Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
31. srp 2009

jaspina - a kdy si děláš ty testy? Dělala sem ho teď a jedna je slabší. Tak to už asi teda tenhle měsíc nic. ☹ ☹

deb
31. srp 2009

Baby, kedy sa dáva 1. tabletka? Zabudla som ako mi to lekár povedal. Tším na 3-tí deň cyklu? Na letáčiku je na 5-ty de, ale kd ma zena pravidelný cyklus, ale ja ho nemám. Prosím, poradte.

hana.slo
31. srp 2009

Deb, každý má 1. tabletku jinak. Já jsem clostil brala 1 - 5 DC, někdo má 3 - 7 DC a někdo 5 - 10 DC. Já bych volila tu zlatou střední cestu, podle mě tím nemáš co pokazit.

deb
31. srp 2009

Dakujem 🙂 Tusim, ze mi hovoril ten tretí deň, tak asi aj tak začnem. pekný deň

kkamca
31. srp 2009

Holky potřebuju aby jste mi mrkli do alba a poradily,který ovu test vidíte jako pozitivní..Děkuju za názory

janana
31. srp 2009

kkamca - já tomu zas až tak nerozumím, ale zdá se mi ten dnešní

holky ještě sem se chtěla zeptat, jstli taky některá užíváte Duphaston a jestli je pravda, že může zabránit pozdější ovulaci?

kkamca
31. srp 2009

jananna:no já ho brala..a hodně sem četla že ovulce může bránit..proto jak radí laici z konika-nasad až po ovulce. 😀

jaspina
1. zář 2009

Kami ten poslední byl pozitivní 😉
Janana - já dělala testy kolem 14DC a // byly 15DC - ale dík Pregnylu.. Mě vždy řeknou na UTZ jak to vypadá - kdy bude nebo nebude.. Jo a o Utroši se taky říká, že blokuje ovulku, tak jsem se přímo té doktorky co mi dávala Pregnyl ptala a ona říkala, že to tak není.

kkamca
1. zář 2009

jaspi ahoj..no aspon někdo si myslí že je poitiv.. 🙂
O utrogestanu sem to taky slyšela..a tady na konovi to prýýý ovulku oddálilo 😉

janana
1. zář 2009

jaspina - já dělala test včera, byla tam ta jedna slabá, tak zkusím zase dneska. Doktorka právě měla dovolenou, takže k tý jdu až zejtra, tak uvidím co mi řekne. Pregnyl pro jistotu taky mám, tak pokud to ještě půjde, doufám, že mi ho píchne. A Duphaston teda zkusím tenhle měsíc vynechat. Když sem otěhotněla poprvé, taky sem ho zrovna vysadila a otěhotněla sem 21 DC. Tak třeba to bez něj půjde líp.

jaspina
1. zář 2009

Kami to se podaří uvidíš! Nám všem 😉
Janana a budeš mít bez Duphastonu MS? Já bych bez utroše neměla a navíc on pomáhá mimískovi zahnízdit, kdyby se zadařilo..

kkamca
1. zář 2009

janana:ty brdo chcete mimi takhle brzy za sebou? 🙂
Jak dlouho jste se snažily u prvního mimi?
Nebo duphaston nasad až po ovulce.. 😉 Protože jak píše Jaspi pomáhá mimi udržet..a hnízdit

jaspina
1. zář 2009

No a pokud bys pak bez něj nedostala MS, tak bys neměla kdy nasadit další clostil - leda na Agolutin..

janana
1. zář 2009

Toho se právě bojím, že pak nemám podle čeho nasadit, Ale když sem ho minule nebrala, tak mi to dva měsíce vydrželo pravidelně. Ale teď přeci jen nevím, ten Clostilbegit je pěkný svinstvo, tak nevím, co to udělá. No uvidím, jak ten test dneska dopadne a co mi zejtra řekne DR., kdyžtak ho začnu brát až po ovulce.

jaspina
1. zář 2009

Janana - pokud to doktor řekl, že to máš brát určitý den cyklu, tak bych ho poslechla - přece jen bych brala jeho slova vážněji než co někdo napíše v diskuzi..

janana
1. zář 2009

jaspina - dneska sem si dělala další ovu test a přijde mi, že ta čárka je trošku sytější než včera. Zítra jdu k doktorce, tak uvidím, co mi řekne. Pokud mi píchne Pregnyl, počkám do ovulace a pak Duphaston zas budu brát. bojím se, že když ho vezmu teď ovulaci mi to zastaví.

jane86
1. zář 2009

Ahoj holky, trochu se voudím do diskuze. Minulý cyklus mi ovu testy taky sílili a ukazovaly //, ale na ultrazvuku folikuly byly všechny malinký. Takže já testům už nevěřím.

jane86
1. zář 2009

Nevíte náhodou jak dlouho se čeká na výsledky ze spermiogramu?

jaspina
2. zář 2009

Jane - SPG jsme měli výsledek za hodinu a u mě testy fungovaly dobře. Nikdy mi neukázaly // až teď co mi potvrdili folíka dostatečně velkého a píchli Pregnyl tak se ukázaly. Do té doby jen slabé každý měsíc. A neměla už jsi ho na UTZ třeba prasklý?

jaspina
3. zář 2009

Musím tu naši diskusi posunout dopředu, nebo se ztratí v nenávratnu.. ☹ No já už cítím, že MS dnes dorazí..

orchidejka
3. zář 2009

ahoj holky, chci se vás zeptat....
minulý cyklus jsem poprvé užívala clostilbegyt, tento týden jsem byla na UTZ a nic ☹ příští cyklus budu užívat větší dávku 2x2 denně a k tomu ještě nějaký lék divina-měly jste ho taky???

kkamca
3. zář 2009

orchidejka:ahoj.. neznám 😕

jane86
3. zář 2009

Ahojky všichni🙂
orchidejka: Já dostala první cyklus 1 tabletu 3-7 DC, ale doktorka mi hned řekla, že si myslí, že na to reagovat nebudu ale že musí zkusit co se mnou udělá malá dávka. Páč an malé procento žen i taková malá dávka působí silně avytvoří se hodně dominantních folíků a to není dobře. Takže já první cykus nereagovala jak říkal. Další cyklus mi dal 2 tablety 3-7DC a 14DC byl folikul 26mm takž eok. Ale těhu jsem nebyla takže jsem s užívánm pokračovala se stejnou dávkou a zase nic. Těď jedu 4 cyklus beru 3 tabletky denně zas 3-7 DC a ve středu jdu na ultrazvuk tak uvidím co se tam děje.
Jaspi:tak co mrcha už dorazila?
Jinak spermio nám vyšlo OK 😉 , doktor sice řekl, že jsou trochu pomalejší ale je jich tam hodně a normální cestou manžel děti mít bez problémů může. 😉 🙂
Tak alespoň něco pozitivního.

janana
3. zář 2009

orchidejka - taky mi to nic neříká

jinak mně včera doktorka na UTZ řekla, že nic nevidí, takže vůbec nevím, jestli Clostil zabrakl nebo ne. Byla sem totiž včera už 16DC. Ach jo. No budu holt muset počkat 14 dní, jestli dorazí menzes nebo ne. ☹

orchidejka
3. zář 2009

jane86: a tos měla jen clostilbegyt nebo i ten divina? Já brala clostilbebyt minule 5-9DC jednu ráno a jednu večer, teď budu brát 2ráno a 2večer... tak uvidíme.

jane86
3. zář 2009

orchidejka: jen clostilbegyt a utrogestan a ten je na úpravu MC.
divina? to nevím co je a nikdy jsem to neslyšela. A co píšou v příbalovém letáku?

orchidejka
3. zář 2009

Jane86: já si léky ještě nevyzvedla, ale na netu jsem před chvíli našla že je to na to,aby mi narostla sliznice...

tatranka111
3. zář 2009

ahojte brala som tri mesiace duphaston no ovu nikde a dnes mi dal doktor agolutin a od 4 do 9 DC mam začat brat clostil 1 tabletku denne.......chcem sa opytat či clostil niekomu pomohol k ovu?

polesuvka
3. zář 2009

Ahoj tatra jo jo já jsem chodím maličko, ale já měla krásnou ovulku po clostíku, ale brala jsem 2 tab. denně 🙂 🙂
Bohužel se nám ale miminko nepadařilo

tatranka111
3. zář 2009

polesuvka to je mi luto ☹
mala si ovulku hned po prvom balení?