Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
18. led 2012

@kessica Pichanie v podbrušku, napríklad pri prudkom vstávaní alebo pri námahe, je jeden z príznakov tehotenstva. Samozrejme je veľmi ťažké rozlíšiť to od menštruačných bolestí. Ale napríklad to pichanie som mala iba keď som bola tehu. Ale potom, čo som už mala pozitívny test, tak ma bolelo bruško ako na ms. Ale holky ma tu ukľudňovali, že je to úplne normálne. Tak možno je to tak aj u Teba...

lorreine
18. led 2012

@golymetr Aha, no ja idem na NT screening 8.2., a do Gennetu, tam majú špičkové utz aj v ambulanciách, tak možno aj mne niečo povedia 🙂.

ili08
18. led 2012

Ahoj holky,jak snášíte hormony?mě přijde,že teď daleko rychleji vyteču a to mě hrozně štve-včera dostal pes kvůli něčemu za co bych normálně jen pokárala ☹ Ach jo...

mijadave
18. led 2012

@ili08 ano, ja som mala ten isty problem... velmi rychlo som sa vytocila a kolkokrat kvoli blbosti nakricala na deti, mm, macku.... 😒

mijadave
18. led 2012

@lorreine aj mna picha v podbrusku... 😉 ale nechcem si nic nahovarat... krize ma boleli vecer ako pred prichodom ms... ale tie prsia - stale len tak slabulinko, vobec sa mi nenaliali a nebolia ako obycajne pred ms... 😒

lorreine
18. led 2012

@mijadave No ja Ti držím palce, bolo by to naozaj super.

fifitko25
18. led 2012

@lorreine Ďakujem, ideme ďalej, nevešiame hlavu, veď to nie je koniec sveta 😉

lorreine
18. led 2012

@mijadave Veď som čítala o tom Tvojom pichaní, tak preto verím, že je to to, v čo dúfame 🙂

ili08
18. led 2012

@mijadave a jak jsi to řešila?Prodýchávat nepomáhá 😖

lorreine
18. led 2012

@fifitko25 Presne tak, to je správny postoj. Samozrejme, že takéto niečo každá žena oplače a je jej smutno, ale keďže nezmeníme, čo sa už stalo, musíme isť ďalej.

mijadave
18. led 2012

@lorreine no aj ja dufam, len sa aj bojim si nieco nahovarat, namotavat sa... 😒 uvidime, co zajtra a pozajtra... 😉
@ili08 ako som to riesila? snazila som sa ovladat, ale ked som to nezvladla, tak potom som sa ospravedlnila... s mm sme preto mali parkrat vymenu nazorov, no snazila som sa mu vysvetlit, ze to nie som ja, ale hormony, nech ma so mnou trpezlivost... detom som sa vzdy len ospravedlnila... a dcera raz tak mi hovori, ze si mamka nervozna z prace? vtedy som si uvedomila, ze to nie je dobre... ale uplne som to nedokazala napravit... ☹ teraz mi uz je lepsie, po vysadeni.... 😉

jeny
18. led 2012

@mijadave ahoj tak ja som mala tiez kazdy mesiac bolave prsia a prave tento mesiac ma neboleli vobec co som nechapala no teraz uz bolia dost 😉
@fifitko25 to mi je velmi luto ☹

lorreine
18. led 2012

@mijadave Tak to Ti verím, veď máme bohaté skúsenosti s nahováraním si všetkých možných príznakov... 😀

fifitko25
18. led 2012

@jeny ďakujem moja, stalo sa, ideme ďalej....

mijadave
18. led 2012

@jeny dakujem, potesi to, ze tehulky mali priznaky ako ja 😉 no nechcem sa velmi namotat... kludne mozu byt take aj pred ms... som z toho nervoznejsia, ako som si myslela, ze budem... 😠

mijadave
18. led 2012

@lorreine presne, skusenosti su a bohate 😀

jeny
18. led 2012

@mijadave tak testni zajtra aspon budes vediet na com si 😉

mijadave
18. led 2012

@jeny nie, nie, az v piatok 😉 ak zajtra BT neklesne, tak by to malo byt jasne... 😉 teda ak mam dobre vyznacenu ovulku 😉

jeny
18. led 2012

@mijadave juj tak to sa dozviem ako posledna lebo v piatok idem k dr, no drzim palce uz by som bola fakt stastna keby sa niektora z vas ku mne pridala tento mesiac 😉

mijadave
18. led 2012

@jeny velmi rada by som sa pridala, keby to zalezalo na mne... 😉

cuculik1
18. led 2012

@fifitko25 Presne viem, ako sa citis, to iste som zazila ja pred dvomi tyzdnami.... , ale musim povedat, ze to bolelo menej ako ked sa to stalo v minulosti koncom 7tt, teraz mi je uz lepsie, ale obcas stale dojde depka, treba to brat pozitivne, ze sa to vobec podarilo, to je naozaj dobry znak

fifitko25
18. led 2012

@cuculik1 Ďakujem moja, nie je to ľahké, ale ideme ďalej.... Držím aj tebe palce, aby sa to uz neopakovalo 🙂

cuculik1
18. led 2012

@fifitko25 dakujem podobne, 🙂

kessica
18. led 2012

@lorreine no test som si este nerobila dnes vravim si ze pockam este 🙂 a to pichanie je niekedy aj ked prudko zakaslem alebo kychnem 🙂 ale nie silne ale je tam 😀 a ako vravis pri namahe to mam tiez ale nechcem si nic namyslat lebo potom sa to tazsie znasa ked pride 😉 si pamatam ako dievca som sa nevedela docka ked mi pride prvy menzes a teraz by som bola najradsej keby neprisiel 😀 😀

kacnov
18. led 2012

čauky holky jak je?? zase vám jdu napsat pár slov 😀 jelikož od začátku cyklu beru ten gynex a absolutně nechápu své tělo včera jsem měla takové bolestivé píchání v podbřišku že sem až upustila slzu a to je divný na 8DC :-/ no a ještě divnější věc že jsem měla čípek uplně dole a otevřený já se fakt nechápu a to jsem MS dostala po 50ti dnech :-/ tak vůůůbec nevím co to je,, ale už se ani aktivně nesnažíme necháváme tomu volný průběh ale vitaminky papáme oba... no uvidí se co a jak

kessica
18. led 2012

@kacnov ahoj :D ja som teraz prvykrat zacala dako riesit ze nam to nejde otehotniet tak som si dala predpisat duphaston a clostylbegyt a teda ten duphaston mi ma napravit cyklus bo ho mam nepravidelny. No a tiez na sebe pozorujem zmeny. Picha ma v podbrusku a mam strasne citlive bradavky. . . ale este sa nespolieham na to,ze je to to co chcem :D :D pockam si radsej na // :D :D

kessica
18. led 2012

mam este otazocku ked ste brali duphaston kedy vam prisla mrcha po dobrati krabicky ? ze kolko mam cakat 😉 😉

mijadave
18. led 2012

@kessica ahoj, mne prisla vzdy na stvrty den 😉

mijadave
18. led 2012

@kacnov ahoj, dlho situ nebola 😉 ja mam zajtra termin ms, tak dufam, ze nedorazi, zatial sa mi drzi BT hore 😉 dufam, ze to tak aj ostane ... testujem asi az v piatok, uvidim podla zajtrajsej BT 😉 drzim pasticky, nech ani Tebe nedorazi 😉

kessica
18. led 2012

@mijadave heeej tak to by som mohla zajtra ocakavat :D uvidime :D