Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
20. led 2010

wera nebojkaj, uvidíš aká plná nádeje odtial prídeš
ináč aj ja idem v pondelok do CARu a chcú odo mňa kartu, to znamená že stačí výpis z karty? Lebo môj dr. si všetko ukladá v PC a vždy jedno vytlačí mne, tak neviem či stačí to čo dáva mne alebo mám ísť za nim nech mi spraví výpis z karty..... a potom na tom asi nebudú ani testy čo mi robil, čo mi robil hormonálny profil, lebo to je nalepené v karte, ja fakt neviem čo mám zobrať do Caru ☹

wera
20. led 2010

sofi stačí iba keď Ti tvoj gynekológ napíše papier na ktorom zhrnie doterajšú liečbu a prípadne aj pripojí výsledky vyšetrení... aj mne dal môj iba toto... a povedal že ak by to nestačilo tak mám za ním ešte dobehnúť 🙂

sliver treba ísť za dokim nech Ti spraví výpis a tie výsledky nech Ti iba ofotí, aj mne ich prefotili z karty 🙂 hej dúfam že prídem odtiaľ plná novej nádeje 🙂 a držím palčeky nech aj Vám povedia niečo super pozitívne 🙂

sliver
20. led 2010

wera: držím prsty
No ja mám takú obavu že sa na mňa v Care pozrú že čo tu chcem, lebo o babo sa snažíme iba 8 mesiacov a ževraj tam treba ísť až po roku ale ked mi sa snažíme o babo 8 mesiacov s Clostylom, Duphastonom a folikulometriou každý mesiac a výsledok žiadny. Dufam že nás nevysmejú a pochopia že nie sme pár ktorý to len tak skúša a nedarí sa.
A čo poviem im, že ked tam už išiel drahý na spermio tak sme využili čas že sme tam boli obaja aspon na konzultáciu 😉
A zajtra idem k dr. pre tie výsledky, dúfam že sa dr. nebude na mňa divne kukať.... no ale ved o nič nejde, je to len konzultácia...

wera
20. led 2010

Sliver podľa mňa je jedno ako dlho sa snažíte, v centre Ťa zoberú aj tak, veď je to pre nich len kšeft...aj tak za iui sa platí... takže si s tým nerob vôbec ťažkú hlavu 🙂 ja tiež nemôžem povedať že by sme sa snažili viac ako rok...od ma sme sa nesnažili, nepozorovali a iba nedávali taký pozor... 🙂

slavulilienka
20. led 2010

čafte ..nestíham čítať....čo nové?
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

jerryjanka
20. led 2010

wera a do ktoreho centra ideš?
sliver - ty asi chodiš do heliosu v MT nie?

sliver
20. led 2010

Jerry: nie idem so Iscaru v Martine
Mala som na výber a v Iscare boli promtnejší, chceli ma zobrať hned a v Heliose som mala čakať mesiac

jerryjanka
20. led 2010

sliver - hej - to bude tym že je helios najlepší a najuspešnejší spomedzi všetkych carov na SVK a chodia tam ludia až z košíc 😉

sliver
20. led 2010

Jo chodí tam veľa ľudí a Iscare je otvorený len od novembra. Som si povedala že za prvú konzultáciu nič nedám a uvidím
Ty máš skúsenosti s heliosom?

jerryjanka
20. led 2010

sliver ano chodime tam už rok - a veru do ineho caru by som už nešla - jedine ak by som chcela isť niekedy na soft ivf a to sa v heliku nerobi

sedmitecka
20. led 2010

ahoj holky, dneska jsem v CAR vyfasovala Clostilbegyt a Utrogestan a máme se 3 měsíce snažit ještě sami doma s touto "podporou"...chtěla bych se vás, zkušenějších, zeptat, měli jste při braní těchto preparátů nějaké potíže, nevolnosti a tak? přečetla jsem si nežádoucí účinky, a to jsem asi neměla dělat 😀

wera
20. led 2010

jerryjanka idem do iscare v ba a teda vlastne práve tam už aj idem 🙂

tak potom ozvem keď sa vrátim 🙂

jerryjanka
20. led 2010

sedmitecka a na ultrazvuk po dobraní clostilu isť nemáš??? ved citlivý človek z toho môže dostať až OHSS alebo sa môže stať že sa urobi 5-7 vajok a hrozí niekolkonásobné tehotenstvo 😅

sedmitecka
20. led 2010

ne, na ultrazvuk chodit nemám, 3. - 7. den cyklu clostil a pak od 17. do 26. dne cyklu utrogestan,a když se do 3 měsíců nepovede, objednat se....... teď jsi mě tedy znervóznila.....ale snad v CAR vědí, co dělají 😒

jerryjanka
20. led 2010

sedmitecka a aku davku ti dali???

alienka24
20. led 2010

sedmitecka.....teda jakto že ani v caru se nechodí na utz, no to nějak nechápu 😅 😕

jerryjanka
20. led 2010

alienka - ved ani ja nechapem - ved vedia ake riziká to prináša ved je to jedno silné anabolické steroidum 🙄

alienka24
20. led 2010

je to mazec, jak tak koukám jsem amximálně štastná že mám takovou dr. jakou mám a nic takového se mi nikdy nestalo, že by mi dala léky a nekontrolovala jaký to má průběh

jerryjanka
20. led 2010

alienka - mne zaráža to že jej to doporučili v CARE
ale hlavne ma zaujima davka
ak ma len jednu tabletku - tak to by sa ešte pochopiť dalo ale ak viac... jedna znama mala po užívaní 6 folikulov...

alienka24
20. led 2010

no mě to taky hlava nebere, alespon první užívání by se mělo kontrolovat, vždzt je i riziko že ty folíky sami neprasknou a co pak? no fakt nechápu

sedmitecka
20. led 2010

holky neděste mě, mám brát 1 tabletu denně po dobu 5 dní, od 3. do 7. dne cyklu a pak po ovulaci 10 dní 2 kapsle utroše denně

alienka24
20. led 2010

sedmitecka....mi tě neděsíme, jen to nechápeme, a podle čeho máš jako poznat ovulaci když ti neudělají utz? podle teploty? vždyt to není stoprocentní

bobi3
20. led 2010

aj ja si myslím, že sono by pri užívaní clostilu malo byť... napr. už len kvôli tomu, či sa nespravila cysta ako sa to stalo mne 😒

kristy22
20. led 2010

ahoj holky možná mi poradíte pořád tápu na netu a už nevím kam se obrátit a svojí mudry jsem se nezeptala bo mě to napadlo až dýl jak nad tím furt přemýšlím ☹ . Od léta se snažíme o mimi jenže se mi dost prodloužil cyklus a to na 45 dní. Doktorka mi dala utrogestan a řekla mi, že když to nepomůže tak za 5 měsíců mi dá další léky. Předpokládám že myslela clostil. Ona mi řekla, že mi nenarůstá děložní sliznice, že i kdyby došlo k oplodnění vajíčka tak se nemá kam uhnízdit a odchází z těla. Jenže mě ted vrtá hlavou jestli mám vůbec ovu. a jestli ji můžu mít i bez toho aby pak byla produkce progesteronu, kterej to všechno zajišťuje. Jestli může být ovu a pak se nevytvoří žluté tělísko které ten progesteron vyrábí. Jsem z toho jelen. BT neměřím jaksi k tomu nemám vhodné podmínky.

sedmitecka
20. led 2010

no já ovu poznám naprosto bezpečně, mám ji navíc pravidelně 12. nebo 13, den cyklu...no radši už to nebudu zkoumat a budu dělat co mi řekli, věřím, že vědí, co dělají.....a kdyby se vyskytl nějaký problém nebo bolesti, tak si tam prostě zajedu

alienka24
20. led 2010

sedmitecka....a spermio vám udělali?

jerryjanka
20. led 2010

bobi aj mne sa raz urobila - mala 5 cm 😅

sedmitecka
20. led 2010

jo jo, to už máme hotové z podzimu a můj HP z prosince, oboje naprosto ok

alienka24
20. led 2010

hmmm no tak budu držet palečky aby ten clostyl pomohl 😉

jeny
20. led 2010

ahoj clostilky 🙂 ja uz jedno dietatko vdaka clostilbegytu mam podarilo sa nam na treti mesiac uzivania no a teraz chceme druhe babo a do toho tretieto mesiaca uzivania som vkladala velke nadeje,no tentoraz sa ani na 3ti nezadarilo,no folikulometriu nechodim takze vobec netusim kedy by sa malo vajicko uvolnit, ak mate skusenosti tak kedy asi??? Hned po dobrati teda na ten 9ty den cyklu alebo az na 14ty ako zvycajne ma byt ovulka???