Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
12. kvě 2009

papus ahoj ... no netrpezlivo cakam na zajtrajsok

dnes som 30.dc ... mam 15 dni po IUI , kramy zatial nemam, ale brucho boli uz tyzden, prsia ako balony ... sme tam krce a rano zle od zaludka ... tak som zvedava, lenze pri mojom sibnutom organizme je mozne vsetko .. ved na mne tie ulety nacvicuje uz pekne dlho .. tak snad toto nie je ziaden ulet ale tehulkovanie

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Stáňo, já zatím nemám zjištěnou průchodnost. Prvně jsme měřili teplotu, chodím na folikulometrii a tím jsme s dr. zjistili, že mám cykly v pořádku. A až teď, pokud se nezadaří, tak půjdu na laparku. Ale to víš, bojím se, tak doufám, že se stane zázrak.

Wolfi, jasně, zítra to rozjedeme, už se těším na tvojí hodnotu HCG 🙂

carmenuska
12. kvě 2009

Ahojte, lenka co to tu citam??? No zajtra sa tu urcite objavim, aby som nasla tvoje //. To by bolo co? Ja som dnes bola na vsetkych predoperacnych vystreniach tak na mna myslite, 19.05. mamm laprku a velmi sa bojim

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Carmenuska, ahojky, no jo, zítra máme v plánu s Wolfskinkou být další těhulky 🙂 A teda 19.5. už je za chvíli, moc ti budu držet palečky, ať to dobře dopadne. A úplně tě chápu, že se bojíš, já z toho mám také hrůzu. Ale pokud nám to pomůže k miminku, tak to vydržíme, viď 😉

bibiankak
12. kvě 2009

Ahojte babenky,
Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá neviete niečo o takom druhu pripoistenia, že ak si to platíte a ostanete tehotná tak by vám mali potom dopalatiť do matersek čiastku tak aby ste mali sumu ako keby ste normálne poberali plat. Teda neviem čo to je, ale mamina mi hovorila, že to niekde v nejakej televíznej diskusnej relácii dávali.
Ak by ste niektorá niečo vedela, tak vopred ďakujem za info.

carmenuska
12. kvě 2009

Leni moc ti drzim prsty a nic ineho mi nezostava.Ja som v nemocnici nikdy nebola a uz dnes u anesteziologicky som mala z toho hrozu ked mi hovorila ako ma budu uspavat a klystir atd... no ale nejako bude, podam hlasenie potom.

bibianka: ano existuje take nieco a viem ze to trva 2 roky (teda odkedy si ti zacnes platit 2 roky )Pokial do 2 rokov neporodis, tak nedostanes nic. Vychadza to po novom 18000 SK (prerataj na eura). No musis ist do socialnej poistovne a tam sa opytat ako sa to presne vola ze si chces priplatit poistenie dobrovolne povedz a oni ti podl aprijmu vyrataju kolko doplatis. Tu vysoku matersku budes dostavat cca pol roka. Ale nesmies byt uz tehotna.

bibiankak
12. kvě 2009

Carmenuska ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď, naozaj si mi pomohla. Ešte sa chcem spýtať či nevieš koľko tu musíš minimálne platiť, že či sa ti to bude rátať aj keď zaplatíš len dva mesiace.

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Carmenuska, tak jsme na tom úplně stejně, taky jsem nikdy nebyla v nemocnici, nejhorší úraz, co jsem měla, byl výron kotníku a to mě jen taťka dovezl na pohotovost, dali mi dlahu a jeli jsme domů. Vůbec si nedokážu představit, jak mě někdo uspává a že mi dávají klystýr a doufám, že si vydupu nějaké ty čípky nebo yal gel, protože klystýr fakt nechci, když mi to mamka líčila, jak si při tom užila, tak to teda ne 😠

carmenuska
12. kvě 2009

Do takych detailov to neviem, mne z ucitelskeho platu by to vychadzalo okolo 900 Sk mesacne. No a to stoji za to nie? Ved matterska okolo 5000 a takto 18 000 pol roka to su pekne peniaze. Len ja to este nemam, mam problem otehotniet tak asi by som to mala zbytocne. Caka ma laparoskopia a ak bude v pohode tak mozno to budem platit aj ja.

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Holky, je to zase v čudu, začala jsem špinit, sice zatím jen na toaleťáku, ale už je mi jasný, že to opět nedopadlo. Břicho mě bolí čím dál tím víc, teď se ještě přidaly záda, tak to asi bude pořádná mrcha. A zrovna pozítří mám v práci celodenní jednání se zákazníkama a generálním ředitelem a to jsem teda zvědavá, jak budu lítat na wc měnit vložky 😠
Prostě je to zase v pytli, uvidím zítra, jak to bude pokračovat a objednám se na kontrolu, příští cyklus si dám asi teda ještě s clostíkem, pojedeme na tu dovču, už si rovnou vyzvednu papíry na laparku a pokud se po dovče nevrátím těhule, tak jdu pod kudlu 😢

Wolfi, doufám, že ty nezklameš a budeš těhulka a nahlásíš nám krásně vysoké HCG 🙂

jerryjanka
12. kvě 2009

lenka - možno pojdeme nakoniec na laparku spolu ale stale držim paluchy aby to vyšlo

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Janka, díky, já taky všem holčinkám moc přeju, ať jim to vyjde bez laparky.
Jsem fakt hrozná posera, netuším, jak bych to zvládla, bojím se doktorů a nemocnic a když si vzpomenu, co si při obyčejné laparce vytrpěla mamka před rokem, tak teda jako to nevím, jestli to přežiju 😢

jerryjanka
12. kvě 2009

lenka - ked bude treba tak prežijeme aj toto - ale verim že treba nebude 😵

michamicha
12. kvě 2009

ahojky

leni, to je mi líto ☹

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahojky Micha, díky.
Však to všechny známe ty pocity beznaděje, člověk dělá co může a pak nic. A jiné "kravky" si to uženou někde na zábavě ani neví jak 😠

A jak je tobě, pozoruješ na sobě nějaké vedlejší účinky clostíku?

michamicha
12. kvě 2009

mě dneska furt bolí břicho ☹ a MS místo aby slábla, tak začala 5DC sílit 😕 ☹ myslíte, že to může být tím clostilem?

michamicha
12. kvě 2009

no účinky, špatně spím, pořád se budím a v noci se strašně potím, teda potí se mi hlava 😅 asi se necham ostříhat na krátko 😅
no a vždycky hodinu po tom co si vezmu clostík, tak mi začne bušit srdce 😖 a furt mě teda pobolívá podbřišek ☹

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Micha, možná to může být clostilem, to nevím. Já ho beru až od 5DC a to už mám po mrše. Ale když si tak vzpomínám, tak to tu někdy dřív některá z holek psala, že ms měla silnější a delší, tak asi to možné je. Ale jako je to k naštvání, jakoby nestačilo chodit 5 dní s vložkou, ještě se to musí prodloužit ☹

jerryjanka
12. kvě 2009

micha - no mne skôr clostil od 3 DC ms ukončil - nie zosilnil :-O

michamicha
12. kvě 2009

jo a dneska se mi opakovaně stávalo, že když jsem kýchla (asi se zase ozývá alergie), tak mě neskutečně replo v podbřišku, tak teda nevím jestli to k tomu taky patří, ale připadala jsem si fakt divně 😒

michamicha
12. kvě 2009

no každopádně tahle ms mi přijde fakt divná, takovou jsem ještě nikdy neměla 😕

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

hm, to je zajímavý 😕 a ty máš clostík poprvé nebo už jsi ho měla, abys mohla srovnávat?

mannerka
12. kvě 2009

leni, ja som sa tak v duchu uz tesila ☹ som z toho smutna...aj za teba...
juuj tieto sklamania, to je ake blbeeee 😔

ale ved sa to uz musi raz podarit nie? 😵 Ako by to inak bolo! Budem na teba mysliet 😉

michamicha
12. kvě 2009

poprvý, ale i ten začátek ms bez clostíku byl divnej, jinej než jindy...

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Man, děkuju 🙂 Já v tom teď věřila a furt ještě věřím, byla jsem se podívat a teď zase žádné špinění, tak třeba je to jen nějaké těhu špinění 😉

Micha, to je teda divný. A měříš ještě teplotu? Nebo nemůže to být tím, jak bereš ty další léky, třeba to ms taky nějak ovlivňuje.

mannerka
12. kvě 2009

leni, pockame si do zajtra a uvidime 🙂

micha, mne clostil nejako velmi MS nezosilnil, velmi som nepocitila zmenu oproti inym cyklom 😕
Nemozes byt prechladnuta, alebo tak?

michamicha
12. kvě 2009

teď beru jen clostil, pak letrox na štítku (ten beru už několik let nepřetržitě a poslední 3 roky ve stejné dávce) a zobu listovku...nic dalšího do sebe necpu 😔 mam trochu rýmu, ale to je ta moje alergická, takže občas stříknu do nosu mořskou vodu ve spreji a jinak fakt nic ☹ doufam, že ta MS brzo skončí, manža začíná být nevrlý co se dozvěděl o další plánované abstinenci a navíc v pátek odjíždí na víkend k rodičům, takže se ta abstinence asi dost protáhne když ve středu mám jít na ten utz ☹ jsem se ptala holek co chodí do stejnýho CARu a prý když budou folíky tak akorát, tak mi ráno hned píchnou pregnyl a odpoledne bude IUI, prý to tam tak dělají běžně 🙂

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

micha, no chudák manža, u nás taky stačí, když mám ms 4 dny a už je na nervy 😀 no a když jsme šli na spermiogram a řekli nám, že 5 dní abstinovat, tak to upadal do mdlob a vydrželi jsme to jen 2 dny a spermoníci stejně dopadly na jedničku, takže nevím, jak moc je potřeba abstinovat 4 a více dní 😉
ty jo a myslíš, že když ti ráno píchnou pregnyl, že folíky hned prasknou? většinou co jsem četla, tak praskají za 24 - 48 hodin. tak už z toho teda rozumná nejsem 🤐 😝

michamicha
12. kvě 2009

no to jsem si taky myslela, že tam půjdu 2 dny po pregnylu, ale jedna holčina mi řikala co chodí tam co já, že prý oni taky ráno přišli na UTZ, dostala pregnyl, manža dal spermouše a odpoledne je měla v bříšku 😅 tak nevim, no každopádně se to dozvím za týden 😉

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

tak třeba nemusí s tebou hned ráno a dojel by tam, až jak ti řekli v caru. vždyť většinou stačí dát spermoše 2 hodinky před iui. přece ho tam nebudeš pořád honit, chlapi jsou na tohle hrozní, když furt mají někam chodit a čekat, však to všechny známe 😉