Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
14. pro 2009

Bobi slyšela - hlenová zátka odchází před porodem. Říká se, že jak odejde, tak už bude brzo porod..
A co ty, testilas?

bobi3
14. pro 2009

ahoj jaspi, nie, ešte som testovala, mám trochu strach 😒 dnes ma už začali aj prsia pobolievať, tak možno ma zasa čaká červená 😒 včera som dobrala duphaston, nevieš, do koľkých dní od dobratia by mala mrcha doraziť? ja rozmýšľam, že testnem v stredu, to budem 13DPO, čo myslíš?

jaspina
14. pro 2009

Bobi mě po Utroši bez clostilu chodila mrcha po 28 dnech a Utroš jsem brala do 26DC - teď z clostilem se mi cykly prodloužily a MS chodí až tak 31-32DC..
A testit se má kolem očekávané MS, citlivý test ukáže už 10DPO

dasa.77
14. pro 2009

ahoj holky.nevite nektera,jak je mozne,ze dopsanim vcerejsi BT ,se mi OVU posunula ze 17DC na 18DC?

dudunidu
14. pro 2009

weri děkuju za info, to mě uklidnilo, protože já furt pozoruju, jestli náhodou ten "správný" výtok nepřijde 😅

neli: máme teď grafík téměř stejný, taky mi dnes o stupeň teplotky poklesla, tak jsem ani netestila...:http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

jinak dobré ráno všem, dnes tu asi moc nebudu, nabitý program, možná se mi podaří odpoledne. A na té akci si dám max 3 decky vína, slyšela jsem, že ze začátku není plod spojen s tělem matky, takže trocha alkoholu před příchodem oček. MS prý neublíží... Aspoň se právě lidi nebudou blbě ptát, jak jsi říkala. Když mě uvidí aspoň se sklenkou 🙂

dudunidu
14. pro 2009

Dasi: FF to počítá nějak tak, že máš snad 3 dny s nižší teplotou následované třemi dny s vyšší teplotou a pak vyznačí ovu. Pokud jsi ale měla pregnyl, tak to, co ti vyznačí FF, není směrodatné, nemusí to být pravda, ten 1-denní rozdál tam být může. Já třeba nevím přesně, jsem-li 11 DPO nebo 10 DPO, protože nevím přesně, kdy mi Pregnyl vyvolal ovu. Ovu nemusí být s pregnylem vždy v den nejnižší BT...

tak krásný den kočky! 😀

bobi3
14. pro 2009

jaspi, takže ak otestujem na 13DPO, mohlo by byť niečo vidieť? ak samozrejme mrcha nedojde, včera som vysadila duphaston

a u teba čo nové?

jaspina
14. pro 2009

Bobi já myslím, že už by tam stínek být mohl.. Tys byla ještě dřív na IUI než mimi ne? A ta už testila a má tam //..
U mě nového nic moc.. Těším se na vánoce, že nebudu muset vstávat a jít do té zimy.. A pak ta laparka no.. Clostil už jsem dobrala, teď jen počkáme na MS a bude se řešit ta laparka..

dasa.77
14. pro 2009

dud...............nejsem z toho moc chytra,ale ja jsem nemela pregnyl.ovu bolesti jsem silene pocitovala ve stredu vecer,ve ctvrtek rano to doznivalo.prikladam graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

bobi3
14. pro 2009

jaspi, možno áno, len ja si počkám aspoň do stredy... lebo vždy keď testnem, tak o pár hodín na to mrcha dorazí 😒

tak ťa čaká úspešný rok 🙂 laparkou to rozbehneš a potom už nič nebude stáť v ceste, držím palečky 😉

dasa.77
14. pro 2009

bobi,tak to jsme na tom stejne,s tim testovanim.me taky po testu dorazila mrcha.a tak jsem si rekla,ze testovat nebudu.ale tento posledni stimulovany cyklus udelam vyjimku,MS necekam na stedry den.

mimina ma //,jsou celkem silne,tak to urcite dopadlo podle jejiho ocekavani.hezka dalnice.u tebe uz by to slo taky videt.ty nas ale napinas.jeste ze uz je zitra streda.moc ti drzim palecky.ted se na pul hodky vzdalim.pak vas doctu a musim do prace.zatim papa

dasa.77
14. pro 2009

jaspi.........laparky se vubec neboj,kdyz jsem sla ja,tesila jsem se.at uz ml byt vysledek dobry nebo spatny.hodne holek po ni brzo otehotnelo.muj pripad to neni,ale jednou to musi vyjit 😉 ahoj

bobi3
14. pro 2009

dašenko, ja mrchu tiež už nečakám a na štedrý deň by som už bola najradšej 2 v 1 😝 no testovať mám stále strach 😒
mne sa po laparke zatiaľ tiež nepodarilo 😒 ale každá sme iná, jaspi to určite vyjde 😉 držím palčeky

dasa.77
14. pro 2009

tak jsem opet na skok tady.moc nas tu neni ☹

bobi............ale ty nejsi dlouho po laparce,tri mesice?

dasa.77
14. pro 2009

me bylo receno........po laparce je nejvetsi sance prvni tri mesice na otehotneni.Je dobre otehotnet do pul roku,coz vetsine to taky tak vyslo.ja jsem to propasla,laparku mi delali v dubnu,prvni ms jsem dostala presne 28 dni po zakroku.takze ted uz bych mela teoreticky otehotnet.Byly by to krasne vanoce 😉

dasa.77
14. pro 2009

jsem uz dva mesice ve skluzu,podle jejich krasne teorie. 😅

dasa.77
14. pro 2009

ok,odchazim

bobi3
14. pro 2009

áno, dáši, dobre si to pamätáš, teraz som 3. cyklus po laparke... mne to tiež tak povedali, že do pol roka je dobré otehotnieť

jaspina
14. pro 2009

Dík holky, já se nějak extra nebojím - i když že bych na to vůbec nemyslela se říct nedá.. Už jen to, že budu muset být v nemocnici 😝 Že se tím něco změní moc nevěřím - nejspíš to beru jako prostě potřebné vyšetření před IVF..

bobi3
14. pro 2009

jaspi, a ideš na jednodňovú chirurgiu či klasicky do nemocnice?

wera
14. pro 2009

bobi jasné ak nevýjde tak ideme ďalej...na výber nemáme, ale ja pevne verím že Tebe to IUI vyšlo 😉

mimina321
14. pro 2009

ahoj bambulky,som len na skok,dnes sa chystáme na velké vianočné nákupy 🙂
dáši dakujem zajtra ocikám znova a napíšem 😵
bobi do stredy si umačkám palce 😉
a čo jane?
weruš môj graf je tento mesiac celkom des bes,ja som vôbec neverila.....no čo ak to je bábo tak bude ladoví medvedík 😀

mimina321
14. pro 2009

kočky ešte som ocikala pred chvílkou-kuk do albumu
asi to pregnyl nebude,je to 12 dní......

bobi3
14. pro 2009

mimi, tak to je super, krásna čiaročka 😉 ja sa testovať stále bojím už tých sklamaní bolo dosť, ale v stredu teda skúsim... ak nedôjde mrcha mrchovatá 😠

weruška, ďakujem, bodaj by som verila tak aj ja 😉

mimina321
14. pro 2009

bobi moc držím palce 😵

govinda
14. pro 2009

mimi, tak to je super - gratulujem 😵

ja som bola na folikulometrii, a folík mal 19 mm - 13DC. 9DC mal folík 11mm, takže lekár skonštatoval, že rastie ako z vody 😀

mimina321
14. pro 2009

no tak govi šup na snažilkovanie 😉 a // pod stromček 😵

govinda
14. pro 2009

mimi, no ešte v stredu idem na folikulometriu, že uvidíme čo a ako. Vraj praská pri 24mm cca, takže predpokladám ovulku tak v stredu približne 🙂

bobi3
14. pro 2009

joj, dievčatá, tak rada by som vám napísala len tú dobrú novinu, tak ako aj ja by som od vás rada čítala len tie pozitívne správy... no mne pomáha aj to, že vás tu mám, hneď sa bojuje ľahšie 😉 ďakujeeeem 🙂

bobi3
14. pro 2009

govi, tak šup, šup a v stredu nezaháľať 😉