Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
31. říj 2011

@lorreine já nemám žádné boleti to alica 311 u mě je na ovulku brzo jsem teprve 6DC 😉

antana123
31. říj 2011

já mám docelka problém tím že mám dr. 200km tak nechodím na folikulometrií a pregnyl jako zdravotník si píchám sama tak musím ovu testama chytit ovulku abych si ho pichla a když ovulku nechytím ani po clostilu tak nemá smysl si ho píchat že?????já právě nevím kdy ovulku očekávat když jím clostil od 1DC???

lorreine
31. říj 2011

@mijadave Tak to si sa tiež narobila 🙂....jéééééj, ja som zabudla, že je zajtra na Slovensku voľno...my sme mali voľno v piatok, takže ten víkend som mala trochu dlhší 🙂. Ale v piatok som sa iba povaľovala a boli sme v kine...no a potom HEAT 🙂. Tak si uži zajtra deň voľna 🙂...ja mám trochu bolesti v podbrušku...ale ani nie pichanie, skor taký tlak...už mám pocit, že si všetko nahováram 😀

lorreine
31. říj 2011

@antana123 Jééééééj, prepáč, ja som dnes nejak mimo 🙂...to tá zmena času...

lorreine
31. říj 2011

@alica311 Ahoj, a kde presne Ťa to bolí? Je to skor trvalá bolesť alebo pichľává? Ja som niečo podobné mala. Najprv som myslela, že to može byť uhniezďovanie...ale nebolo. Pokiaľ si bola na folikulometrii, tak si mala dominantné folikuly na jednom vaječníku? Je možné, že Pregnyl Ti vyvolal ovu na jednom a na druhom sa tiež folikul vytvoril a praská práve teraz...

lorreine
31. říj 2011

Musím sa vám k niečomu priznať. Dnes ráno mi zazvonil budík, tak som vstala, šla do sprchy...urobila si kávu, zjedla raňajky, urobila si make-up, obliekla sa a už v kabáte dávam pusu manželovi (ktorý bol stále v posteli, pretože pracuje doma a vstáva neskoro)...a on, že kde idem tak skoro...no a ja na to, že predsa do práce, je pol deviatej...a ono bolo pol osmej...ale moj telefón si sám neprestavil čas a tak som vlastne vstala o hodinu skor...to niesom ja debil? 😀

alica311
31. říj 2011

@lorreine Ahoj, práve som volala do Heliosu, a doktor mi povedal, že po pregnyle môžu byť takéto bolesti, mamla som až 8 folikulov, takže som ževraj mohla zakrvácať do vaječníka. Som rada, že som zavolala, teraz som už pokojnejšia. A keď si už vstala skôr apoň toho viac stihneš 🙂

ebelin
31. říj 2011

Ahojte, chcela by som sa vas opytat ake ste dostali davkovanie clostilu prvy mesiac? Ja som dostala hned 2x1tbl 5.-9.DC a v pribalovom letaciku som nasla, ze sa vraj zvycajne dava prvy mesiac iba 1tbl denne... dostali ste niektora hned 2x1tbl?

antana123
31. říj 2011

@ebelin já jedu taky první měsíc a mám 2x1tbl od 1DC-5DC

antana123
31. říj 2011

@ebelin každý dr. si to asi dělá po svém

mijadave
31. říj 2011

@lorreine to je pekne, ze si tak skor vstavala, aspon viac stihas 😀
@ebelin ahoj, ja som dostala hned prvy cyklus take davkovanie ako Ty a tiez som brala 5-9DC 😉

jeny
31. říj 2011

ja som zacala s clostilom od jednej tabletky ale kedze to vobec nezaberalo presla som postupne na dve... baby prave som pozrela na testik z rana a zjavil sa mi tam slaby duch,skusim pridat foto ci nieco tam uvidite alebo si to nahovaram, no viem ze test sa ma pozerat iba limite do 5 minut ale aj taky duch po par hodinach potesi 😀 aj ked z toho asi nic nebude

mijadave
31. říj 2011

@jeny a mozno bude... 😉 ktory DPO si? ja by som pozajtra rano skusila testnut znova.... 😉 potichucky gratulujem 😉

antana123
31. říj 2011

@jeny taky se mi zdá že hovidím 😉

nativanativa
31. říj 2011

@jeny no ja to tam tiez vidim ,poplujem ta preto , pfuj pfuuuuj 😉

lienkalienocka
31. říj 2011

ahojte, tak uz aj ja som vyfasovala clostyl. zajtra zacinam a presne na moje narodky idem na ultrazvuk. ze by som dostala darcek k narodkam? 🙂

antana123
31. říj 2011

@lienkalienocka držím palce at to výjde
holky mám dotaz měřím BT nevíte kdy bych mohla poznat jestli clostil zabral????zatím jsem s teplotama dost dole ☹

jeny
31. říj 2011

no dnes som uz 13DPO co je uz aj celkom dost na takeho dusika ale ved uvidim skusim pozajtra ak mrcha nedorazi 🙂 no boli tu uz testiky s ovela silnejsimi palickami a nic z toho nebolo tak si veru nerobim nadeje

nativanativa
31. říj 2011

zienky , moj graf ak ste niektora zvedava , pozrite sa
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

mijadave
31. říj 2011

@lienkalienocka drzim pasticky, nech to vyjde... 😉
@jeny no ved uvidis... som tu uz pisala, ze moja suseda mala negativne testy aj po tyzdnovom meskani a potom si spravila po nieco vyse tyzdnovom meskani a teraz je v 17tt 😀
@nativanativa no vyzera to, ze ovulka bola vcera 😉

nativanativa
31. říj 2011

@mijadave no to je este vo hviezdach ..... uvidime ako bude postupovat teplotka v dalsich dnoch , u mna je to totizto nevyspytatelne 😀 😀
len ma prestalo pichat konecne v sobotu v lavom --- tom kde bola cysta , ale aj pravy prestal , kde mala byt udajna ovu , dufam ze mi to prasklo , uz som mala na male ist s tym na pohotovost

mijadave
31. říj 2011

@nativanativa no ved jasne, to sa ukaze v dalsich dnoch 😉

veronicka33
31. říj 2011

@jeny no ja tam vidím slabučku čiarku tak držím silno päste 🙂

lienkalienocka
31. říj 2011

@antana123
@mijadave dakujem a to by ma nasralo keby to nevyslo 😠

mijadave
31. říj 2011

dievcata, prave som volala svojmu gyndosovi, ze to zas nevyslo, tak sa mam zastavit v stredu, ked pojdem z prace, aby sme sa dohodli, co dalej... a ze mozno spravi spermiogram aj mm, tak uvidime, mam mu este zavolat za chvilu, lebo mal tam kontrolu... 😉

janielik87
31. říj 2011

Ahoj baby, tak ja od dnes druhy cyklus clostikujem. Ale nejako mo dnes boli pravy vajecnik a neviem z coho. Cely den som behala s mojou tetou po kramaroch - NOU. Ach... Uplne cele strasne. :( Som z toho dost mimo a smutna. V piatok - 9DC idem na folikulometriu. Sice som mala ist 10DC, ale vtedy dokina nerobi, tak snad je 9DC ok.

nativanativa
31. říj 2011

@janielik87 no ved ti zacali pracovat po clostiiiku ... to je normalne , len aby ti nenarastol az tak ako mne a neurobila sa ti tam cysta 😖

janielik87
31. říj 2011

@nativanativa no ved hej, ale len dnes ranko som si dala prvu polku tabletky...som 5DC

nativanativa
31. říj 2011

@janielik87 ahaaa , takze ty nie si na 2krat denne ???? tak to je divne , ale ved kazda sme ina 😉 😉 😉
a merias si aj teplotku ???

janielik87
31. říj 2011

@nativanativa nemeriam, lebo ma to stresovalo a potom som mala zvyseny prolaktin... :/ no a ja mam tiez 2x denne ale po polke tablety