Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
11. led 2012

@jeny hej, v piatok sa pridám a potom za mnou všetky ďalšie ROK 2012 je náš!

safirah
11. led 2012

@mijadave děkuji 🙂
@manamani1 snad se nám podaří tu horní tabulku jednou úplně zrušit! 😀

manamani1
11. led 2012

@jeny nádherny graf!

manamani1
11. led 2012

@safirah urcite, pojdeme za sebou rychlo🙂

jeny
11. led 2012

@manamani1 juj to by bolo super po tolkych stresoch v tomto tvojom cykle si to fakt zasluzis 🙂

manamani1
11. led 2012

@jeny aj stresoch aj cykloch, ten kto si to najprv zaslúži si TY, a sú tu este ďalšie, ktoré podstupujú všelijaké vyšetrenia, a snažia sa vyše roka, a potom idem ja....ak dojdu krámy, mažem sa a vzdám to! A ty sa obj. na HCG, čím skor.... 😉

jeny
11. led 2012

@manamani1 ja sa tak tesim aj bojim zaroven ale bola by som este radsej keby som sa mohla tesit aj spolu so vsetkymi v hornej tabulke 😉 Ked ja sa objednam na krv tak mi budu robit hned aj sono tak chcem aby uz bolo vydiet aspon plodovy vak dobre aby som nebola zbytocne v strese lebo teraz v 4tt tam este nemusia vidiet nic

manamani1
11. led 2012

@jeny Tak áno, jasné...naďalej nás informuj! Testuješ z ranného prvého moču?

pancuska
11. led 2012

@strawbery dakujem za privitanie 😉

jeny
11. led 2012

@manamani1 ano testujem o 6tej rano z prveho a potom o 11tej ale to mam sebe iba jednu kavu a predstav si ze ten neskorsi je vzdy o malinko silnejsi

antana123
11. led 2012

@jeny mě příjde že máš krásný testík 😀 já testovala z moči ranní a pak před chvilkou a pořád stejný drží se mě ta mrcha no zítra to rozhodne jestli to je pregnyl tak nezesílí a jestli není tak o něco by zesílila ale myslím že je nemožné aby sem byla těhu dr. řekla že je to nemožné

manamani1
11. led 2012

@jeny tak to neviem, ja uz testom neverim!!!!! Tvojmu ano,lebo ten je jednoznacny, ale vseobecne NIE! Duch a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

harley26
11. led 2012

Holky ahojte! Tak sem od doktora vyfasovala clostilbegyt, s tim ze ho budu brat od 3. dne cyklu, jednu tabletku rano. Jake s tim mate zkusenosti?

mijadave
11. led 2012

@jeny jej, teraz som si pozrela foto, je silnejsia 😉 tesim sa, az Ta budem presuvat do dolnej tabulky 😉

jania023
11. led 2012

@mijadave som sice 19dc ale uz 5dpo 😀 coskoro ta dobehnem 😅

antana123
11. led 2012

@harley26 Ahoj já jim 3-7DC a 3x1tbl

mijadave
11. led 2012

@harley26 ja som brala clostil 2x1 tbl. 5-9DC
@jania023 dobiehas, to je pravda, len ci ma dobehnes 😀

jania023
11. led 2012

@mijadave dobehnem dobehnem ale z akym vysledkom 😀 Uz sa blizim k testovaniu
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

jania023
11. led 2012

@harley26 ja som ho mala 3-7dc aj 5-9dc a ziaden rozdiel ovu stale na 16-17dc ale niekto hovori ze pri 3-7 je vecsia sanca na dvojicky ale bohvie co je natom pravdy 😕

irsina83
11. led 2012

baby chcem sa opytat, zrejme budem potrebovat clostyl a chcem sa opytat funguje to ked ma zena napr. 40 dnocy cyklus coze velmi dlhy??? Ja mam PCO a ms velmi nepravidelne a tym padom dlhy cyklus. Pri malej som mala ovu na 31DC a aj som ostala tehu, podarilo sa nam prirodzene ale teraz sa clostylu asi nevyhnem. Dakujem za informacie a rady 😉

harley26
11. led 2012

Spis me zajimalo, jestli nevite jaka je zhruba pravdepodobnost otehotneni hned v prvnim cyklu s clostilem ...

mijadave
11. led 2012

@harley26 tak nadej je aj pri prvom cykle, no vraj je vyssia uspesnost pri druhom-tretom... 😉 kazda z nas v to dufala, ze sa to podari hned, no tiez zalezi aj na inych veciach...

harley26
11. led 2012

@mijadave a ty taky beres tyhle prasky? Jake s nima mas zkusenosti? Byva ti treba zle? Budu doufat, ze se nam to behem tri cyklu podari 🙂

mijadave
11. led 2012

@harley26 ja som brala clostil spolu s pregnylom a duphastonom dokopy 7 cyklov... teraz uz neberiem nic... prvy cyklus som z tych liekov bola hotova, hormony so mnou trieskali... bola som naladova, mala som bolesti krizov a v podbrusku, bolo mi zle (no nevracala som), druhy cyklus to ustupilo a potom uz relativne pohoda, aj ked co som to brala, som zacala mavat bolestivu ovulku, nie velmi, ale citila som ju... a tiez vzdy tyzden pred ms ma zacali dooooost boliet prsia... a este jeden negativny ucinok u mna - pribrala som.... 😉 ale toto vsetko je individualne...

strawbery
11. led 2012

ahojte babenky moje 🙂 ....@manamani1 tak to špinenie pokračuje,ale mám stále pocit, že to bide mrcha 😖 ...jedine čo ma odrádza od tej myšlienky je to, že nemám žiadne bolesti mrchovské,ani podbruško ma nebolí....zatial 😒

mijadave
11. led 2012

@irsina83 ja som mala anovulaky a dlhe cykly sa striedali s kratsimi a mne to krasne upravilo cyklus na 28 dni... 😉

harley26
11. led 2012

@mijadave tak to me mrzi :( kez by to slo vsechno zaridit i nejak bez hormonu ...

mijadave
11. led 2012

@harley26 kiez by... 😉
@strawbery este nie je teda nic stratene...

lorreine
11. led 2012

@irsina83 PCO tu ma vela dievcat, preto aj vacsina z nas berie (brala) Clostilbegyt. Okrem toho aj Duphaston alebo Utrogestan. Vacsine z nas to upravilo pekne cyklus a hlavne sa dostavila ovulace.

lorreine
11. led 2012

@harley26 To je rozne, ale vseobecne je statistika s Clostilbegytom dobra. V mojom pripade to bolo nasledovne: zacala som v maji '11 a na druhy cyklus sa mi podarilo otehotniet. Bohuzial to ale zaciatkom augusta skoncilo potratom. Bol to spontanny potrat bez revize, takze mi doktor povedal, ze nieje dovod cakat. Tak sme skusali znovu, brala som tri cykly a mala som mat pauzu. A uz som ani nechcela brat nic, pretoze sme si chceli od snazenia oddychnut. Ani som si nepichla pregnyl...no a podarilo sa. Takze vdaka Clostilbegytu som otehotnela 2x.