Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
8. kvě 2009

no tak 12 a 8 mm su dost male - na prasknutie

dasa.77
8. kvě 2009

to je mi jasne,ale ty dva velike,to uz staci,ne?

dasa.77
8. kvě 2009

koukla jsem se do tabulky,at nekecam,takze.........18.5....26....26.......12

dasa.77
8. kvě 2009

ale nekdo ma jen jedne folik a bere 3tbl denne

dasa.77
8. kvě 2009

no nic,ja musim bezet,ceka me dnes prace na zahrade...to nemusim 😢

dasa.77
8. kvě 2009

jinak,vidim,ze jsi obdivovatelka jedne znacky kocarku.Mas v prehledu vsechny barvy.Me se libi asi nejvice ten se zelenym a tyrkysovym lemem.Myslim,ze byl hnedy

dasa.77
8. kvě 2009

jerry............treti z vrchu,prvni z leva a pak ten posledni vedle hluboke korby.

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Ahoj kočky, vy jste toho teda popsaly 😝
Já už se včera nedostala k netu a teď nezvládám dočítat.

Micha, do tabulky tě přidám 😉

Koukám nová clostilka Medvide1 - já beru cyklus 5-9 DC. Už ho máš doma nebo si teprve půjdeš pro předpis k doktorovi?

Janka, ahojky, jak se máš?

Dášo, ty máš teda pořádnou dávku clostíku. Já beru jeden denně a jednou jsem měla folíky nějak kolem 30 mm. Ale snad dr. co dělá a proč ti to tak napsal 😉

dasa.77
8. kvě 2009

ahoj leni,to je ale smula,zrovna jsem na odchodu......prace vola 😠

dasa.77
8. kvě 2009

jo,je to davka jako pro kone 😀 zacinala jsem hned u dvou rano,pak dva rano,jeden vecer.

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Dášo, to je škoda, že jdeš pracovat. No ale nemůžeme furt vysedávat u netu. Já jdu taky pověsit prádlo, vyndat šunkofleky z trouby a musím uklízet. Ale to až večer. Odpolko teda nechci nic dělat, chci se vyvalit chvíli na sluníčko. Začala mě bolet prsa, tak jsem nějak blbě spala, jak jsem nemohla ležet na břichu. No a ještě se mi zdálo, že jsem mrchu dostala i přes utroš, tak jsem z toho nějaká divná 😒

Krásný sváteční pátek 🙂

dasa.77
8. kvě 2009

papa

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Pa Dášo 🙂

michamicha
8. kvě 2009

leni a bereš ho ráno nebo večer? mě to dr. napsal na recept, ale jak je ta krabička malá, tak v lékárně mi to tam na ní nenapsali a já to samosebou zapomněla ☹

dášo, a odkud jsem ti povědomá?

michamicha
8. kvě 2009

myslím kdy bereš clostil 🙂

mannerka
8. kvě 2009

michamicha,
je na tebe kedy ho budes brat, mozes si vybrat bud rano alebo vecer. Ale ked uz sa rozhodnes, musis to dodrziavat.
Ja som ho brala vecer pred spanim, byvalo mi z neho zle 😖 , tak aby som to aspon pespala 😉

ahojky leni 🙂

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Micha, mě dr. ani v lékárně neřekli, jestli ho mám brát ráno nebo večer. Nejdřív jsem ho brala ráno, ale byla jsem dost unavená a v práci jsem blbě fungovala. Takže teď jsem ho brala večer, pěkně se mi spinkalo a až na ty návaly potu a horka a zimy to bylo ok 😉

Ahojky Man 🙂

Holky, na mě sedla hrozná lenora. Normálně jsem nechala bordel v kuchyni a radši se opaluju na balkóně. A už vidím, že na kole nedojde, protože jsem fakt hroooozně líná 😀

michamicha
8. kvě 2009

my teď jedem na obídek k sestře, manža bude švagrovi pomáhat namontovat bránu a já si budu chovat mrňouska Ríšu 🙂 tak se tu mějte, večer si vás dočtu 😉

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Micha, tak si to moc užij, já jdu taky zase na balkonek se slunit. Papa 🙂

mannerka
8. kvě 2009

leni,
ani mi nehovor, ved ja by som len spala, alebo aspon lezala 😅
manzelik vyrazil na bicak, ja moc nemozem, ale ani by som to teraz nezvladla, som unavena len z prechadzky, nie to este z bicyklovania 😀

tak sa flakam doma 😉

micha pa pa 🙂

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Man, ty máš nárok být unavená a přes den polehávat, přece jen všechno děláš za dva a je dobře, že se šetříš 😉

Já za dva nic dělat nemusím, ale jídlo to jo - to asi jím i za 3 😀

mannerka
8. kvě 2009

leni 😀

pozerala som ti do albumiku, ten kvetinkovy kocik je kraaasny 😵
aka to je znacka?

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Man, mě zaujal hned na první pohled a i Mildovi se moc líbí. Je to Implast Bolder 4, existují i další barevné varianty, tady je odkaz: http://www.kocarky.cz/kocarek-implast-bolder-4....

A vyrábí se i v novější verzi Bolder SD 2009 - http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100981.html

medvide1
8. kvě 2009

lenka:ahoj ja zatim clostik doma nemam jdu v pondělí k dr jsem ted po ms a musi mi ho teprve předepsat tak uvidim co mi řekne🙂

mannerka
8. kvě 2009

leni,teeeda tie kocarky su kraaasne 😵 Dakujem za linky, si zlata 😉

medvide1, a preco budes brat closti, ked sa smiem spytat?

medvide1
8. kvě 2009

mannerka:ahoj protože se snažíme už skoro 8 měsíc a stále se nedaří a sme po jednom missed ☹ a mam hodně rozházený cyklus tak se uvidi jestli toto nam pomůže jinak manža byl na spermiogramu a ten byl v normě🙂

jerryjanka
8. kvě 2009

dasa - no jasne - speedi to je moja srdcovka odkedy som ho videla prvý krát - no aj on ma dosť múch ale čo už žiadny nie je ideálny
napriklad implast je ako športový velmi otvorený dosť do neho fúka, je dosť malý - myslim že ani nahodou to nevyjde do 3 rokov, a vraj je aj dosť vratký - ale to neviem posudiť. no a hlavne - autosedačka je u mna niečo na čom si chcem dať zaležať lebo jazdíme fakt dosť aj k svokrovcom a tak
a mať jednu v aute a druhu len na kočik je o ničom - a maxi cosi je druha najbezpečnejšia autosedačka hned po romer autosedačke- takže aj to rozhoduje.

teda ešte asi lepšia ako speedi je Jane slalom, no je aj o niečo drahší - aj ked cez nemecky shop sa da o 1/3 lacnejšie kupiť ako u nas.

no ale ku každemu kočiku sa da fakt napisať niečo negatívne

mannerka
8. kvě 2009

ahoj jerry 🙂
ako sa mas? Inak tie kociky, su normalne veda, ja som uplne stratena 😀

medvide1,
tak ti hadam clostik pomoze k vytuzenemu mimi 😵 Pozitivne je ze mm ma spermio v poriadku. Ty si das este dokopy cyklus a je to 😉

jerryjanka
8. kvě 2009

mannerka - no ja mam v kočikoch dosť jasno - viem ktore su celkom dobre a viem ktore by som nechcela ani zadarmo 😀
no ako hovorim - každy ma svoje muchy a ja by som bola najradšej keby som si mohla poskladať vlastný 😀

čo sa tyka nalady tak nič moc - čakam už len na štvrtok čo povie doki 😖

mannerka
8. kvě 2009

jerry,
hadam ta Dr vo stvrtok potesi 😉
A neboj nic, vsetko dobre dopadne 😵