pokazil sa a za opravu chcu strasne prachy, tak musime kupit novy, lenze ja sa v tom nevyznam a muz akosi na to nema cas .. tak hadam uz buduci tyzden nieco kupime

no pokrocili ... do IP

jaspina
6. srp 2009

kkami a utroš máš? Já mám pocit, že je to nejvíc z něj..

kkamca
6. srp 2009

jaspino mám..ale zatim ho nepoužívám..Předtim jsem měla duphaston

wolfi my měli taky rozbito--zavirováno--tyden jsme byli bez...ale naštěstí nás to stálo pouze 500kč-- 😉

wolfskinka
6. srp 2009

jaspina skor utros .... ja mam tiez dojem ze ma vtedy vsetko svrbi

jaspina
6. srp 2009

To je bordel - já roky brala HA - Diane35 - právě hlavně kvůli problémům s pletí a teď jsem na tom ještě hůř 😝 Záda , výstřih.. který jsem si včera tak rozhnípala, že tam mám fleky - no paráda. Ale dnes jsem objednaná na čistění pletí galvanickou žehličkou a v úterý jdu na kožní..