Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
19. lis 2009

dasi, presne aj mne tak, 2 dni len tak nijako, no potom akoby som bola deravá 😖 takže ja s ňou rátam tiež, žiaľ ☹ aj keď nemám vôbec žiadne bolesti ani nafúknuté brucho ako pre mrchou 😕

dasa.77
19. lis 2009

kdyz ted ctu o tvem brichu,hned jsem si stoupla a koukla na sve a ..............ja ho mam snad nafoukle porad. 😀 😀
ted mene,jeste jsem nesnidala ale uz se mi dovarila voda na kaficko a chleba ma nachystany,tak tech par cm dozenu a opet budu jako ve 4 mesici. 😉

nanulik
19. lis 2009

že PCO spôsobuje nadváhu? to je super a ja som myslela že sa tak prejedám 😀 mám 172 cm a 73kg.lebo mám PCO aj to zvýšené ochlpenie (to by nemuselo byť ale hovorím že mala som byť bohatá, zostala som chlpatá 😀 )už viem na čo sa vyhovoriť 😉

jaspina
19. lis 2009

Dáši tak břicho je kapitola sama pro sebe 😠 Já jsem měla vždy postavu - silnější stehna a hlavně boky, ale břicho fakt ploché. No a teď 😝

bobi3
19. lis 2009

Dasi, 😀 tak teraz schválne, aké brušká sa tu zišli???v 😀

nanulik, každý má niečo 😉

nanulik
19. lis 2009

no moje brucho vyzerá stále ako keby som bola tehotná. myslela som si že to mám ozaj z jedla ale ešte sa mi nestalo aby bolo ploché. iba ak po črevnej chrípke

jaspina
19. lis 2009

Tak to já jsem ho mívala fakt hubené - ale to člověk vidí až potom, co ho má jiné. Tehdy jsem si samozřejmě připadala tlustá s 50kg 😠 Teď bych se nosila jak laňka 😀 To se jinak kupovalo oblečení. Sedlo hned to první. Teď se mi všecko zadrhne o boky a dál to nejde a když jo, tak v pase bych mohla mít ještě nájemníka do riflí.. 😖 Mám velký rozdíl mezi pasem a bokama - do nich se mi snad ukládá i vzduch 😠

bobi3
19. lis 2009

tak moje je praveze nejake nezvycajne ploche, vobec nevyzera, ze by bolo pred mrchou... a tehu uz teda vobec nie... 😀 no asi to bude aj tym, ze mne, ked mam depky, nechuti, takze asi preto ☹

juliet2812
19. lis 2009

Pripájam sa aj ja, Bobi, ani mne vôbec nechutí papať, keď mám depku.
A Jaspina, ja mám tiež širšie boky a pás tenunký, brucho ploché.......nohavice nosím len také elastické, aby sa prispôsobili tým nekonfekčným mojim proporciám 🙂

dasa.77
19. lis 2009

bobi,me jeste tri ctyri dny zpatky taky nechutnalo,kazde odpoledne mi bylo zle az do doby nez jsem sla spat.to tyk od 2do 7DPO. pak uz nic a ted jsem stale pri chuti. 😀

dasa.77
19. lis 2009

a vubec se mi nechce dnes do prace.v kabelce uz mam nabalene 4 vlozky,pro strycka prihodu 😠 (ja mam totiz problem s pouzivanim tamponu)

dasa.77
19. lis 2009

bobi......hlasim,ze MS je za dverma.Jeste nespinim ale uz mam soustavne bolesti ne jen na strane vajecniku ale v celem podbrisku.takze se uvidime nejspis ....cituji te...na chvoste tabulky

jaspina
19. lis 2009

Tak to já když mám depku, tak právě že žeru! Abych nežrala, musím být fakt šťastná a spokojená - nejlíp když je člověk čerstvě zamilovaný -to vůbec jídlo nepotřebuje! 😉

dasa.77
19. lis 2009

bobi.....ze ja se vzdy musim po nekom opicit.

😀

mame vice spolecneho.......vyjmenuji: 29DC,zadne dite,uzivani clostilu,po LPK,skoro stejny vek,tahne mi na 32,a mam pezdivku bobi 😀 😀 ,muj mi rika i boban,bobanku,bobinko.a taky sousedi. 😉

jednave
19. lis 2009

Ahoj Leni- Jaspi 🙂
už jsem se ti dávno neozvala, tak píšu, píšu sem, bo jsem si četla, že už tu moc nechodíš a tak nevím, jestli chodíš do IP. No, já jsem tu teď schválně také nechodívala a když občas chodila tak jen mrkla a šla zas rychle pryč,o už mně to taky lezlo na mozek. 😒
No, u mě vše při starém,kromě toho, že jsem se vdala, ale s mimčem je to při starém, na cestě pořád není, místo něho prasklá cysta, takže od včerejška jsem začala opět s injekcema (béčka), 1 DC začnu na tři měsíce brát HA, pak se uvidí, jestli to bude o. k,, tak začnu brát Clostil. nebo neco podobného, pokud to bude furt stejné, tak mě chce MUDr. poslat na laparku 😖 , a pokud by to prý ani toto nepomohlo, tak na umělé. Ale je mně to fuk, hlavně, ať máme mimčo a pokud možno, co nejdřív.
Jinak já jsem se už také na všechno vyprdla, neměřím teplotu, netestuju, prostě na to teď prdím.
JInak jsem si četla tady i tvé poslední příspěvky a musela jsem se smát, bo to o té tvé postavě psalas, jak kdybych to psala já🙂 Sice já si zatím s mýma 51 kg nestěžuju, ale vím, že se to brzo změní, bo též mám širší boky a stehna, pas úzký, břicho též celkem ucházející 😀,ale teď zase po těch Béčkách přiberu, bo posledně jsem přibrala a pak ještě jestli najedu na ten Clostil, tak bude ze mě kulička, ale co naděláme,že? 🙂
J

bobi3
19. lis 2009

dasi, no vidíš, a na chvoste budeme aspoň spolu a spolu to aj dobojujeme do úspešného konca 😉 musíme asi viac veriť... Ja síce mám intímku stále bielu okrem toho včerajšieh špinenia, no tiež som si istá, že sa na mňa potvora jedna ešte len chystá 😠 A tampóny ja tiež nemusím, to máme asi zasa spoločné 😉
Bobi je tiež moja prezývka, už mamina ma tak volala, a teraz môj mužíček 🙂

ja pri depke chudnem, asi to je lepšie ako priberať 😀

dasa.77
19. lis 2009

jaspi............ja pokud mam depku,ze to opet nevyslo,sahnu vetsinou po cokolade a reknu si,nevyslo to,aspon si dopreju.ale pokud je to depka ve vztahu,treba po hadce,coz se malo kdy hadame,tak je mi na nic.vzpominam si,at uz nerada na krizi pred dvema lety.muj jel s klukama na vikend na chatu a po navratu mu prisla od nejake holky sms.on ma displej i na vrchni strane mobilu,kde kdyz prijde sms,v ten momen jde videt zacatek textu sms.coz jsem mela telefon pred sebou a jak jsem to videla,musela jsem si to precist.pak jsem ji zavolala,ona mi to polozila.udelala jsem mu peknou scenu,dokonce jsem ho i mlatila,vykryval to hezky.strasne tvrdil,ze si s ni delal srandu,ze s ni nic nemel,ale proc mel pak jeji cislo ulozene v mobilu,kdyz udajne ji jeho cislo dal kamos? neverila jsem mu.jenze muj je takove pako,ze to pak rekl dvema,co s nima byl na chate a oni si pak ze me delali srandu.ten den jsem odesla a vratila se za dva dny.spala jsem u kamaradky,nechtela jsem jit k mamce,at to nevi.zbytecne by ji to trapilo.pak byl patek a ja az do pondelniho poledne lezela celou dobu v posteli,nemluvila,nejedla,nevnimala.skoro jsem nepotrebovala ani na WC.nemohla jsem spat,jen sem tupe cumela do steny a chvilema brecela.on za mnou chodil,hladil me,ze nic neprovedl,ze jestli mi je tak mizerne kvuli nemu,ze to nechtel.ja jsem mu neodpovidala pak jsem rekla,at na me nesaha a jde pryc.Casem se to vstrebalo,skoro cely mesic byl jak milius,chodil kolem me skoro po spickach,porad chtel sexovat(ja nevim,ze ti chlapi vse resi prez postel) Po mesici se vse vratilo do starych koleji.Jen o te chate,ze by tam mel znovu jet jsem nechtela ani slyset.To bylo tenkrat v rijnu.Na jare mi oznamil,ze jede opet na tu stejnou chatu,coz jsem mu oznamila ja,ze pokud pojede,jak se vrati,uz tady nebudu.TAK NEJEL.Ale ted uz jezdi zas.Letos byl jednou,je to akce oziracka.Rekla jsem si,ze kdyby chtel,muze to udelat i tady.Na to staci pul hodka.Tak uz se tim nezatezuji.Nekdy je lepe nevedet.

TAKZE NENI DEPKA,JAKO DEPKA 😉

dasa.77
19. lis 2009

holky,budu muset pomalu jit.za pul hodky vychazim do prace.

dasa.77
19. lis 2009

takze se jdu skraslit a mezi tim budu nakukovat 😉

dasa.77
19. lis 2009

tak se mejte hezky a zitra dopoledne cauky.

a opet v om litam,konikuji casteji,nez bych mela. 😀

jaspina
19. lis 2009

Dáši já jsem ráda, že tě tu vidím, tak klidně koníkuj 😉 Jinak já žeru depka nedepka - ale v depce si řeknu: Ať mi každý políbí pr... a naložím si plnou postel dobrot 😝
Jednave - fajn žes o sobě dala vědět - třeba se jednou budem navštěvovat s dětma a budem vypadat jak 2 kuželky 😀 Né to snad né.. Držím palce, ať se podaří a nemusíš na laparku. Já už s ní celkem počítám,. ale taky se mi moc nechce. Nemocnice nikdy člověka neláká.. 😒

bobi3
19. lis 2009

jaspi, laparku zvládneš, zvládla to už nejedna z nás a o to potom bude cesta za vysnívaným mimi jednoduchšia... 😉 aj keď moja takou zatiaľ nie je, no bojujem... 🙂

jaspina
19. lis 2009

Bobi já vím ,už jsem na ní kdysi byla - tehdy mi brali slepák. To jen ten blbý pocit, že člověk bude muset do nemocnice - bůh ví s kým na pokoj a ještě ta nuda tam 😝 Ale jasně, že to zvládnu 😉

govinda
19. lis 2009

čaute kočky.
Dnes som nemerala opäť, lebo sme boli na "párty" s drahým a nečakane sme prespali u kamoša, takže bez teplomera, netuším, na čom som 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

cibka
19. lis 2009

jane: a jak ta laparka probíhá jak dlouho si byla v nemocnici,příští týden bych to měla dostat a už od včera mě bolí prsa takže mrcha nejspíš dorazí a zas nic

govinda
19. lis 2009

cibka, mne robili laparku v septembri. Bola som v nemocnici 4 dni - urorok ma prijali, v stredu zoperovali a v piatok som išla domov. 😉

cibka
19. lis 2009

govinda:ja mam nástup v pondělí operace bude v uterý ale prý je to na 4-5 dní, myslíš že ikdyž mě bolí prsa že bych mohla být těhotná , moc šancí tomu nedávám jiné příznaky nemam a prsa mě bolí vždy před mrchou ☹

govinda
19. lis 2009

cibka, prsia by ťa mohli bolieť aj keby si bola tehu. Bolesť pŕs podľa mňa nie je smerodajná. Aby si si bola istá, skús si spraviť test. Inak, mňa pred laparkou ešte prezreli ultrazvukom, takže myslím, že to urobia aj tebe a keby si bola tehu, určite by sa do laparky nepustili 😉

cibka
19. lis 2009

govinda: na test je ještě asi brzy jsem 19DC na laparku jdu až 14 prosince ☹ nejradši bych byla už těhu táhne se to už moc dlouho ☹

govinda
19. lis 2009

cibka, no tak to máš ešte ozaj času do testu. A taktiež do laparky.