Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
14. led 2010

no a v pondělí tam mám jet znova na kontrolu jestli folíky praskly sami a pokud ne tak mi píchne pregnyl

bobi3
14. led 2010

smouli, mňa práveže pri stimulke clostilom brucho nebolelo, skôr pri ovu bez stimulky... každý organizmus je iný, držím palce, aby folíky rástli a ovu bola 🙂

ahoj neli, takže začíname spolu odznova? 😠 sakra

kakamča, mňa na laparo poslal môj doki, do CAr som ísť nemusela...

zakupanda
14. led 2010

já dnes takto co myslíte:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

jane86
14. led 2010

Ahojky, do alba jsem přidala novou fotečku. Vše je v pořádku a byla i vidět srdeční reakce. 🙂
Jinak jak se máte takhle při čtvrtku? 😉

nela00
14. led 2010

bobi ale ty ideš na IUI či?

dasa.77
14. led 2010

alzbeta,lucialen..........gratuluji.konecne se tady zacina darit 😉

kkamca
14. led 2010

dasa ahoj ..ale pořád je ta tabulka s těmi nedařícími se..větší..

kkamca
14. led 2010

bobi 3:no mě jí taky navrhoval doky..právě než do car půjdu -prý at jí mám.

dasa.77
14. led 2010

sliver...........a kde ti ten spermiogram delaji? ja jsem dostala listek od meho gyn,zasla jsem s nim tam,kde to delaji,dostala domu pouceni a zkumavku a za 4 dny donesla uz odebrany vzorek,vysledky koncem tydne

nela00
14. led 2010

dasi a stihli ste to priniest do pol hodiny?

slavulilienka
14. led 2010

ahojte ...vrátila som sa práve z CARU..mám vpravo folíček 21mm,pichli mi pregnyl... 😉 takže máme s mm snažilkový víkend. 🙂 a inak takto dnes : http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

alienka24
14. led 2010

slavulienka....tak to máme stejný program 🙂 😉

dasa.77
14. led 2010

holky,vidim,ze resite postup lekaru,jestli jit do centra nebo prvni na laparo a pak az tam.muj nazor je ten,ze prvni laparo,a az kdyz se zjisti,ze je vse ok,tak to resit v CARu

wera
14. led 2010

zakup dnes máš krásny skok v teplotke 😉

jane moooc gratulujem ku srdiečku 🙂

slavuli super, gratulujem ku krásnemu folíku tak a teraz budete mať tú najkrajšiu časť cyklu 😉

slavulilienka
14. led 2010

alienka.... 🙂 super, dúfam že sa zadarí... 🙂 ja len teraz riešim dilemu, či sa už snažiť dnes, alebo či radšej zajtra a napozajtra...poraď... 😉

jednave
14. led 2010

Ahojky všechny, už jsem tu dávno nebyla, a vidím, že je tady nová těhulka - Jane 86 gratuluju 🙂 a chci se tě zároveń i zeptat, než začalas užívat Clostil,jestlis kromě problémů s ovulací měla ještě nějaké jiné problémy, třeba, žes neměla menstruaci a tak. To je totiž můj případ, za dva měsíce bych měla začít užívat už konečně Clostil, tak doufám, že mi k vysněnému mimču pomůže...
Jaspi, nedávno jsem si na tebe myslela, jestli bylas už na laparce, teď jsem četla, že jsi objednaná v únoru, tak držím palečky 🙂

slavulilienka
14. led 2010

weri díky... 🙂 mohlo by sa už zadariť či? 🙂 uvidíme...no dala mi od pondelka aj duphíka, ale neviem či ho budem brať, bo mi je po ňom kadejako...čo myslíš?

alienka24
14. led 2010

slavulienka....no jám mám folík 20 a 19mm a řekla mi že dneska ne, že zejtra večer a pak každejch 12hodin 😀 😀 no ale nevim jestli se teda u mě ty spermie vůbec někam dostanou když tam mám tu infekci ☹

dasa.77
14. led 2010

ahoj kamco. u nas je to stridave oblacno,ale rekla bych,ze muj me konecne zacina chapat.tchyne uz vi,ze neni pravda,jak si myslela,ze nechci deti,dokonce jsem ji rekla,ze ja je chci vic,nez muj ale on nechce nikam jit.rekla,ze je to v dnesni dobe uplne normalni.coz jsem rada,ze me podrzela.spousta lidi ma problem.dnes mi konecne stoupla teplota o jednu desetinu,tak doufam,ze zitra namerim aspon 36,6 a pujde to nahoru.bolesti jako pri ovu ustaly,sem tam jeste citim pichnuti.

slavulilienka
14. led 2010

ali neboj...dostanú...sa nenechajú odradiť nejakou infekciou.. 😉 zavrtia chvostíkami a šup k vajíčku...urob si nejaký dobrý ženský čajíček, prasličku napr..daj si kúpeľ v nejakej soli a budeš fit...podarí sa neboj...už teraz Ti držím paľuchy. 🙂

dasa.77
14. led 2010

nela..........za hodinu a cosi,vysledky i tak dobre

alienka24
14. led 2010

slavulienka....no uvidíme, zítra jdu do nemocnice na mikrobiologii

dasa.77
14. led 2010

slavu.......snazte se jak chcete.lepe pred ovu,nez se trefit az po ovu.vajicka jsou schopna oplodneni asi jen 12h po prasknuti foliku.ale kdyz se snazite pred,jeste i dva,tri dny po snazeni muze dojit k oplodneni.kamaradka ma dceru11 a az ted se jim zadarilo druhe.nepocitam 4 roky zpet MA.a to meli sex 1 mesicne.i tak se trefili,k oplodneni doslo 2 dny po sexu 😀 😀

dasa.77
14. led 2010

zdravim bobinku..........opet na konci tabulky? chudacku

vidim,ze se tabulka prodluzuje.je to fajn,aspon ti,co tu nechodi pravidelne,patrim mezi ne,tak maji prehled 😉

kkamca
14. led 2010

dasa77.takže aspon nějakej postup další bude? 🙂

dasa.77
14. led 2010

holcinky,tak se mejte,ja musim bezet do prace.ahoj

dasa.77
14. led 2010

kamco............zatim o tom nemluvime.ale snad se tento rok dostaneme konecne do CARu na IVF.on potrebuje cas 😠 ........AHOJDA

bobi3
14. led 2010

ahoj dasi, aj ja zdravím 🙂 veru, začínam odznova 😒 zajtra idem k dokimu, uvidím, či mi nasadí opäť clostil...

nelka, hej, ak doki navrhne, tak určite pôjdem na ďalšie IUI... lebo teraz som už v poriadku, ovu je krásna, laparka mi v tomto veľmi pomohla a predsa to nevychádza 😠 už tomu nerozumiem... ja mamou byť asi nemám, asi ma čaká iný osud 😀

slavi, držím palčeky, radšej snažte každý deň... prajem plodný víkend 😉

wera
14. led 2010

aaale bobi takto nehovor, určite je Ti predurčené byť maminkou tak ako nám všetkým a určite sa podarí, aj keď po dlhšiom boji... ale verím že to bude onedlho 🙂

novotnacci
14. led 2010

Ahojky, zdravím všechny snažilky 🙂 ,

potřebovala bych od vás kočky poradit. Byla jsem dnes na 1. ultrazvuku po své 1. stimulaci na IUI. Napravo mám 6 folíků (1dominantní) a nalevo 2. Dr. říkal, že mám ještě píchat dál Puregon, 75 jednotek do neděle a v pondělí přijdu na UTZ znova, že prý to ti ostatní pravděpodobně doženou 🙂 . No a mě teď trápí, že nevím co se stane, když tam bude víc těch vajíček schopných. To když půjdu na IUI, tak se mi může stát, že se mi jich oplodní třeba i víc, když jich tam víc bude? Nebo je odsajou? Nebo jak se to vlastně dělá? Já jsem truhlík, ale mě to u doktora nenapadlo....jsem byla tak vykulená....chjo ☹

díky