Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
17. zář 2011

@sambuca tiež tento test z tesca pouzivam a nikdy mi neukaza ani ducha tak som si tak isto myslela ze je spolahlivý, no podla mna u teba tam nieco muselo byt, možno sa to pokazilo lebo ta prepadla črevná viroza alebo si z tych tehuliek ktoré bežne dostanu mrchu zo zaciatku tak ja by som skusila urcite testnut aj po mrche, pre kazdy pripad...

petulak1988
17. zář 2011

ahojik holky...holky poradte mi prosim mam brat utros jeden rano jeden vecer mam zavadet nebo polykat???Nevyjde to nastejno???Ja se ho zapomela zeptat jak byl hnusnej tak me to nenapadlo...jinak mi prislo jak kdyby ovulka byla vceera....je to mozne po pichnuti pregnylu v pondeli???Ale i tak by IUI k necemu bylo kdyz bylo ve stredu ne???No radsi jsme se posnazili i vcera....mela jsem podle me otevreny cipek a ten tahnouci hlen a pri sexu sevrena tak nevim plus pichani na tom vajecniku

sambuca
17. zář 2011

@jeny no je pravda, že zatím jen špiním.. normálně mám MS silnou hned a zatím jen tmavě hnědá krev a slabé špinění... tak uvidíme! Ale já myslím, že je vymalováno!

petulak1988
17. zář 2011

@sambuca a zkusila si jeste i dnes testik???

jeny
17. zář 2011

@petulak1988 ja mam tiez prvy krat utros tento mesiac ale 2x2 tablety no rozhodla som sa pre vkladanie, chcela som si posetrit pecen a zaludok kedze stale do mna tlacia nejake lieky 🙂 Inak je to uplne jedno, ucinok je ten isty mne povedali ze mam uzivat ako ja chcem.

petulak1988
17. zář 2011

@jeny jj ja ho tez zavadim 🙂 no uvidime...premyslim o zmene caru na podoli z pronatalu jeste nevim co vlastne udelam zalezi jestli to ted vyjde nebo nee

sambuca
17. zář 2011

@petulak1988 nene nezkoušela, ani už žádný nemám doma, nechci se zbytečně k něčemu upínat! Krvácím už skoro normálně, tak to nebudu řešit.. snad příště.. 😢

petulak1988
17. zář 2011

@sambuca tak to me moc mrzi ale ta carecka byla dost silna ....to je k vzteku fakt

veronicka33
17. zář 2011

@sambuca ahojky:( hm to ma moc mrzí,divné že to nevyšlo,potom aby sme verili testom no tak skoré snažilkovanie :(

sambuca
17. zář 2011

@petulak1988 jj taky to nechápu, jak je to možné, v reálu ta čárka byla naprosto srovnatelná s testem, který mám z předešlého těhu.. nevim no, prostě se to stalo, tak to tak beru a jdu dál! Vyjde to příště.. a doufám že nejen mě!! 😉

petulak1988
17. zář 2011

@sambuca jj urcite to priste vyjde drzim pesticky a fakt je mi to lito krasna carecka

petruskaaa
17. zář 2011

@fori ovu testy taky nedělám,ale teplotu měřím asi 10 měsíců teď už spíš jen tak pro zajímavost,protože chodím každý měsíc na folikulometrii,ale někdy třeba poznám podle teploty že ten den dorazí MS,nebo i tu ovulku z toho občas poznám

aduskatt
17. zář 2011

@petulak1988 pri vkladani je menej neziaducich ucinkov, vyhnes sa toceniu hlavy, nevolnosti a pod...........

veronicka33
18. zář 2011

Dobré ránko dievčatá ako sa máme?Dnes BT 37,2 dúfam že to tak ostane :(

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 ahoj, a co ten smajl? mel by byt snad takovej 🙂 ..... drzim palce

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 ahojky dakujem,to to preto lebo aj tak viem že to nevíde zase 😒

zana21
18. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............63..........32.............53...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............44..........33..........................Listovka
Janielik87...............24............6m.............35...........46...........................Clostil., kapky Femi
Veji............................25..........7m...............26.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................21..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............19..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............19..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............19..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............18...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................16..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............13..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................12..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............8...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............8............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............4...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............3..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............3..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................11+1..................10+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+5............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

veji
18. zář 2011

No dievčatá, dnes 26 DC.... u mňa je to už vlastne vynechanie ms, ale test negatívny... Dnes večer si dám poslednú tabletku duphastonu a budem čakať na ms 😒 Určite príde čoskoro, lebo moje prsia majú normálne veľkosť "B", no posledné dva dni sú z nich parááádne "C-čka" 😀 Manžel sa z toho síce teší, ale mne tá bolesť za to nestojí 😉

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 nebud pesimista prece......

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 No ja neviem čo by som urobila keby som našla // čiarky asi by som sa zbláznila od radosti,alebo rozplakala 🙂

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 ja myslim, ze oboje 🙂)) vsak ono to prijit musi, ne?

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 no hej to ano ani nevieš aká by som bola šťastná,toto tehu by som si úplne inak vychutnala ako to prvé,no ovšem ked mi nebude zle 🙂na to prvé si spomínam ale to už bol táááák dávno a bola som mladučká 🙂

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 vsak kolik ti bylo? 21, 22???? to je akorat 😀

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 ano mala som 22 ked sa narodila 🙂no hej ale aj tak si myslím že to bolo skoro ale nelutujem 🙂inak tvoj TP vychádza 10.4 má moja maminka narodeniny 🙂

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 myslis si, ze to bylo brzo? Jako zes mela jedna z mala tvych vrstevniku mimco? Nebo proc? Ja jen, ze me bude v dobe porodu 23 a budu jedina ze zakladky a stredni, ktera bude mit decko... vlastne ze stredni budu druha, ale ta holcina mela mimco ve tretaku omylem .-) pres antikoncepci a antibiotika. Jen me zajima, proc to bylo brzo 🙂 S tim mym tp jsi mi to rikala, treba se to povede a bude moje mimco stejne narozeny jako tvoje maminka 🙂

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 no len tak si myslím že som mala ešte čas,že som mohla mat neskor🙂 sestra mala 24r ale nevadí hlavne že je zdravá tak držím palce nech len pekne rastie🙂no vidíš mám asi sklerozu 🙂

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 ja si myslim, ze jsem pripravena, uz jo 🙂 A moc se na to tesim 🙂 taky bys to mohla stihnout a dat mamince darek v podobe // 🙂 Doufam, ze ji to das predcasne uz tenhle mesic 🙂

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 No dakujem ti si zlatá len neviem či to víde ale musíme verit 🙂 ale bol by to pekný darček 🙂

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 ved ano samozrejme že si pripravená aj ja som bola a hrozne som sa tešila strašne som po bábenku túžila 🙂

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 no to by byl darecek... Tak drzim moc palce... kdy budes testovat?