Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
3. led 2012

@strawbery aha,, no moze to byt aj plany poplach, bohuzial!

cuculik1
3. led 2012

@antana123 no zatial nic extra. cakala som nieco horsie ale mozno sa to len rozbieha

majkushka
3. led 2012

@strawbery ja tiež iba trošinku prsia

cuculik1
3. led 2012

@lorreine ano, na mojho manzela sama chvala, my sme si tym uz raz presli, dnes sa sama sebe cudujem, ze to po psychickej stranke zvladam dobre, beriem to tak, ze aspon viem, ze to ide, dokonca hned prvy mesiac uzivania clostylu a toto bola len jednoducho nejaka geneticka mutacia alebo nieco podobne vdaka comu sa to skoncilo..... mesiac oddych a ideme na to

strawbery
3. led 2012

@manamani1 nieeeeeeee, nesmie!!......jooooooj, pfuj-pfuj,aby to bolo tehuuuuuuu
@majkushka ty budeš kedy testovať?.....až ked bude meškať?

majkushka
3. led 2012

@strawbery ja mam aj strach testnut ale hadam na 12 DPO to risknem no čo ked nie tento mesiac tak nabuduci len mne mm chodi na týždnovky tak budem verit že to vyšlo , a ty kedy planuješ ?

strawbery
3. led 2012

@majkushka jasnééééé,veríme 😉 .........ja až v den neočakávanej mrchy, čiže budúci štvrtok........ak dovtedy vydržím 😀 .......no, ja tiež budem mať ešte jeden mesiac pokus takýto......potom dr. povedal že IUI a možno aj prefuky vaječníkov- tuším laparoskopia sa to volá?

majkushka
3. led 2012

@strawbery ja som už po laparke som mala prvu mrchu po nej a teraz tato liečba tak verim že to vyšlo budem sa modlit , pred malou som si toho už preskakala ja dva roky som pod nože chodila ☹ , endometriozu vyliečila kym som otehu 🙂

strawbery
3. led 2012

@majkushka moje nervy 😖 ........tak to by sa už ozaj patrilo,aby to vyšlo.......držím tuho palce 😉

majkushka
3. led 2012

@strawbery dakujem velmi , aj tebe držim palceky brucho necitiš ja dnes trošičku

strawbery
3. led 2012

@majkushka tak mne sa behom dna sem tam ,,ozve,, podbruško,ale ešte niečo som si všimla, zvýšila sa mi frekvencia chodenia na záchod,tak dúfam, že som neprechladla 😖

jeny
3. led 2012

ahojte baby,tak ja som dnes 5tydeň po iui a zacalo ma strasne boliet brucho ako pred ms ale tak velmi ma nikdy nebolieva, islo to od laveho vajecnika celym bruchom a nakoniec ak krize, taketo bolesti nemavam ani pred ms ani cez ms takze sa normalne bojim co je to..uz to trva 4 hodiny a vobec to neustupuje

majkushka
3. led 2012

@jeny ja by som išla na pohotovost mne takto ako tebe praskol len jeden folik , a druhy mi nepraskol a to ma bolelo treba dat kuknut 🙂

majkushka
3. led 2012

@strawbery na WC chodim aj ja a dost casto 🙂

jeny
3. led 2012

@majkushka a potom co ked nepraskol? ako ti potom pomohli? no ja dufam ze mi praskol aj ten druhy ked som mala pregnyl ale zas boli ma presne na tej strane kde bol este ten neprasknuty tak mozno fakt nepraskol....

manamani1
3. led 2012

@majkushka moja ja ti tak drzima palce. ako bolel ten folikul ked nepraskol? kedy budes testovat? ktroy DC si?

majkushka
3. led 2012

@jeny nič musela som počkat na menzes a odišiel ,ale doky vravel že ak by aj bolo tehu tak to zanikne , kazal mi papat B vitamin ten by nemal uškodit ani v tehu ,len mne mrcha dorazila tak sa to vyčistilo ale bolelo to až do MS nenamahat nič nedvihat a určite sa chod dat kuknut držim palčeky

majkushka
3. led 2012

@manamani1 ja dnes 20 DC , ano minuly mesiac to bolo jeden praskol druhy nie ale odišiel mrchou , ale ako som jeny pisala tak sa to ak by bolo tehu vstrebe , ako ovulka to boli trochu ako pred MS a citila som tlak a ked som potlačila hotovo tahalo až do krížou , dakujem vam babenky

majkushka
3. led 2012

@jeny neboleli ta bradavky po pregnile ?

manamani1
3. led 2012

@majkushka ja citim tiez to iste inac, preto sa pytam, ze aky je to pocit!!!!

majkushka
3. led 2012

@manamani1 a to mi bazalka ukazala že bola ovulka , ale boli dva foliky , ale tebe vysiel tehu test to može byt zase aj tehu priznak 🙂 🙂 🙂

jeny
3. led 2012

@majkushka nie vobec ma neboleli tentokrat, vacsinou ma vzdy rozbolia v druhej polovici cylku aj prsia sa zvacsia aj bradavky ani dotknut ale teraz voooobec ziadna reakcia

manamani1
3. led 2012

@majkushka tak moze, ale mne doki na 12DC vylucil na tento mesiac ovulku 😉

majkushka
3. led 2012

@manamani1 a s coho ten tehu test to je trochu na hlavu nie ?

manamani1
3. led 2012

@majkushka tak je..no ved to nie ja som si vymyslela, chodila som na folikulometriu...

majkushka
3. led 2012

@jeny mna praveže hned po pregnile na druhy den a nikdy ma neboleli ani pred mrchou 🙂

majkushka
3. led 2012

@manamani1 a keby si si dala krv zobrat hned ti zistia či si tehu , a to ti veezme aj u nas to robia za 3 eura a do poobedia maš vysledok

jeny
3. led 2012

@majkushka no u mna si to tento cyklus asi brucho "vyzerie" aj za prsia 😀

manamani1
3. led 2012

@majkushka to u gynekologa?

majkushka
3. led 2012

@manamani1 ano normalne to ma aj v ceniiku test na HCG s krvi 3 eura 🙂 🙂 🙂