Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
3. lis 2011

@golymetr jasne, budem rada 😉
mne teraz volal mm, ze na spermiogram ho objednali az na 21.11. 😠 teraz mu vzali len krv kvoli hormonom a potom mu budu robit este aj ultrazvuk... ☹ takze tento cyklus sme bez soje, bez clostiku, proste len tak.... 😒 no co uz...

mijadave
3. lis 2011

@manamani1 kludne sa pytaj... 😉 nie, nemala som ziadne bolesti... ☹ proste nic...

markyzza
3. lis 2011

@mijadave : ahojky, tak to je mi líto, že se takhle k tobě včera choval divně. A to s tím, že si myslí že mm je vpořádku,že už máte 2 děti je docela divné slovo dr. 😕 Vždyť se přece taky může něco za těch několik let u něj změnit. Stačí nějaký zánět nebo nastydnutí a může to být hned. Kolikrát to ani to nemusí být. Prostě se stane časem míň plodnější. Vždyť teď je ta doba takový divná na všechny chemie ve šem a já nevím co ještě. 😉 Tak pak dej vědět, jak dopadlo spermio mm. A můžu se zeptat, proč mm nesouhlasí, když to jinak nepůjde s tím IUI nebo IVF, když i on tak chce to 3. děťátko. 😕 Pokud to tedy není moc osobní. Třeba by vám pomohlo jen to IUI jako nám při Vášovi. 😉 A to vůbec nic není, jestli se něčeho bojí. Tam je stejně všude valstně jen jako dárce spermatu. 😀 😀 Jeho žádná vyšetření nečekají. Jen dá matroš a pak je vše na dr. a tobě. 😉 Oni to sperma proščišťují a já nevím co ještě v nějaké odstředivce, takže vlastně pak mají ty nejlepší bojovníky pro tebe . 😉 A když se podaří, abys měla ovulku sledováním , což míváš,ne, tak by to mohlo vyjít. 😉 😵

manamani1
3. lis 2011

@mijadave tak a tvoj muz potrebuje vysetrenia, aj napriek tomu ze uz mas s nim 2 deti??? no to je des😝

mijadave
3. lis 2011

@markyzza dakujem, tiez ma to prekvapilo... ale dolezite je, ze uz sa to teda rozbehlo... uvidime teda toho 21.11. co mu povedia... s IUI neviem preco nesuhlasi, jednoducho povedal, ze ked to nejde prirodzene, tak ostaneme pri dvoch... s IVF je to kvoli financiam, teda aspon si myslim... nechce na tuto temu velmi rozpravat... na jednej strane tiez si myslim, ze IVF uz nie, isla by som do toho, ak by sme nemali ziadne deti, ale IUI by som ja mozno skusila... ale ked nechce, nemozem ho do toho tlacit... ☹

mijadave
3. lis 2011

@manamani1 no to som ho ja dokopala do toho... keby bolo na mojom dr, tak netreba, ze ved mame dve deti... ale najmladsie ma uz 7 rokov a to sa za ten cas mohlo vela veci zmenit.... 😉 okrem toho, bral parkrat dost silne lieky z neurologie, a tie vraj mohli narobit sarapatu 😉

jarra
3. lis 2011

Ahojte kočky 🙂 Môžem sa k vám pridať? Ja som už raz do tejto témy patrila, ešte minulý rok koncom leta a clostil mi zabral na prvý krát, no žiaľ nedopadlo to dobre. A kedže máme už troch anjelikov, podstúpila som všetky možné vyšetrenia a dr. mi včera opäť predpísala clostil. Teraz čakám na mrchu a od 5 DC 2x1, tak snáď nám to opäť vyjde..

mijadave
3. lis 2011

@elys tak ako, co povedal dr???? inak krasna fotecka na fb 😉

manamani1
3. lis 2011

@mijadave ahaaaaa, tak to ano, a ma dost trpezlivosti k tomuto? Nevravi,ze nepojde na vysetrenie, ze netreaba uz tretie dieta....lebo muzi to vacsinou vzdaju🙂))

mijadave
3. lis 2011

@jarra ahoj, jasne, ze mozes, vitaj spat... to ma mrzi, tiez uz mam 3 anjelikov... je to tazke, no musime ist dalej... drzim pasticky....

mijadave
3. lis 2011

@manamani1 tretie babo bol jeho napad, dost dlho ma presviedcal... no mala som nejake zdravotne problemy... teraz som ok... mal uz take tahy, ze to vzdame, no to som bola uz po laparke a som mu povedala, ze teraz to nemysli vazne, vzdat to, ze ci som nadarmo sa dala rezat a podstupit vsetky vysetrenia a z liekov som pribrala 10kg, ze ci to len tak!? 😠 😠 😠 😠 tak som ho do toho zas dotlacila ja... a potom, co nam umrel synovcek, tak sa mi priznal, ze chce babo viac ako kedykolvek predtym.... tak sa nechal presvedcit, aby sa dal vysetrit... 😉

jarra
3. lis 2011

@mijadave ďakujem za privítanie 🙂 je mi ľúto, že aj ty máš 3 anjelikov ☹ A koľký cyklus berieš clostil?

mijadave
3. lis 2011

@jarra ja som brala clostik uz 6 cyklov, posledny v juni.... teraz cakam, co bude dalej... ☹ dr zvazuje, ze by mi ho este nasadil... 😉 ale to zavisi od mm vysledkov.... 😉

jarra
3. lis 2011

@mijadave aha, takže teraz si bez clostilu, že? A mm bol na spermiograme a čakáte výsledky?

mijadave
3. lis 2011

@jarra ano, som bez clostiku, mm mal ist dnes na vysetrenie, mysleli sme, ze tym myslia spermos, no brali mu len krv a na spermos ho objednali az na 21.11. ☹

lorreine
3. lis 2011

Holky, tak sa nám začala dosť reálne od februára, marca rýsovať Kanada. Takže teraz ani neviem, či chcem alebo nechcem aby prišla mrcha, pretože by som bola rada, keby nám "working holiday" vyšlo 🙂. Síce sa trochu divili zamestnávatelia v Kanade, že právnička a inžinier chcú rok pracovať ako správcovia ostrovného lodge, ale chcú nás!

jarra
3. lis 2011

@mijadave aha, no ale neboja 21. je tu za chvíľu, to ubehne ani sa nenazdáš 😉 A kvôli čomu mu brali krv?

mijadave
3. lis 2011

@lorreine jej, tak drzim pasticky, nech sa spravne rozhodnete 😉

mijadave
3. lis 2011

@jarra ja viem, ze to zbehne... brali mu ju vraj kvoli hormonom... moj dr povedal, ze to je super, ze bezne sa to nerobi a ani ten ultrazvuk, ale ze to je fajn, take komplexnejsie vysetrenie... 😉

kacicqa
3. lis 2011

@mijadave U mm tiez prve vysetrenie tak prebuehalo, krv- hormonalny profil a testy na pohlavne choroby, ultrazvuk a az potom stery, spermigram a mikrobiologia.
Este som sa xcela spytat; ak sa pri USG uvedie vyska sliznice ako dve cisla napr.10/2, co to znamena? Je vyska 10 mm alebo je to uvadzane ako obidve vrstvy po stranach, cize jedna vrstva ma 5 mm. Lebo doteraz mi stale pisali iba jedno cislo a neviem sa z toho vysomarit.

mijadave
3. lis 2011

@kacicqa dakujem, to je super... no o sliznicu, to Ti nepoviem, mne dr vzdy len povedal, ze je ok, nepovedal mi hodnotu... 😉

kacicqa
3. lis 2011

@mijadave nic neboj, pri takomto postupe sa rychlejsie odhaldi problem, ci uz s nejakymi xorobami, hormonmi alebo nejake zrasty, zosilnene zily po urazoch, infekciach... sam spg je bez tohto nanic...

jarra
3. lis 2011

@mijadave tak to je jasné, že je to lepšie keď to budete mať takto komplexne. A kedy budú výsledky?

mijadave
3. lis 2011

@kacicqa jasne, to je pravda.. a ako dlho ste cakali potom na vysledky?
@jarra neviem, z krvi toho 21.11. a ostatne netusim...

antana123
3. lis 2011

@mijadave u mě to tak taky bylo že první vyšetřili muže a pak mě já měla HP ok vše šlo hladce muž spermio špatný a ted já anovuláky držím palce určo s váma něco udělají a vyzkoušeji 😉
@golymetr držím palce at to výjde 😉

antana123
3. lis 2011

@jarra to je mi líto a držím pěsti na další boj 😉

mijadave
3. lis 2011

@antana123 super, to dufam, ze a najde dovod a daju nas doporiadku... 😉

janielik87
3. lis 2011

@mijadave no tak to mi je luto, ze musis cakat este viac, ale neboj nic... 🙂 prejasni sa a dobre vsetko dopadne. Mozno to vyjde teraz, ked celkom vypnes a nebudes brat ani soju ani nic. 🙂 Babatko spinka 🙂 Tak sa bavim na nete.Inak opatrujem o stosest.

mijadave
3. lis 2011

@janielik87 to hej, cakanie, ako ja toto nemam rada.... stale len cakat 😠 ale ak ide o to, ze cakat babatko, tak to beriem vsetkymi desiatimi 😀 kiez by si mala pravdu a naozaj to teraz vyslo... no alchemilku a aj grepovy dzus idem pit a po ovulke si dam ananasik (lepsie povedane bromelain)... ale to su len babske receptiky, tie neuskodia 😀 to je mile, ze opatrujes, len trenuj 😀

jeny
3. lis 2011

@mijadave no ten tvoj lekar sa mozno nahneval na tu fytosoju, ved nasi dr nemaju radi taketo prirodne veci 🙂
Ja uz mam sadru dole tak som volala do centra a poslu mi recept na clostil tak mozno zvladnem aj folikulometriu s ortezou na nohe 🙂 no keby uz ta mrcha dosla aby som sa mohla pustit do dalsieho snazenia