Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
22. pro 2011

@zuzkag2 ja viem, ako sa citis... moja, mrzi ma to, ale fakt u Teba este nie je nic stratene, este sa to moze zmenit... ved sa bezne stava, ze // na testiku sa ukaze, az ked ms meska 😉

zuzkag2
22. pro 2011

@mijadave moja, si mila, dakujem, ja ale nie som zrovna taka ze si budem robit plane nadeje. som 13DPO, a neviem si predstavit, ze by mi test este mohol ukazat tento mesiac //. ale nevadi, postupujeme do dalsieho kola 😉

mijadave
22. pro 2011

@zuzkag2 ja poznam take pripady, mojej susede napr. ukazalo az po tyzdni meskania... ale jasne, treba obcas aj mysliet realisticky 😉

zuzkag2
22. pro 2011

@mijadave no ja uz isto nebudem testovat, a uz to vidim, ze zajtra mam mrsku ako na koni, ale neva...tak este budem moct na silvestra lyzovat, a oslavovat...lebo do buduceho roka si davam zavazok, ze sa to podari ;-D juj, keby to tak slo, vsak? 😉

mijadave
22. pro 2011

@zuzkag2 joj, to som si aj ja povedala min. rok... 😀 min. december som zacala vlastne s clostilom.... a tento december s nim koncim, ake mile 😀 ale mas pravdu, treba mysliet pozitivne 😉

jeny
22. pro 2011

@zuzkag2
@mijadave tak baby to ste ma dnes nepotesili ☹ preco tie grafy vzdy vyzeraju tak slubne a nakoniec nic z toho? to je taka nespravodlivost, ja som uz z tohto vsetkeho unavena normalne by som si zelala vypnut nejaky gombik v hlave a nemysliet na foliky, ovu a babatko no zial nejde to ☹

mijadave
22. pro 2011

@jeny moja, to mi hovor... tiez by som rada nasla taky gombik 😉

zuzkag2
22. pro 2011

@jeny joj moja, taky gombik keby existoval, ze by sme na to zabudli, a neriesili, alebo kedy nam to potom nebolo tak luto, ked to zase nevyjde...a keby sa dali vypnut tie otazky ze precooo 😉 ale sme silne zeny, ja teda napriklad mam za sebou este relativne kratke obdobie snazenia, tak sa musime pozviechat, a ist dalej.

zuzkag2
22. pro 2011

@mijadave moja, strasne je to dlho, tak sa snazit viac ako rok, s liekmi, a aj tak bezvysledne ☹ ked sme sa snazili prve mesiace, bola som z toho totalne na nervy, ze sa hodim uz o zem ;-D , ale casom som to nejak prestala ratat tie mesiace...asi aj ty tak nejak, vsak....

mijadave
22. pro 2011

@zuzkag2 prvy rok sme to skusali len tak bez liekov... ved som bola 5x tehu na prvy sup, tak sme neratali, ze to po rokoch nepojde... posledne som bola tehu pred skoro 8 rokmi.... 😉 asi to bude vekom, hormonalnou liecbou, ktoru som podstupila kvoli akne... neviem... min. rok v decembri som zacala s clostilom, skoncila 6 cyklov v juni a nasadil mi to az teraz znova v decembri... ale ako pises, zo zaciatku som plakala, no teraz je to take, mrzi to, je mi to luto, vie mi to pokazit naladu, no uz to nie je take ako na zaciatku, akoby som otupovala... ale nie celkom... co by sa mozno tiez zislo 😀 proste sa zmierujem s tym, ze mam dve krasne deti, ze tretie asi nebude... ved mozem byt rada, ze ich mam... 😉

stella881
22. pro 2011

ahojte...Moj strateny folikul sa nasiel a ma 22mm objednala som si pregnyl a zajtra injekcia!!!!!!

mijadave
22. pro 2011

@stella881 jeeeeej, tak to je super, blahozelam a cez vianoce sa pekne snazilkovat 😉

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 tak nebolavu ritku po injekcii prajem, hihi...a nech je z toho vianocne mimi 😉

stella881
22. pro 2011

@mijadave
@zuzkag2 dakujem vaam 🙂 babiky..ja sa tak tesim po tom co mi povedala minuly tyzden ze folikov sice vela ale malych...je uz aj toto taky zazracik....a dnes som 19DC a ze teraz bude este len OVU....no mozno sa stane stedrovecerny zazrak :D len aby sme to nezakrikli 🙂

jania023
22. pro 2011

Este stale cakam na ms 😠 dnes 15dpo test negativny teplota 37.13 ta kedy chce dorazit ta mrcha jedna uz tu mala dnes byt 😠

mijadave
22. pro 2011

@stella881 vidis, ze sme mali pravdu, ze este dorastie 😉
@jania023 moja, ja cakam tiez, len narozdiel od Teba mi BT rapidne klesla.... 😒 tiez zatial nedorazila... 😒

jania023
22. pro 2011

@mijadave ale to na porazenie lebo idem na dovcu v sobotu tak uz by som chceléa mat ms ked budem v lietadle..takze tentorocny darcek od jeziska bude asi ms 😠

stella881
22. pro 2011

@mijadave to ano 🙂 dakujem za podporu....

jeny
22. pro 2011

@jania023 ja som mala minuly cyklus taky, teptota klesla az na 18DPO a poobede aj mrcha prisla

jeny
22. pro 2011

ja sa tesim ze od zajtra maju deti prazdniny takze budem mat malu doma tak nebudem na to vsetko tak mysliet, ja som to brala doteraz tiez celkom v pohode no teraz uz 2 mesiace co som doma na pn tak je to horsie pretoze na to stale myslim, ked som chodila do prace tak to bolo ovela lepsie, dufam ze sa mi pn coskoro skonci

jeny
22. pro 2011

@stella881 jej aj ja chcem taky folik 😀 ja som mala na 11dc iba 10mm a zajtra idem zas, budem 13DC tak so zvedava ci daco podrastol ale myslim ze nie lebo vajecniky vobec necitim

mijadave
22. pro 2011

@stella881 nie je zac, ved treba sa podporovat a povzbudzovat... ved aj mna ste tu velakrat povzbudzovali a podporovali 😉
@jeny neboj, urcite tiez podrastol 😉

mijadave
22. pro 2011

dievcata, aby som nezabudla, poprosim Vas o strpenie pri tabulke, kedze toho budem mat teraz vela a k pc sa casto nedostanem, moze sa stat, ze tabulka bude neskor... pripadne, ak by ste sa niektora toho ujali aspon do pondelka, budem vdacna, lebo cez vikend ani nebudeme doma.... 😉

stella881
22. pro 2011

@jeny minuly stvrtok som bola 12DC a mali len 10mm. ale hovorila som dr..ze ma vajecniky pichaju tk mi povedala nech pridem pondelok to som bola 16DC a mal 14mm a dnes 19DC ma 22mm naplakala som sa ze tento cyklus bude bez ovu mala som depku a nakoniec mam posunuty cyklus a dlhsi a ovu vychadze ze asi zajtra..cize 21 tak som zvedava....beres clostil? tak zajtra sa drz a daj vedet co a ako..

stella881
22. pro 2011

@mijadave a ty si ako teraz na tom?

zuzkag2
22. pro 2011

@jania023 aj ja cakam, teplota je 37.05, 13DPO, test negativny...ak ma dorazit, tak nech dnes, najneskor zajtra, moc sa mi nechce na stedry den byt v krcoch

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 aj my sa tesime z tebou...ja si pamatam tento mesiac, ked mi nasiel doki 2 foliky 22mm v akej som bola euforii...normalne sa teraz usmievam, ked si to spomeniem 😉 takze presne viem ako sa citis 😉))))

stella881
22. pro 2011

@zuzkag2 si zlata 🙂 a ako si dopadla?????

jania023
22. pro 2011

@mijadave si natom ako aj ja ja som zacala januar clostilom a januarom aj koncim 😀

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 noooo, TT negativny, dnes som 13DC, trosku aj pokles teploty, takze ocakavam asi ms...postupujem do dalsieho kola 😀