Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
27. lis 2009

Ahoj holky! tak sem to asi večar zakřokla. Večer sem jela na pohotovost kvůli špinění a vypadá to bohužel na zamlklý potrat. ☹ ☹ ☹

bobi3
27. lis 2009

uf, janana, takéto správy??? ☹ tak to mi je strašne ľúto, neviem ani čo mám na to povedať 😖 drž sa, verím, že to máš asi teraz dosť zlé, ale my clostíčky sme s tebou 😉 ... skoro budeš zasa tehu, neboj, ak sa to už raz podarilo...

wera
27. lis 2009

ahoj janana, to mi je strašne moc ľúto....... ☹
ale neboj uvidíš že skoro sa z toho dostaneš a môžete snažilkovať znova, hlavne treba veľa pozitívneho myslenia a uvidíš že všetko sa na dobré obráti 🙂

janana
27. lis 2009

holky dík. Jsem úplně na dně. Snažím se myslet pozitivně, že třeba v pondělí už něco na UTZ bude a vše bude OK, ale moc mi to nejde.

jaspina
27. lis 2009

Janana - musíš se teď snažit být silná - třeba se z toho vyvrbí jen hematom a prcek bude v pořádku! Moc ti přeju, aby to tak bylo. Kdyby si byli jistí, tak by tě vzali hned na vyčistění ne?
Sakra proč tady holky i když se jim podaří otěhulit, tak to dopadá takto? Oni míchají ten lék nějak blbě nebo co? 😠

sofokleska
27. lis 2009

janana, tak to mi je velmi luto.... ☹ držim palčeky nech vše dobre dopadne.
ja som minuly tyzdem bola na gynde robil mi merania ale kedže som mala ešte male folikuli,tak som mala prisť tento tyžden včera mi povedal že nech večer zanžilkujeme že by mala prebehnut ovulka.tak ma drahy večer čakal ked pridem z prace.....ale rano som si namerala nizku teplotu 36,2 tak ja vobec neviem či ta ovulka bola bo nie.ach jaj bojim bojim a zaroven dufam....

bobi3
27. lis 2009

sofokleska, možno je to len pokles pred ovu, ktorá je už za dverami 😉 a ak ste včera snažilkovali, tak by to malo byť v pohode, spermijky majú veľkú výdrž 🙂 držím palce

dudunidu
27. lis 2009

janana: tys byla na pohotovosti nebo na "gynekologické pohotovosti"? Kdo určil, že by to mohlo být zamlklé těhu? Gynekolog? A diagnostikoval to bez UTZ? Z toho bych si nic nedělala, spousta těhotných měla špinění. Ale chápu tvoje nervy, je to děsná informace, já být tebou jedu dnes na gyndu na UTZ a vnutím se jim tam za každou cenu - proč proboha čekat až na pondělí???? Jinak držíme palečky a jsme s tebou, drž se!!!! 😅

slavulilienka
27. lis 2009

ahojte žienky...ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

janana..je mi ľúto, že sa Ti dejú takéto veci, ale nevešaj hlávku, možno je to len planý poplach a všetko je v poriadku....niekedy sa stáva, že ženy špinia počas prvých mesiacov nehotenstva...len Ťa naozaj mohli asi dôslednejšie vyšetriť a nie poslať domov...to je za prístup, žena sa môže aj zblázniť ale hlavne že oni majú čas do pondelka....ja tomuto nerozumiem.. 😒 za starostlivosť fakt. 😒

juliet2812
27. lis 2009

Pekný predvíkend dievčatá 🙂
Ja som sa teda včera, podľa rady lekára (folikuly som mala 19 mm), snažila s partnerom "plodiť". A mám jednu takú chúlostivú otázočku 😝
Ako dlho po styku držíte pavnu a nohy hore? Čítala som, že min. 30 minút, ale dočítala som sa aj, že vraj až 2 hodiny je dobré mať panvu hore, hmmmm???

juliet2812
27. lis 2009

Janana, je mi to ľúto, že sa to takto vyvinulo, ale nestrácaj nádej ..... veeeeľmi Ti držím palčeky.

bobi3
27. lis 2009

julie, mne povedal môj gynekológ, aby ejakulát ostal vo vnútri aspoň hodinu... to zn. aby nevytiekol... no zasa iný lekár v nemocnici mi povedal, že to je úplne jedno, že vôbec nie sú potrebné žiadne gymnastické čísla... tak neviem 😒 ja ostávam väčšinou aspoň hodinku ležať a pod zadok si podložím vankúš... no zatiaľ to nepomohlo

juliet2812
27. lis 2009

Díky Bobi za radu.
Ja som včera pre istotu vystrájala gymnastické číslo 🙂
Som bola hodinu v polohe "sviečka" - ale samozrejme opretá o gauč a stenu. Potom som bola taká stŕpnutá, že som v posteli večer ani zaspať nemohla 🙂

wera
27. lis 2009

janana a robili Ti v nemocnici aj krvné testy na HCG a ostatné hormóny? naozaj ešte nezúfaj, možno to nakoniec naozaj dobre dopadne a pokiaľ si si neni niečim istá tak radšej choď ešte dnes k svojmu gynekológovi prípadne ešte raz do nemocnice, za to určite nič nedáš... prajem Ti hlavne veľa pozitívnych myšlienok, neboj uvidíš že bude dobre 🙂

denkap
27. lis 2009

az mi beha mraz po chrbte z toho, co sa to tu deje... dufam, ze vsetko dobre dopadne 😉

alamala
27. lis 2009

Janana taky moc držím pěstičky ať je vše v pořádku!!!!Jinak jsem to stále vydržela a netestila, mrcha zatím nikde!

cibka
27. lis 2009

wera.ahoj díkyza odkaz
janana:mrzí me to ☹ každá z nás čeká kdy už to konečně bude a je to nekonečný to čekání snad se brzy dočkáme i my

govinda
27. lis 2009

janana, nestrácaj nádej, pretože kopec žien krvácalo počas tehu a neznamenalo to hneď koniec. Uvidíš, čo povie lekár v pondelok, držím palčeky.

pajinka111
28. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............45DC/22dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........37DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........37DC.........................3x1cl...........12měsíců
carmenuska................25 let.........0d..........32DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........30DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........29DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........24DC/11dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........24DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........21DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........20DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........20DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........20DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........19DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........18DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........17DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........11DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........11dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........10DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........10DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............9DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............6DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............5DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............1DC........................ .2x1cl..............40měsíců

Janana,to je mi strašně líto ☹,je to moc smutné,konečně se vám to povedlo,moc nesmustni,asi bylo něco špatně,uvidíš,že příště se to už povede..bud statečná

dasa.77
28. lis 2009

ahojky,jdu vas docist,vcera mi to nevyslo ☹

dasa.77
28. lis 2009

holky,ja jsem taky delavala stojky po styku,ale je to stejne na prd.podle me jde hlavne o dobry pocit,ze pro to udelas vse a ze to nevytece.my vetsinou sexikujeme vecer a pak uz jdu spat.takze lezim hooooodne dlouho 😀 😀 ,umyt se jdu az rano.pokud je to mimo plodne dny,tak hned.to je snad jasne. 😉
pokud je vse ok,spermie moc dobre znaji smer,kam maji "utikat" a napomaha jim v tom bilkovy hlen.

dasa.77
28. lis 2009

janana..........ja nebudu psat,ze je mi to lito,protoze kdyz to beru podle sebe,litostive recicky mi spise jeste vice ublizi. a tak bych te chtela povzbudit.Ale fakt nevim jak.V tehle chvili ti asi nic nepomuze ☹
Na druhou stranu je sice hezke,ze druzi s tebou souciti,ale ja pouziju stare prislovi........nic neni tak horke,jak se uvari.Musis doufat!

dasa.77
28. lis 2009

ja mam znamou,ktera u prvniho ditete mela vse ok a u druheho krvacela normalne cele tehotenstvi a naopak po porodu se cistila jen 3 dny a pak cely rok nedostala MS. takze to muze byt i pripad janany.

Hehenka,ktera tady kdysi chodila a pak i k prvosenkam,kde zustala,tak ta spinila od 6tt.Ted je snad ve 25tt,nebo tak nejak a vse je ok.Mimisek se drzi zuby nehty.Mozna si nektera na ni pamatujete.

alamala
28. lis 2009

Ahojky všem,jdu se s vámi podělit o krásnou zpávičku,dnes slavím narozeniny a můj manžel mě před chvíli přemluvit,ať si jdu pro něj udělat těhu test a můžu říct,že bych takové krásné narozeniny přála Vám všem,našli jsme // 🙂 Sice ta výsledná není stejně silná jako ta druhá,ale je to tam.Celá se z toho klepu a nevěřím vlastním očím,po takové době,brala jsem totiž clostik sice jen 4 měsíce,ale vysazenou anitkoncepci mám skoro třetí rok,dávali mi totiž dohromady cyklus,abych vůbec menstruovala. Takže to snažení bylo o to delší. Holky všem Vám moc přeji takovou radost,jako mám já. Teď už budu jen čekat jak bude čárka sílit. Jedu dnes do Prahy na Draculu,tak vás na dnešek opouštím,ale určitě Vás budu informovat o průběhu. Pa

dasa.77
28. lis 2009

paji...........i me teplota po vetsim poklesu jeste stoupla a to uz jsem spinila.nase telo je nevyspitatelne.

dasa.77
28. lis 2009

alamala,tak to je super zprava.gratuluji a at carka pekne sili a dotahnes to aspon na 38tt,pak uz se muze mimisek v klidu vyklubat na svet. 😉

dasa.77
28. lis 2009

nikdo tu neni,odchazim

slavulilienka
28. lis 2009

alamala: gratulujem k // 🙂 fakt krásne narodeniny...ja mám 13.dec., tiež chcem taký darček... ☹ , hlavne dávaj na seba pozor, oddychuj a užívaj si to... 😉

govinda
28. lis 2009

alamala, gratulujem 😵 😵

janana
28. lis 2009

právě že to není jen o špinění. Na utz je stále vidět jen dutinka bez plodu. A to už by v 6. týdnu mělo být vidět. Snažím se myslet pozitivně, ale dost dobře mi to nejde.