Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
11. pro 2011

@jjolly Ďakujem 🙂, tak to je blbé, že Ti nič nepovedal. Máš teda štandardne od 3. do 7. dňa. Dve tabletky denne...to je taká stredná (skor nižšia dávka). Ja som brala jednu tabletu denne a teraz naposledy len pol, pretože som dobre reagovala...Inak predpokladám, že pojdeš na folikulometriu, tam Ti povedia, či reaguješ na lieky, podľa toho, či Ti narastú folíky. A na základe toho načasujú pichnutie (alebo si ho možeš pichnút sama) pregnylu. A potom snaženíčko. Je veľmi veľa holiek, ktoré do 3 mesiacov otehotneli. Ja mám len teraz dilema, pretože som aj prvý aj druhý raz otehotnela v cykle, kedy som si nepichala pregnyl...Ale inak pomáha, pretože zaisťuje ovuláciu, možno je to v mojom prípade len náhoda...

lorreine
11. pro 2011

@jjolly Zabudla som, že na folikulometriu sa chodí tak 10.-11. den cyklu...

antana123
11. pro 2011

@lorreine já už někde četla že někomu ten pregnyl nesedí myslím že to není náhoda když se to tak stalo podruhé 🙂

bambula27
11. pro 2011

@antana123 dakujem. A provera? To mi nieco hovori, tusim som kedysi davno vybrala tiez jedno balenie, Hormony, vsak? Co my vsetko pre to musime urobit.... 😔 😔 ale hlavne aby to vyslo.

jjolly
11. pro 2011

@ antana123...mám 1-0-1 od 3 do 7 dne...to je dávkování...ale více info k tomu nemám, bohužel
@ lorreine...práve jsem z toho docela přepadlá, že nic k tomu nerekl...jen ze mám PCO a ze zkusíme toto a kdyz jsem se ptala, tak nic moc nevysvetlit...12 den mám prijít na ultrazvuk....folikulů nám hodne, ale nedozrávájí do správné velikosti..o píchnutí zatím nic neríkal, tak uvidíme a ten pregnyl je co?
tedka sem cetla, ze kdyz beru clostík..nesmí se rídít auto?

antana123
11. pro 2011

@bambula27 jo no je to i na zkrácení cyklu mývala jsem je dlouhé jo člověk udělá všechno 🙂

antana123
11. pro 2011

@jjolly já řídím auto normálně 😉

jjolly
11. pro 2011

@ antana123---tak to sem ráda...dokázu si to predstavit, ze bych nemohla...

lorreine
11. pro 2011

@jjolly Tak to mám fakt rada, keď doktor nič nevysvetlí. Prevážna vačšina z nás v tejto diskusii má PCO, takže info tu určite nájdeš. Tiež som mala strašne veľa malých folíkov a nedorastali. Je to typický príznak. Na ten 12. deň by mal doktor cez utz pozrieť, či sa vytvoril nejaký dominantný folikul. ak áno a bude dosť veľký, tak Ti možno pichne pregnyl, je to vlastne čisté HCG, ktoré ktorá získava z moči tehotných žien. Mal by zaručiť, že folikul praskne a teda, že nastane ovulace. Podľa toho sa budete cielene snažiť. je ale možné, že budú folíky ešte malé a objedná ťa doktor na utz za nejaké 3-4 ďalšie dni...

lorreine
11. pro 2011

@jjolly Inak řízení sa neboj, ak Ti nebude zle. Ja som nemala žiadne vedlajšie účinky, takže som pohode brázdila silnice...

lorreine
11. pro 2011

@antana123 No neviem, trochu je to divné, že akurát sa to takto zopakovalo...ale možno je to aj tým, že sme sa s manželom rozhodli, že dáme snaženie na chvíľu k ledu...takže sme na to nemysleli. A ani som to nenútila k sexu 2x za deň v plodných dňoch. Vlastne sme v plodných dňoch mali sex iba raz 😀

antana123
11. pro 2011

@lorreine to je taky možná řešení taky na to moc oba myslíme a je to špatně ale jak přestat to nevím ☹

jjolly
11. pro 2011

@lorrenie...mockát děkuji za info...

lorreine
11. pro 2011

@antana123 Veď práve, ja to poznám, tiež som na to nemohla prestať myslieť...no a teraz...nerada to priznávam, ale fakt tá psychika robí divy...

manamani1
11. pro 2011

Baby co mate clostil od 5DC, kedy mavate ovulku? Ja som mala minuly mesiac na 17DC ale dnes je to len 8DC a uz mam bolesti ovulacne, je mozne, ze vdaka clostilu, ze je to uz druhy cyklus, bude aj skor? Napr. 12DC???

nativanativa
11. pro 2011

@manamani1 no je to mozne , mozes mat aj folikovu cystu ... , preto tie bolesti , ja som ich mala minuly mesiac asi 8 dni vkuse .... 😢

manamani1
11. pro 2011

@nativanativa no ved uvidime, v utorok mam folikulometriu a tá ukaze aj cystu

nativanativa
11. pro 2011

@manamani1 drzim labkyyyy 😉

elys
11. pro 2011

@lorreine ahojky. jeeej, krasna fotecka. a priznaky mas presne take iste ako ja - ziadne 😀 len bolesti ako pred mrchou... a tie ciarky urcite nevyzeraju ako duchovia, su krasne a uvidis ako budu silniet. gratulujem!!!

antana123
11. pro 2011

@manamani1 no já první cyklus s clostilem 1-5DC jsme měla ovu 15DC a ted druhý cyklus 16DC a ted bude ještě pozdějc pač budu mít clostil 3-7DC

manamani1
11. pro 2011

@antana123 tak ako vidim je to individualne😝

antana123
11. pro 2011

@manamani1 jo taky si to myslím nerozhoduje kdy ho jíš u každýho to zabírá jinak ale ted budu mít vyšší dávky tak jsme zvědavá jaký bude další cyklus budu mít 1-1-1 od 3-7DC

manamani1
11. pro 2011

@antana123 ja idem na folikulometriu v utorok...

antana123
11. pro 2011

@manamani1 tak držím palce 😉

jeny
11. pro 2011

@lorreine jeeej tak to je ale prekvapko 🙂 gratulujeeeem, testik je krááásny 😉 takze bude maly kanadan? 😀 no tebe ten clostil krásne zabera drzim palce aby to tentokrat dobre dopadlo
Ja som dnes 1 DC teda doobedu nieco zacalo a uz to aj konci, takze jedno dnova ms tentokrat, inak mavam aj tak velmi slabu a kratku ale tak 2-3 dni no uz raz sa mi stalo ze som mala 1dnovu,ach tie hormony....

lorreine
11. pro 2011

@elys Dakujem pekne, kiez by si mala pravdu a ciarocky boli silnejsie a silnejsie a vsetko bolo v pohode 🙂. Priznaky ako Tvoje - aj s tym, ze som to tak ako Ty necakala a sex bol raz pocas plodnych dni...A Ty sa ako mas? Ako sa citis?

safirah
11. pro 2011

@lorreine obrovská gratulace. Tohle opravdu není žádný duch, ale poctivé //. Jen ať krásně sílí. Super dáreček k vánocům vám ten váš andělíček poslal! 😵

govinda
11. pro 2011

@lorreine sú tam krásne paličky, to nie sú duchovia 😉 Gratulujem 😵

lorreine
11. pro 2011

@jeny Dakujem, no hej je to teda maximalne prekvapko. Vianocny darcek... 😀. Kanadu prave riesime s manzelom. Asi bude zalezat aj na tom, co povie doktor. Ale magicka hranica pre mna bude siedmy tyzden, kedy som minule potratila. Potom budem riesit, co dalej...Jeny a Ty si robila test? Ms jeden den je divne, nie?

elys
11. pro 2011

@lorreine neboj, ja ked som spravila prvy test, tak sa mi roztriasli kolena (pred tym ich bolo asi 100 a vzdy neg.) a zrazu necakane //.. o hodinu som robila dalsi, zasa //, rano dalsie styri testy a ani to mi nestacilo, tak som sla na gyndu potvrdit tehu.. az potom som uverila..
a ako citam, tak velku ulohu zohrala psychika, vsak? je to haluz, kto si nevyskusa "hodit na to bobek" a neotehotnie, tak neuveri.. ale nejakym zvlastnym zazrakom to fakt funguje. joj, strasne ti drzim palceky, nech je vsetko v poriadku. tie predmenstruacne bolesti ma strasili este do konca druheho mesiaca, stale som myslela, ze dostanem mrchu.. a potom to zrazu preslo.. uz teraz je dobre. dnes mi prvy-krat vykuklo brusko, zacinam vyzerat ako tehulka.. krasny pocit. a vidiet male na ultrazvuku, mne sa vzdy tlacia slzy do oci.. ale zaroven je to obrovsky strach a modlenie, aby bolo babatko zdrave.
budes testikovat este rano? ja som mala silne kolajnice az na 35DC... bohvie ake by boli keby testujem v den mrchy...