Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pancuska
9. led 2012

@pancuska ale pozeram ze mas moje zname v tabulke petra273 a ingris..... 😉 a ty si prosim ta ako dlho brala clostyll? a furt nic teda? este si pisem aj semej sebe hi hi hi

pancuska
9. led 2012

@mijadave ale pozeram ze mas moje zname v tabulke petra273 a ingris..... 😉 a ty si prosim ta ako dlho brala clostyll? a furt nic teda?

mijadave
9. led 2012

@pancuska to nie je moja tabulka, to je nasa, len ja ju upravujem 😉 ja som brala clostil 7 cyklov a okrem toho, ze mi to upravilo cyklus a nastartovalo ovulku a ze som pribrala 12 kg, tak nic ☹

pancuska
9. led 2012

@mijadave vies co aj my sa snazime 2,5 roka a tiez sme stale len dvaja ani dovolenky nepomahali ☹ no a tie kila uz aj ja mam 10kg navyse.....hnusne hormony keby aspon pomahali

mijadave
9. led 2012

@pancuska to hej... 😉 len u mna je trosku rozdiel, ja uz mam dve deticky, tie sli na prvy sup, stacilo trenkami zamavat... a tretie nie a nie... ☹

ingris
9. led 2012

@pancuska ahoj vitaj tu tak a zase je nás viacej ale aspoň sa máme komu posťažovať a vyrozprávať.

pancuska
9. led 2012

@mijadave dve by mi uplne stacili 😉 tak to v tvojom pripade bud uz staci alebo este nie je vhodny cas a ten hore to zariadi ked ten cas pride....a kolko rocne deticky mas? 😉

pancuska
9. led 2012

@ingris ahoooooj dakujem za privitanie,kto by to bol povedal ze ta tu najdem!!! akurat sa stazujem lebo ma tak boli brucho ako keby som mala dostat mrchu a to mam pritom 19dc somo jeden den pozadu od teba.....a mozno mam stres co ma caka v robote,po 2tyzdnoch ....mali sme dovolenku....

mijadave
9. led 2012

@pancuska no lenze vek uz mam na tretie, ved mam 35r.... a dr sa boji, ze hrozi predcasny prechod, takze cakat neviem ci je rozumne... deti maju 10 a 7 rokov... 😉

jania023
9. led 2012

ahojky tak ja nejak divne stupam az do neba 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf
Po dlhej dobe som mala egg hlien az som v soku ostala 😀 naposledy ked som ho mala tak som ostala tehu z malou takze je tomu uz 4 roky co ho nemam a ahaho on sa znovu ukazal,len nejak neverim zeby sa podarilo neviem uz som nejaka negativna ci co 😝

mijadave
9. led 2012

@jania023 pekne stupas... jej, zeby znamenie? pekne, eggacik, to je supeeeeer, tak drzim pasticky... 😉

antana123
9. led 2012

@pancuska taky sem měla po clostilu nafouklé břicho i pobolívání v podbříšku 😉 držím palce at najdeš // folíky jsi měla krásné
@zabula krásný testík 😉

antana123
9. led 2012

@pancuska já mám clostil 3měsíc a nic ale my už od února jdem do centra tak uvidíme co budu mít tam snažíme se rok
@jania023 krásně si šla nahoru 😵

pancuska
9. led 2012

@mijadave neboj moja segra ma 36r a nema ziadne deti a teraz ani chlapa 😉 aspon sa doma nenudis to uz su deti skoro do puberty .....neboj aj doktor sa moze pomylit 😉

antana123
9. led 2012

@zabula:jsme ti říkali že dorostou tak ted snažit držím pěsti 😀

mijadave
9. led 2012

@pancuska dakujem, si zlata... no s malym to uz pomaly zacina sit... 😀 moze, no moje cykly tomu nasvedcovali a tiez hormony... ale vsetko sa teraz upravilo, takze uvidime... s mm sme sa dohodli, ze liecbu uz skoncim a uz sa nejdeme snazit, len si nebudeme davat pozor 😉

pancuska
9. led 2012

@antana123 dakujem ja som totiz nevedela ze tie foliky maju byt velke mala som len 14mm az teraz mi to moj novy dr vysvetlil.....dufam ze mi Pan Boh konecne pozehna....a aj ostatnym co su na tom podobne ako ja....a tebe tiz clostyl pomohol?

antana123
9. led 2012

jinak dneska jsem 20DC a břicho bolí solidně na MS ale snad když mám utroš tak jí dostanu až ho vysadím né????a výtok jako solidní musím chodit s intimkou 😒 😒 utroš mám až do 27DC tak snad mrcha brzo nepříjde 😕

antana123
9. led 2012

@pancuska no pomohl mi k tomu že mám ovu ale muž má špatné spermio tak jdem do centra dle dr. bez šance přirozeně otěhotnět tak uvidíme co s náma udělají

mijadave
9. led 2012

@antana123 ms by mala dorazit az ked vysadis utros... 😉 ja ziadny vytok nemam... no bolesti v podbrusku mam a tiez tlaky a nafuknuta som jak balon... 😠

antana123
9. led 2012

@mijadave já celý cyklus bolesti v podbříšku neměla až dnes a výtok mám od ovu fest no uvidíme doufám že moc brzo nepříjde jsem dost zvědavá jak budu ted bez clostilu šlapat 😲

mijadave
9. led 2012

@antana123 ja mam tiez iba dnes a hrozne som nafuknuta... az hroza... 😠 no uvidis... ja som bez clostilu mala ovulku aj normalny cyklus, on vraj ucinkuje este 2-3 mesiace po vysadeni 😉

majkushka
9. led 2012

@jeny kedy ti robily zakrok ? ktory den ? držim pršteky všetky 🙂

jeny
9. led 2012

@majkushka iui som mala 29.12 ked neratam ten den zakroku tak dnes som 11 dpo, inak testiky mam v albume kto je zvedavy :D

jeny
9. led 2012

@antana123
@antana123 dievcata to co citite moze byt uhniezdovanie 😉

mijadave
9. led 2012

@jeny na 4DPO? to je skoro, nie? 😉

jeny
9. led 2012

@mijadave u niekoho to byva skor,u niekoho neskor, u mna to bolo 5dpo ak to bolo 🙂

jeny
9. led 2012

@manamani1 ahoj a ty si dnes ako na tom? co hovori grafik?

mijadave
9. led 2012

@jeny no ved u mna uvidime, hoci nejak s tym uz ani moc neratam... ale Tebe prajem, nech tie ciarocky silneju... 😉

zabula
9. led 2012

snad to vyjde,ale minulý cyklus byla taky silná,zkoušeli sme to přímo v tom a nic,tak když to ted bude zase v ovu,a nic z toho,budou to fakt asi neprůchodné vejcovody,ale já pořád doufám že ne,a ta čárka je silnější než minule,jak kdyby jich bylo víc či co 😀 😀 😀 to by byla prdel 😀 tak uvidíme
@mijadave a ty už clostil nebereš?sem taky zvědavá jaký to bude pak bez něho
@antana123 to jo,příště vám uvěřím už všechno 😀 😀 s tím centrem jak píšeš,dokt.brblal když se nám do roka nezadaří,že by nás tam taky poslal,to se mi moc tedy nehce,já se nedokážu píchnout ani jehlou 😀 tak nevím to by mě chtěli dělat 😀 a jak by to dělali 😀