Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
9. lis 2011

@janielik87 ja si myslim ze ziadny gynekolog to neprizna,oni maju svoju pravdu a cim viac sa mi pytame tym je to horsie lebo dr nemaju radi premudrele pacientky 🙂 no mne staci jeden nazor endokrinologicky a skor sa priklanam k tomu pretoze aj prax s uzivanim tomu nasvadsuje 😉 No ak mas odvau tak sa opytaj,ja som skor taky typ co si najde vsetko na nete a lekara si vypocujem ale moc sa nepytam

manamani1
9. lis 2011

@govinda a clostyl ti nepomohol?

antana123
9. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂

mijadave
9. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............52...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............40...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............39...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Fori..........................28.........14m...............37...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................33............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............31...........29............18............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............28............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............27............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............26............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............24............33..............5...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............23............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................20............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................19.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............15.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............15.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............14.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............12.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Manamani1...........25...........2m.................6.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................5............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+3..................18+1................10.-12.4..............................Listovka
Nathali................23............2,5roka.........15+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+6...........................................27.6.2012..........10.11.......GS Mamavit

mijadave
9. lis 2011

dobre ranko vsetkym 😉

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave Ahoj 🙂

mijadave
9. lis 2011

@tyrisa ahoooj, ako sa mas? uz Ti je lepsie? 😉

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave Není mi dobře,zrovna ležím v posteli s notebookem a chystám se blinkat.akorát čekám až to fakt příjde ☹

mijadave
9. lis 2011

@tyrisa to ma mrzi... ☹ zajtra ides k dr?

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave to nic,dala jsem si čípek,je mi fakt nanic...jj,zítra jdu na 12h k dr......

mijadave
9. lis 2011

@tyrisa tak nech Ti cim skor zaberie 😉 ja som nastastie nemala v tehu take problemy...

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave díky,mělo by do půl hodiny....
bud ráda,je to prý dědičné....:-P

petulak1988
9. lis 2011

@mijadave ahojky ja jsem tak jak me tam mas danou.....MS nedorazila a tehotna nejsem budu muset asi na injekci a snazeni je konec...rozesli jsme se s pritelem....mohu tu i tak dal zustat???

mijadave
9. lis 2011

@tyrisa neviem, ci je to dedicne, ak ano, tak u nas to neplatilo... moja mamina pri mne a bratoch stravila na zachode celych 9 mesiacov 😉 mne bolo za vsetkych 5 tehu zle len raz, aj to len preto, ze som schuti zjedla faaaaajnu domacu slaninku 😀

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave čípek nestihl zabrat,jdu si odpočinout,pak napíšu.pa sry ☹

mijadave
9. lis 2011

@petulak1988 jaaaaaj, tak to ma mrzi... ☹ jasne, ze mozes ostat, len mi daj vediet, ked dorazi ms.... 😉 takze vysadzujes aj clostik a utrogestan? joj, fakt ma to mrzi... ☹

mijadave
9. lis 2011

@tyrisa jasne, tak bez... 😉 budem cakat, ze sa zajtra ozves, co mas nove 😉

zuziklc29
9. lis 2011

@govinda to mas super.dva roky nemat v sebe olejovu latku,to potesi 😀 ja som zvedava ako to dopadne

ingris
9. lis 2011

@mijadave no čítam Vás každý deň len neprispievam každý deň juchú konečne niečo pozitívne na 12 deň som mala folikul 22mm je to super doteraz som to nikdy nemala tak sme sa snažili a už teraz ostávam v období čakania tých 14 dní bude nekonečných asi toľo dostala som aj pregnyl na prasknutie vajíčka

mijadave
9. lis 2011

@ingris jej, tak to je super, tesim sa s Tebou a nech to teda vyjde.... ja viem, tych 14 dni sa vzdy taaaaaaak strasne vlecie 😠 😀

lorreine
9. lis 2011

@petulak1988 Ahojky, tak to je fakt na palici...priateľ nezvládol to snaženie alebo čo sa stalo - ak sa Ti teda chce o tom hovoriť, samozrejme nemusíš...Mrzí ma to...rozísť sa s človekom, s ktorým ste plánovali rodinu musí byť ťažké...držím palečky, nech je lepšie.

petulak1988
9. lis 2011

@mijadave
@lorreine holky dekuji jste hodne...no nejak proste vyprchala laska a stala se z nas tovarna na miminko...a asi proste neumel zvladat svoje nervy a tim to zacalo....jj dam ti vedet az to dostanu....

lorreine
9. lis 2011

@petulak1988 To ma mrzí, ale pokiaľ to bolo naozaj tým, že ste sa len snažili a snažili, tak možno po nejakej pauze prídete na to, že sa to dá prekonať. Poznám taký prípad. Ale samozrejme chce to čas a snahu od oboch. Tiež máme s manželom rozne obdobia, kedy sa hadáme, že sa on nechce snažiť o 100/6 tak ako ja, pretože citujem: "nič nasilu". Ale keď proste pchám do seba hormóny, tak chcem zvýšiť šance...Proste vzťahy sú ťažké...to nikto dopredu nepovedal, kurnik 😀

petra273
9. lis 2011

@mijadave tak já dneska 31DC, už 4 dny mě fakt břicho bolí, teplota je pořád nahoře. Tak jsem zvědavá, jestli ta mrcha dorazí nebo ne. Test dělat teď nebudu, to by přišla zákonitě 😀 To čekání je zatím docela příjemný, ale už jsem rezignovala a jenom tiše vyčkávám 😒

mijadave
9. lis 2011

@petulak1988 moja, musi to byt tazke... ☹ tak sa drz, nech sa z toho co najskor dostanes 😉 inak suhlasim s Tym, co Ti napisala @lorreine
@petra273 to znie celkom nadejne, ved aj lutealnu fazu uz mas dost dlhu, bezne je 14-16 dni a Ty uz mas 18... BT nemerias? 😉

petra273
9. lis 2011

@mijadave měřím, pořád mám 37,2. Po minulý kontrole u doktora jsem tělu pohrozila IVF, tak se třeba leklo 😀 😀

mijadave
9. lis 2011

@petra273 mozno sa naozaj zlaklo 😀 tak to teda vidim veeeeelmi nadejne 😉 ja ked som mala lutealnu fazu dlhsiu ako 15 dni a BT takto hore ako Ty, ani som nemusela testit a vedela som... 😉 fakt neskusis test? 😉

petra273
9. lis 2011

@mijadave jo a ještě si to přivolám 😀 😀 je fakt, že je mi nějak divně a poslední týden jen co sednu do auta, tak se mi chce zvracet, ale to si určitě jenom namlouvám, jak se znám 😀 Pokud to nedostanu do soboty, tak pak testnu, ale bojím bojím, určitě nic z toho 🙄

mijadave
9. lis 2011

@petra273 joj, ved treba verit, ze to vyslo 😉 uz som to tu pisala, ze pesimizmus nikomu nepomohol 😉 mavala si niekedy taketo dlhe lutealky? v knihe, co mam doma o merani BT pisu, ze ak je lutealka dlhsia ako 15-16 dni, tak je to na 90% tehu... 😉 samozrejme ak nemavas bezne take dlhe.... ale na druhej strane Ta chapem, aj ja som sa vzdy bala testovat, lebo vzdy ked som testla, tak dorazila... ale iba vtedy, ked som testila do terminu ms 😉 no vidim to fakt nadejne 😀

petra273
9. lis 2011

@mijadave běžně se mi cyklus pohybuje 28-29 dní, ale jestli tělo ještě není zblblý z těch hormonů, i když to už měsíc neberu. Zato piju bylinkový čaj a užívám nějakou tibetskou tinkturu Epam 12, prý je to taky malý zázrak 😀 Kéž bys měla pravdu!!! To chození na WC v očekávání je fakt hrozný 😀 😀