Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
13. led 2012

@jeny super, takze nadej je... ;) tak budem cakat... ;)
@ili08 ani ja Ti neviem povedat, mne nezvysoval, u mna rastli pomalsie, tak mi predlzoval uzivanie clostilu, cize namiesto 5 dni som ho brala niekedy aj 8-9 dni... zvysovat mi nechcel, lebo mne sa lahko robili cysty, tak to radsej neskusal... 😉

ili08
13. led 2012

@antana123
@mijadave tak uvidíme co to se mnou provede 😉 Já ten minulý měsíc měla problém v tom,že ovulka byla den před Silvestrem takže mezi svátkama jsem na UTZ vůbec nedostala,teď mám dojít v rozmezí 12-15 DC na kontrolu tak asi i uvidí co se tam děje.Jinak včera večer dorazila MS takže v pondělí nasazuju clostík a hurá do dalšího snažení. 😀

jania023
13. led 2012

tak ja ma za sebou prvy testik ze coked motyka vystreli 😀 nooo ale zatial nevystrelila 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

mijadave
13. led 2012

@ili08 tak drzim pasticky 😉
@jania023 Ty si uz testila???? ved to je este straaaaaasne skoro 😉

ili08
13. led 2012

@mijadave díky 😉
@jania023 Já myslím že 7 DPO je ještě brzy takže to nevzdávej.Já měla pozitivní test 12DCO tam už většinou býva aspoň duch.Držím palce ať další testík je pozitivní 😉

ili08
13. led 2012

Teď vidím co jsem napsala za kravinu-12DCO byl test negativní,ale duch už by tam měl být pokud bych byla těhu.

jania023
13. led 2012

@mijadave ja vieeeem ale vies aky ja som maniak 😀 to je jasne ze je skoro ale keby nahouou tak ich chcem mat vsetky pokope od negativneho az po kolajnice 😉

mijadave
13. led 2012

@jania023 jasne 😀 ja viem prajem Ti, aby si doplnila zbierku testov s // 😉

jeny
13. led 2012

Ahojte ja som prisla nejaka ustata z toho centra tak som doma zaspala takze az teraz vam vkladam foto testiku. Inak baby ak mi to vyjde tak budem prva po dlhej dobe ktorej to vyslo aj napriek tomu ze na to denno denne myslela, lebo nase tehulky boli na tom inak takze podla mna je tu teraz nadej pre vsetky posadnute tehotenstvom 😀

mijadave
13. led 2012

@jeny jej, tak tomuto sa uz hovori kolajnice 😀 wow blahozelam uz teraz nahlas... mas uz aj vysledok z krvi? aspon jedna povzbudiva sprava...

inak dievcata, teraz je u nas smutno… 😢 bez varovania nam dnes odisiel psik… mal len 5 rockov… je to strasne… 😢 😢 😢 😢 darmo, bol to clen rodiny…😢

jeny
13. led 2012

@mijadave este nemam, mali by volat teraz poobede niekedy inak na sone nebolo este vobec nic vidno iba zlte teliesko tak idem opat o tyzden uz by tam mal byt gest. vak aspon
Juuj to ma mrzi, co sa mu stalo tak nahle?

mijadave
13. led 2012

@jeny to prave nik nevie, len posledny tyzden zral menej, ale nic neobvykle, akurat vecer bol tak nejaky zvlastny... dnes chcel ist s nim otec k veterinarovi... nestihol.... 😢

jeny
13. led 2012

@mijadave chudacik musi to byt pre vas smutne, hlavne pre deti 🙂 Mozno mal slabe srdiecko ktovie...

jania023
13. led 2012

@jeny a kolky si DPO?mne na 5tt+3dni uz bolo vidno pekne i ked priznavam ze ho tam hladali ai 5 min ale nakoniec nasli 😉

jania023
13. led 2012
jeny
13. led 2012

@jania023 ja som dnes iba 15dpo, ukazuje mi pocitadlo 4tt ale ja som mala este aj neskor ovulku takze este to nebude ani 4tt, bojim sa ze ani buduci tyzden tam este nic neuvidia

antana123
13. led 2012

@mijadave to mi je líto ☹
@jeny neboj důležité je že sílí věřím že bude vše ok 😉

jania023
13. led 2012

@jeny podla testikov je to pekne..pozri do fora grafy a uvidis tam moje testiky z tehu a vsetko bolo ok ja som potom tyzden nato bola na utz a nasli pekne vacok..takze bude dobre 😉

mijadave
13. led 2012

@jeny deti to zatial este nevedia... este su v skole... je to smutne... ale co uz... 😢 ale lepsie ako by sa mal trapit... tazko povedat co mu bolo a nejdeme to ani zistovat...
@jania023 dakujem

mijadave
13. led 2012

@antana123 dakujem, aj nam... 😢

mijadave
13. led 2012

@jeny ako? uz mas vysledky? nenapinaj nas 😉

jeny
13. led 2012

@mijadave juj ani mi nevrav, vobec mi nevolali, asi na mna zabudli, ja som skusala az pred stvrtou a nik mi to uz nebral ☹ pritom ma ubezpecovali ze nemusim volat ze oni zavolaju....no tak musim cakat do pondelka 😠

fifitko25
13. led 2012

@antana123
@mijadave
@safirah
@majushka tu je ten ranný test s duchom 😅 ale budem veriť, až tam budú koľajnice 😉

mijadave
13. led 2012

@fifitko25 tak tichulinko sa tesim s Tebou a prajem Ti nech silneju 😉

jeny
13. led 2012

@fifitko25 vyzera to velmi nadejne, drzim palce 😉

mijadave
13. led 2012

@jeny tak to ma mrzi... teda, to je sila.... ale mas pekne kolajnicky, tak si myslim, ze to je jasne 😉

jeny
13. led 2012

@mijadave juj hnevam sa sama na seba ze som im verila, mala som radsej ja zavolat skor...no co uz s tym nic nespravim

mijadave
13. led 2012

@jeny to Ti verim... mna by to tiez stvalo.... 😉

jeny
13. led 2012

@majkushka ahoj napis co je s tebou, predpokladam ze ms nedorazila a teplota sa drzi hore?

majkushka
13. led 2012

@jeny presne naopak , na obed som bola na krv Hcg 0 . kazal vysadit utroš , aby sa MS pustila tak sa trochu s toho zbieram , no tak sa neudržalo snad nabuduce , už ale testovat NEBUDEM 🙂