Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 len aby naaaahodou nejak na to nedosiel a nebral to tak, ze ty si rozhodla aj zanho.....no, ved uz urob ako myslis🙂) hadam dopadne vsetko tak, ako chces🙂

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt on na to neprijde... a kdyz, rekne si akorat, ze jsem fakt uz posedla ( jako ze opravdu jsem...) a bude... Vsak jeho bejvalka si udelala dve deti tak, ze mu rekla, ze bere prasky... no... Ja takova lae bejt nechci, proto jsem mu rekla, ze chci dite nebo umru smutkem 🙂 Nemuzu se koukat na fotoblogy na modrymkonikovi, pac me prepadnou deprese... ja jsem fakt kreten uz... Nemuzu chodit v krame v oddeleni miminek, pac mam z toho deprese... schovavam se a on to vi... Neni to lehky, ale da se to...

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 tak ty ho poznas lepsie🙂

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt jj, snad jo... No nic, jedu koupit asi neco k jidlu, koupit ty ovu testy a pripravit se na striptyz... 😀 Papa zlatko, maj sa...

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 paaaaa🙂)) ja este dve hodk&y v paci, potom tiez na nakup a zvalit sa doma na gauc, vylozit nohy a dat si uvarit kavu🙂))

lifinka
12. črc 2011

ahojky holky, co je nového???

aduskatt
12. črc 2011

@lifinka ahojky:.-))no, u mna nic.,..stale cakam, ako sa vyvinie situejsn🙂

lifinka
12. črc 2011

@aduskatt čekáš ms?

aduskatt
12. črc 2011

@lifinka veru cakam.......a je uz za rohom, svina jedna

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt ahoj moja, tak ako?
teraz ja zacinam byt pesimista.... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810 teplota sla dole... ☹ toto ked spravi, tak zvycajne do 2 dni je tu.... ☹

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave srcko, uuuuuuuplne na prd☹((((uz sa spustila.a dost hnusne

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt tak to ma mrzi, ja Ta budem asi nasledovat v piatok.... ☹

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave ☹......a co dalej?.ja teraz posledny clostil a potom netusim

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt hm, a ja som mala teraz posledny clostil... co bude dalej, netusim... dr povedal, ze uz asi len IUI alevo IVF... ☹ no toto manzel uz nechce.... ☹

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave ja menim CAR, pojdem do gynFivu, tak uvidime.IUI sa manzel nebrani, nastastie

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt a ako to vlastne v takom CARe prebieha, tam si nieco platis, ci ako to vlastne je? to tam jednoducho pridem s nejakou dokumentaciou od svojo dr a v pohode ma vezmu? je to uhradzane cez poistovnu alebo ako to funguje? vobec netusim... 😉

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave tvoj gyn ti da doporucenie, alebo aj nemusi........uvodna konzultacia je bezplatna, jasne, ze ta v pohode vezmu, potrebuju klientov🙂cez poistovnu su hradene niektore lieky a zakroky, niekde si doplacas, podla cennika, najdes na kazdej stranke CARu.co sa tyka IVF, lieky uhradzas a samotny zakrok ti do 38 rokov veku uhradza poistovna, tusim 3 cykly......a rataj s tym, ze urcite budu chciet aj spg u nich urobit, ten si zaplatite

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt dik, pozerala som nablizsie k PP, no asi len v Martine a tam cennik nemaju na jednom vobec a na druhom len na IVF a ja by som chcela vediet, kolko sa doplaca za IUI.... no budem hladat dalej, hoci nadej zomiera posledna a kym som ju nedostala, tak je nadej... na fertilityfriend.com som si dala vyhladat grafy ako moj a nasla som, ze tiez niektorym klesla teplota ako mne, no potom stupla a boli tehu... ale sa chytam slamky, nie? 😀

puckal
13. črc 2011

@lifinka -ahojky holka, tak jak u tebe? Co mimčo?? Hezky ti to utíká, já ted se snažením nepostupuji, bez clostíku není ovu, laparku jsem zatím zatrhla, půjdu na průchodnost, a v září do caru, až manža bude v pořádku.

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave to sa chytame vsetky..............na stranke ISCARU mas cennik urcite.........aj za ine ako IVF

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt to je pravda.... keby to aspon pomohlo... 😀 ok, pozriem sa na tu stranku, dik 😉

jeny
13. črc 2011

@mijadave ahoj aj ja mam posledny clostyl dobraty, v MT som bola na prvej konzultacii v iscare za spg sa plati 16eur za IVI 75eur cast IVF preplaca poistovna ale daco zaplatis ty + lieky vacsinou to baby vyjde okolo 1000 eur

mijadave
13. črc 2011

@jeny dakujem, nad IVF ani neuvazujem, mozno, keby som uz nemala 2 deti, ale nad IUI, nad tym uvazujem... len este na to presvedcit manzela 😀
a co Ti povedali? budu Ti robit aj nejake vysetrenia? uvazujes nad IUI alebo nad IVF? 😉

jeny
13. črc 2011

@mijadave a prvé deturence sa zadarili prirodzene?? hned prvy den mi urobil vysetrenie a zobral krv, manzelovi zas spg a vysledky neboli najlepsie, mne oznamil ze mam PCO v pokrocilom stadiu a podla vysledkov dalsieho spg uvidime ci nas poslem na IVI alebo rovno na IVF 😅 ja som tiez chcela vzdy 3 deticky a mam horko tazko jedno ☹ ale samozrejme som aj tak spokojna ze aspon to prve sa zadarilo no chceme dopriat malej aspon jedneho surodenca

mijadave
13. črc 2011

@jeny ano, bola som 5x tehotna, vsetko prirodzene, no 3x som potratila.... teraz sa snazime 19mesiacov o tretie... ☹ uvidim, ci dorazi ms do soboty, ak nie, tak testnem, hoci som skor pesimista a myslim, ze ked mi klesla ta teplota, tak dorazi... no a potom sup k dr a uvidime, co mi povie... 😉

mijadave
13. črc 2011

@jeny este dodam, ze vsetkych 5 tehotenstiev bolo na prvy sup 😀 a teraz ani 6 cyklov clostil+pregnyl+duphaston nepomohlo.... ☹

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave moja, ja som to prve mala na milion supov a teraz ani tyych milion népomaha, uz rok prescasujeme..........a dohoda bola teda, ze do konca roka a ak nic, tak uz nic......takze dopapam clostil a ak ani teraz, tak koncom augusta gynfive.....a tam dufam, uz nieco vyhutaju.....ja sa vobec divim tomu, ako sa mi podarilo otehotniet prvykrat..........

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt vidis, ja prescasujem len 18 mesiacov 😀 no co uz... ja pockam ci teda dorazi a potom budem riesit, co dalej... tiez dufam, ze este nieco vyhutame.... 😉

jeny
13. črc 2011

@mijadave no tak to je teda zaujimave ze tak zrazu sa prestalo darit, kto sa v tom ma vyznat, priroda si s nami robi co chce....nám sa prve po 2 rokoch zadarilo prave vdaka clostylu na treti cyklus uzivania no tentokrat nepomohol ani clostyl a to som ho brala 9 mesiacov po sebe

dicinka1
13. črc 2011

@jeny páni,9 mesiacov po sebe?fuha?