Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
30. bře 2010

jo chodím do Iscare ale do Martina, nie do BA
jo idem na folíky pred IUI, a ak budú tak ako chceme tak pôjdem na IUI, ak nebudú tak mi dá injekcie aby sme ich prebrali

bobi3
30. bře 2010

a ja že už dáme spolu nejakú kávičku v bufete 😀 tak to moc držím palčeky, aby úroda bola bohatá a žiadne injekcie nebolo treba 😉

capenka
30. bře 2010

ahoj holky koukám že s braním clostíku jste zkušené,já ho beru od 3 DC- do 7 DC,můžu se zeptat kdy tak počítat s ovulací.koupila jsem si test na ovulaci a ultrazvuk má být 8DC ,a píchate ještě k tomu pregnyl ?,,,,,

soldi
30. bře 2010

capenka, podla utz Ti povie doky, kedy mozes pocitat s ovulkou 😉
zalezi na davke, ci mas kratke alebo dlhe cykly, ako budes reagovat na clostil a taaak 😉

pregnyl sa picha vacsinou vtedy, ked nepraskaju foliky. je to ciste hcg. ak Ti praskaju, je to zbytocny hormon navyse 🙂

weja
30. bře 2010

ahojte 🙂
Soldi, tak teraz som normálne zostala v pomykove - keď som bola na vstupných vyšetreniach u dr., mávala som ovu okolo 16.-18.DC, ale po Duphastone sa mi ovu posunula na 13-14.DC.... ale dr. som to nespomenula - na folikulometriu mi kázal prísť 11.-12.DC - nebude to neskoro??? 😕
a keď nemávam problém s prasknutím folikov, tak načo mi predpísal aj Pregnyl? 😕
som z toho nejaká blbá.... 😒

bobi3
30. bře 2010

weja, ja som na folikulometriu chodievala tiež vždy 10 - 12 DC, ovu bola 13 - 15DC, takže podľa mňa je to tak akurát 😉 ... Pregnyl ti dali asi pre istotu, aby určite praskli... aj mne ho tak dávali... držím palce! 🙂

weja
30. bře 2010

ďakujem Bobi, potešila si ma 🙂 tak už som kľudnejšia.... 🙂
Bobi, prepáč, že sa tak pýtam, ale asi 2 strany dozadu som čítala tvoj príspevok, kde si písala koľko vážiš - tebe dr. normálne "povolil" snaženie aj pri viac ako 2 folikoch? 😕 ja som na tom podobne a mne dr. narovinu povedal, že dvojičkám sa chce vyhnúť, takže snaženie povolené iba pri 1-2 ks 😕 no ale budem dobre naštvaná, ak ich narastie viac a ďalší mesiac bude v keli.... 😖 😠

jerryjanka
30. bře 2010

ahojte
sliver - nestretneme sa v MT zajtra?
idem aj ja sice do heliku ale tak je to v MT 😀

bobi3
30. bře 2010

wejka, ja som mala niekedy aj 4 folíky a snažiť sme sa mali ... doktor síce vravel, že či moje mini telo by dvojičky zvládlo, ale keďže sa to nepodarilo, tak sme to potom neriešili... a prečo by ti nemali povoliť snaženie pri viacerých folíkoch? takto je predsa väčšia šanca... aj keď viac ako 4 už by asi nebolo dobré...

weja
30. bře 2010

ja sa chystám do Heliosu v sobotu - pozrieť foliky 😝
Bobi, no tiež mi nie je moc jasné prečo.... akože chápem, že dvojičky sú rizikovejšie a keďže sme už mali 2x neúspešné tehotenstvo, tak sa tomu chceme vyhnúť, ale sám dr. potom povedal, že ani pri 2 folikoch nevie zaručiť, že by sa dvojičky nepodarili 😅 (keď už o to ide, aj pri jednom je teoreticky šanca jednovaječných dvojičiek) takže nerozumiem tým obmedzeniam.... 😕

bobi3
30. bře 2010

weja, možno si tiež taká mini ako ja? 😕

soldi
30. bře 2010

jerry, tak dufam, ze bude IUI a ze bude uspesne, moc Ti to zelam 😵 😵 😵 😵

baby, nepridate sa:

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/peticia-pr...

sedmitecka
30. bře 2010

moc všechny zdravím, zase jsme se za vámi došla mrknout 😉 , moje jednodenní krvácení po cvičení ustalo, tak jsem ani do CAr nevolala, třeba to s clostilem nesouviselo 😉

weja, taky mám clostil 1x1, už jedu druhý měsíc, zatím nic.....také se snažíme už rok a 4 měsíce, všechny cyšetření nám vyšly výborně, nikde se nenašel problém...jen to prostě pořád nejde ☹ , tak jsem na 3 cykly vyfasovala clostil a utrogestan a když nic, objednat se na další konzultaci a IUI 🙂

elisabet
30. bře 2010

Ahojte holky, pajinko gratuluji k 36,9 já se pořád držím svojí 36,8 🙂 a to už jsem měřila i jak jsem přišla z práce jestli neměří tepl. špatně, a pod pazuškou jsem měla 36,4 a v pochvě 37,3, takže teploměr pokažený nebude, když ukazuje i jiné číslíčka, už jsem myslela že ten můj teploměr jiné nezná 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
jo a ještě mám asi tři až čtyři dny bílý krémovitý výtok, nesvědí, myslím ale že sílí každým dnem, nemáte s tím některá zkušenost? Beru už šestý den duphaston, nemůže to být z něj??? 😲

makovicka53
30. bře 2010

jerryjanka a soldi dakujem vam za odpoved...no doktor to chce znova zopakovat cize zas folikulometria a potom postkointalny...a ked to bude to iste tak uvidim co povie...ale ja som uz zufala nechcem viac cakat...uz to riesim pomaly pol roka a zatial sme sa nikam nepohli...chcem uz konat 🙂 ...a ako to postupuje ppri IUI...dlho sa na to caka?a kde to robia

soldi
30. bře 2010

makovicka, IUI je inseminacia, to znamena len tolko, ze pocas ovu, prides k dokymu a ten Ti strekne partnrove spermie priamo do krcka maternice, takze sa vyhnu pochve 😉 polezis si 15 minut a ides domov 😉

weja
30. bře 2010

Bobi, no ja som taký "krpec" - mám 45 kg (nie je to cielene, skôr je to dedičné, v živote som zámerne nedržala diétu) a dr. mi povedal, že keby som mala "len" o 15 kg viac, tak sú tie dvojičky v pohode 😅 ako keby to bolo 15 dkg.... 🙄

Jerry, zajtra držím palce 🙂

Sedmitecka, my máme tiež taký postup - 3 mesiace Clostil a potom konzultácia ohľadom IUI.... 😒 ale rozmýšľala som, že keď sa to tieto 3 mesiace nepodarí, na leto si dáme pauzu - pôjdeme ešte na poriadnu dovolenku, trochu vypneme.... a na jeseň budeme uvažovať, čo ďalej....

jerryjanka
30. bře 2010

soldi no zajtra bude iui - ale nejak tomu šancu nedavam ☹

jerryjanka
31. bře 2010

teda ani večer ani rano tu nie je ani nohy
my o par minut vyražame do Heliku tak držte palce

weja
31. bře 2010

Jerry, tak držím palce!!!! 😵

bobi3
31. bře 2010

weja, tak to máš ešte menej ako ja 😝 a koľko meriaš? takže doki ti nevravel, žeby mohol byť problém aj vo váhe? ja som tiež bola vždy takáto, som po babičke, tá bola tiež takáto šťúpla... 😝

jerryjanka, moc na teba myslíme, držím palčeky, nech to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

snow.angell
31. bře 2010

Ahojky holky potřebuji poradit brala sem clostik 2 až 6 den a sem trochu zmatená z děložního čípku, včera dopoledne krásně měkej, odpoledne tvrdý a polstivý na pohmat a dnes je zas měkký. Já s v něm vůbec nevyznám. A ovu test dnes ráno pozitivní. A přitom hlen byl již předevčírem. Mohu s zeptat co si o tom myslíte? Jinak bych měla jít zejtra na první IUI

jane86
31. bře 2010

Ahoj bobi jak se máš? Já nějak nemám čas sem chodit. Ale koukala jsem, že těhulek přibylo. A co nového u tebe?
Jinak všechny zdravím.... 😅

bobi3
31. bře 2010

ahoj jane 🙂 tak u mňa nové nič, mám za sebou 3IUI, žiaľ negatívne, takže teraz trochu pauza... a potom asi IVF 😒 a tebe sa ako darí? už vieš, čo to bude?

sofokleska
31. bře 2010

bobi,mne hned navrhli IVF,tak to zvažujem,ale asi je to lepšie....kam chodiš do centra?

bobi3
31. bře 2010

sofokleska, a na IUI si nebola? Mne robil IUI môj doki, no na IVF sa chystám do Iscare v BA... zatiaľ som tam ešte nebola 😒

sofokleska
31. bře 2010

nie nebola som,aj my chodime do icsaru,ale drahy ma zly SPG tak hned navrhla IVF.pytala som sa aj na cenu,že max.do tych 1000eur.teraz čakam na vysledky z genetiky,ale pravdepodobne to vyskušame.u vas je kde problem?

soldi
31. bře 2010

snowangell- krcok si treba kontrolovat v tu istu hodinu, najlepsie vecer. je normalne, ze rano byva makksi a vyssie.
ak bol dnes rano ovu testik pozitivny, tak ovu by mala prist do dvoch dni 😉
a plodny hlienik byva malokedy priamo v den ovu, skor den ci dva pred 🙂

weja
31. bře 2010

Bobi, meriam 1,60 m 😝 čiže ozaj krpec 😀 ja som ale v tehu nemala problém s donosením, alebo že by som spontánne potratila.... tam boli iné dôvody, ktoré nesúviseli ani s váhou, ani s vekom a nedali sa nijako ovplyvniť....
ale jednoducho dr. zahlásil, keď ma videl, že jednoznačne sa musíme snažiť o jedno bábo, dvojičky by boli na moju konštrukciu moc.... 😝

jane86
31. bře 2010

bobi na ultrazvuk jdu 9.4. a tam by mi měli říct co to bude. Jinak miminku se daří dobře, ale mamince hůř 😖 , pořád zvracim už je to únavné. Tak budu držet palce aby IVF vyšlo na poprvé.