Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vera_j
6. led 2011

@leeena_4 taky psychika a bolela mě hlava. Když mi dal ten duphaston, tak paráda, jako kdybych nic nebrala a MS taky pravidelně cca 28-29, ale jak jsem poprvé brala k tomu clostil, tak už jsem byla asi 31DC a nic, takže s radostí jsem dělala test a ono nic a druhý den bolest hrozná a přišla červená ☹ tak jestli to zapříčinil ten clostil nevím...
Takže jsme na tom úplně stejně na všech frontách 😀

vera_j
6. led 2011

@linka jo jo, zlatá pravda..to vždy říkají ty, kterým se to povedlo napoprvé, hlavně na to nemyslet!!! Copa to jde když musíš počítat kolikátý DC jsem? A jaký si mám vzít prášek 😀

linka
6. led 2011

@vera_j a potom tie,ktore zabudli ake to je,aj ked boli tam kde my 😖 a davaju potom rozumy,ze sa to podari a ze netreba na to mysliet,jasne,ved oni na to nemysleli,ked sa im tiez dlhsiu dobu nedarilo,mam take kamosky,ktore su teraz mudre 😠

nathali
6. led 2011

holky no teeda clovek len kafe spravi a uz ste toho popisali tolko 😀
@linka takze toho mas za sebou celkom dost ale podla mna si s tymi teplotami jasna 😀 a ziadny CAR nebude treba 🙂
@lifinka rda by som ti pomohla ale neviem skus kuk na net ze ci tam to nebude napisane

inak vitam dalsiu snaziaciu 😀 vera_j prosim ta nepasim nam svoj vek ak chces ako dlho sa snazite a dlzku posledneho cyklu

linka
6. led 2011

@nathali tak neodbiehaj a nebudes musiet docitat 😀 ale nie srandujem,kazda mame nejake povinnosti a vysedavat tu cely den nie je mozne 😉

vera_j
6. led 2011

@nathali děkuji 😉 je mi 26 let, snažíme se 6 měsíců, poslední cyklus byl 32 dní. Teď jsem 10DC

nathali
6. led 2011

Tabulka k 6.1.2011

Snažilky:

veronicka33...33r....snž..14m...28DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....28DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....23DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...22DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....22DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...17DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............14DC.....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...10DC.....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž...............9DC......(PC29dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....7DC......(PC40dní)

linka nam sa zapina pc sam ked je v spankovom rezime a hned som vybehla k nemu jak som pocula ze sa zobudza a priatel ze jak som vystrelila ze mi je prednejsi konik nez on 😀 ale uz sa mi nechce lezat v posteli
inak co budete varit??ja som uuplne bez napadov ☹

lifinka
6. led 2011

nathali, prdím na to, nějaké papíry jsem nachystala, zítra až dám Ivoše do školky valím busem do velkoměsta 😀 snad tam nestrávím moc času, potřebuji mrknout po obchodech něco na oslavu prcka, fontánku na dort a svíčku a tak...vždy foukám tak 40 balónků no nemám už teď dech. 😀
včera jsem honila syna ze školky, normálně letěl dom sice u silnice zastavil podíval se na obě strany a na mě nečekal až u vrat počkal, já ho nemohla dohnat, mohla jsem být bez dítěte, je tam zrovna velká nepřehledná zatáčka!!!Dnes jsem ho chytla ráno už za ruku, no nechtěl, že půjde sám a tak šel ještě jeden kamoš do školky a tak zase utíkali, mě klepne pak jsem ho chytla za ruku začal brečet pak si lehl na zem,,,,NECHÁPU TO, CO TO MÁ BÝT!!!!ta školka mě stojí nervů, ostatní děcka zase za ruku táhnout matky, že do školky nepůjdou, my problém nemáme,ale od včera tohle.... 😔 uvidím odpol.

lifinka
6. led 2011

omlouvám se, musela jsem se zpovídat 😉

leeena_4
6. led 2011

@vera_j nemyslet na to je nemožné! to jsou jen blbý kecy. Jak můžeš zpomenout, že po něčem toužíš! 😀

lifinka
6. led 2011

jinak mám kolem sebe také těhulky, 2 sousedky a dvě z rodiny, je to hrozné 😔 no jo, co u...ž

lifinka
6. led 2011

nejblíže k překvápku je veronicka33 a nathali, podle tabulky, držím pěsti 😉

nathali
6. led 2011

@lifinka myslim ze je vo veku kedy sa uci vzpierat a chce nieco mat aj po svojom neboj to bude dobree on pochopi ze mu nechces zle.
no a s tymi balonkami sa ti divim ze to fukas sama a nie cez nejaku pumpu aby sa ti nahodou nespravio zle!!! ale tie tehulky su vsade a je ich moc len zatial my k nim nepatrime :( jak som bola u sestri tak jej svagrova ze je v 3 tt tak sa s toho vsetci tesili :( ale je mi divne ze preco to oznamuje rodine tak skoro no snad sa k tehotnym ryychlo aj my pridame 🙂 tak baby hore hlavu a ide sa do tvrdej prace za mimi 🙂

nathali
6. led 2011

@lifinka som sice uz 28 DC ale ovu som mohla mat len 20DC tak to aj tak nejak skoro nezistim budem muset cakat ale myslim ze ms sa ohlasi mam nizku teplotu na tehu len 36,7 a linka ma 37,2 co znie lepsie a vcera co mi bolo zle bolo len od syru to tehu priznaky nemohly byt tak skoro 😀

kamillka100
6. led 2011

ahojte kocky, tak ste toho stihli popisat, ale tesi ma to 😉 , velmi ma to zaujima, tak citam vsetko, dnes ma boli brucho ako keby som mala dostat MS a vajecniky mi ide roztrhat, tak ja uz ozaj neviem 😠 , neviem ci som sa Vas pytala, ale moze sa ovulka posunut i ked cyklus je pravidelny na 28 den, moze mat ovulku na 16-17 den?????????????????BT sa stale pohybuje 36,4, ale dnes som si ju merala na dva krat, nejako mi rychlo zapipalo, tak som vytiahla a mala som 16,2, zdala sa mi nizka, tak som skusila este raz a potom uz 36,4, mozno ta ovulka pride

kamillka100
6. led 2011

este som zabudla, mam brat duphaston na 15 den, to je zajtra, ale ked ovulka asi este neprisla a neviem ci pride, nemozem ho zacat brat neskor? ja stale verim, ze ovulka pride, ci mi duphaston nezabrani?

leeena_4
6. led 2011

@kamillka100 určitě to možné je, že přijde až 17 DC, jedna kamarádka brala clostík 5-9DC a ovuli měla 17DC a otěhotněla 😉

lifinka
6. led 2011

kamillka100 no to máš předovulační teploty, poovulační jsou 36,8 a více.Ale když máš 28cyklus to nevím, nejsem v tom zběhlá...a co udělá duphaston to nevím, chtělo by to zavolat dr.,

kamillka100
6. led 2011

@leeena_4 joj moja trochu si ma potesila, ja stale tomu verim, ze pride, ale ta teplota ma znepokojuje, skusala som aj hmatat krcok, ale neviem aky som ho mala pred tym 😀 , nikdy som to neskusala, ked dr. mi tak povedal, ze nebude, debil jeden 😠

kamillka100
6. led 2011

@lifinka aha, tak stale ju mam nizku, chapem, ked sa mi zvysi nad 36,7 tak by ovulka mohla byt, drzte palce vsetky 😉

leeena_4
6. led 2011

@kamillka100 ten čípek se musí sledovat každý den a až třeba druhý cyklus se v tom vyznáš. Teplota by odpovídala předovulační, takže až se zvedne, tak poslední den nízkých teplot byla ovule. Nebo zkus ovutesty 😉

kamillka100
6. led 2011

@leeena_4 ovulacne testy som nechcela, ale na druhy cyklus ich kupim, ale uz ozaj posledny krat, ja im velmi neverim, ten cipok si mam kazdy asi kontrolovat ....., na druhy cyklus uz budem mudrejsia 😀

lifinka
6. led 2011

i když je pravda, že může dojít, jak se jí zlíbí, já měla porpvé 20Dc ovulku. a když jsem chodila 10DC na utz, tak mi dr, píchl ještě pregnyl, že byl pěkný folík.
Jen trochu nechápu to, že 10DC tomu pomůže pregnylem a když nic nenajde, nebo je malinký, jak říkal posledně, tak dozraje tak pozdě až na 20DC...hm zajímavé.kdybych tak věděla kolik měl ten malý folík mm 🙄 že sem se nezeptala.

jaya47
6. led 2011

Ahojte, baby. Mám takú otázočku.
Keď žena začne brať clostyl, bude mať hneď v prvý mesiac určite ovulku? Alebo to nie je také zázračné?

leeena_4
6. led 2011

@kamillka100 musíš najít dobré testy. Taky jsem narazila na nespolehlivé 😉

leeena_4
6. led 2011

@jaya47 kéž by. Jako u všeho nemůžeš dopředu vědět, jestli to na tebe zabere, nebo ne, zbývá doufat 😉

lifinka
6. led 2011

študuji příklady křivek a potřebuji vědět, jak poznám naše celsium teploty, když tam mají farrehaita?Nevíte?

kamillka100
6. led 2011

@lifinka tak to je ozaj divne, vsak to sa vraj picha ked uz je folikul nad 20mm aby praskol, tak tomu nechapem

kamillka100
6. led 2011

@leeena_4 a poznas nejake ozaj spolahlive? aby som si ich kupila, lebo pisala mi vcera jedna kocka, ze mi ich moze predat za 0,40 jeden ks, zda sa mi to lacne, ale neviem aku znacku

vera_j
6. led 2011

@kamillka100 také uvítám radu, které jsou spolehlivé a nestojí 100 kč jeden 🙂