Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nana.76
29. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 31tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 29tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 26tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 23tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 23tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 18tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,16tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 15tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 13tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 12tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................x1cl................2roky..po lsk ..................7tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt

snažilky:
altalia............................32let.........2d................45DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................43DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................39DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................36DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................23DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................20DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................19DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......16DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................11DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................6DC............................0cl..............23mesiacov

nana.76
29. kvě 2010

sliver nebojky dlouhy protokol je o.k tak jsem ho měla 🙂

nana.76
30. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 31tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 29tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 26tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 23tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 23tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 18tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,16tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 15tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 13tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 12tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................x1cl................2roky..po lsk ..................7tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt

snažilky:
altalia............................32let.........2d................46DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................44DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................40DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................37DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................24DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................21DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................20DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......17DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................12DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................7DC............................0cl..............23mesiacov

lebo5
30. kvě 2010

ahoj žienky, tu je nejak pusto, ale bol docela pekný víkend tak je to pochopiteľné. Ja idem zajtra na prvú kontrolu, tak dúfam že tam mimčo bude a že bude všetko OK a uvidíme aj nejaku bublinku na obrazovke 😉 . Tak nám držte palčeky.

jerryjanka
30. kvě 2010

lebo 5 už by ste mohli mať aj srdiečko 😵

sliver
30. kvě 2010

@lebo5 držím zajtra prsty a možno tam uvidíš aj dve bublinky 😉
daj potom vedieť!!!

jerryjanka
30. kvě 2010

no veru - možno budu januarove dvojky 😵

lebo5
31. kvě 2010

no to by som bola rada keby už bolo aj srdiečko. Ideme tam až 16:15 tak potom dám vedieť, sa bojííím 😖 aj tešíím 😀

pajinka111
31. kvě 2010

Ahojky holky..
tady leje jak z konve a ještě k tomu sem se hned ráno pohádala s mm ☹ ,takže nálada na bodu mrazu 😒
Mě by celkem zajímalo kdy já sem vlastně měla tu ovulku.. ..podle grafu 13dc,to sem měla i příznaky,né veliký ale byly,ale na UTZ nic nebylo,dr neviděl ani žluté tělísko,pak 16dc tam byl folík 12mm a 18dc měl už 18mm a dostala sem pregnyl..ale žádný příznaky ovulky nebyly.. ..taky od 12dc vlastně teploty stoupá..fakt to nechápu,že by mi v jednom cyklu narostly rozdílně folíky.. taky mám od 13dc řípek delší a tuhý..fakt tomu nerozumím..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

jane04
31. kvě 2010

Ahojte, chcela som sa vas opytat, ci ste niektora vobec nezareagovali na clostilbeg ako ja. Prvy cyklus s nim uplne v pohode (17 dc bol folikul 20mm pak pregnyl, ovulka = vsetko ako ma byt) no tento druhy cyklus vobec nic. Vcera som bola u dokyho a nic tam nevidel a to som 19dc, ze mam pockat este tyzden keby nahodou, ale moc v to nedufam. Aj som sa snazila mojim vajecnikom dohovorit, ale nezabralo to 😠

kkamca
31. kvě 2010

ahoj JANE04: No tak asi já budu ta prvá,že clo nějak moc nezareagoval.Na 14 dc ..1 folík 13 mm.A jako ovu nebyla.Ovu testy jsem měla na 16 dc silnější a pak slábli,včera už nic.Ale teplota nevylezla.Tudíž ovu nebyla.Dnes jsem 19 dc..a večer se chystám dělat další test-jestli se čárky náhodou neobjeví. ☹
MĚŘÍŠ BAZÁLKU?

janushik1
31. kvě 2010

@jane04 ano ja som tiez nezareagovala na clostyl, teda raz ano a to som brala 3 x 1(a vtedy som aj otehu), potom som dva krat brala 2 x 1 ato nebolo nic. teraz mam 3 x 1 na 7 dni, tak dufam, ze zaberie..
@kkamca je zbytocne testovat ovu testami ked beries clostyl, pretoze to ten ti sposobuje pozitivny ovu test.. cize ovu ani nemusi byt ale test je pozitivny..

jane04
31. kvě 2010

@kkmca ty mas aspon nejaky folik, ale ja ziadny. Bazalku som merala zaciatkom roka, ale postupne som nato akosik zabudala tak som s tym skoncila, ale rozmyslam, ze zacnem znova meriat.
@janushik1 ja beriem druhy cyklus clostil 3 x 1 (3-7dc), ale tentokrat to nezabralo. Ja mam totiz este PCO, takze mozno to bude aj tym, ktovie. Inak doky hovoril, ze ked ani na ten dalsi cyklus nezareagujem tak si budem pichat injekcie do brucha 😖 , ale k tomu mi viac zatial hovorit nechcel, ze ak ked to bude aktualne (coz mi radsej hovorit nemusel). Janushik prepac, ze sa pytam, ale ty si potratila?

janushik1
31. kvě 2010

@jane04 ano, potratila.. a preco ti dava clostyl uz od 3 dna? ja beriem od piateho dna.. sa mi to zda skoro a aj v letakoch vsade pisu, ze az od 5. dna. a s tou BT, ja sice meriam, ale aj ked som vtedy otehu, tak mi teplota nestupla, az potom ovela neskor, ked uz mrcha meskala asi 10 dni, tak bola okolo 36,9..
no a tie injekcie mne doki povedal tiez, ze od buduceho cyklu, ak teraz nezaberie clostyl.. nejaky merional na 10 dni.
ale to zvladnes, ja sa tych injekcii ani nebojim, malo by sa to tusim cez nejake pero.. ale verim, ze uz ich nebudeme potrebovat :DD

jane04
31. kvě 2010

@janushik tak to mi je luto ☹ dufam, ze ten dalsi cyklus bude uspesny pre obe.
Ja ani neviem preco ten clostil beriem tak skoro, a pravdupovediac som sa nato ani nepytala. Ale pokial beriem closti a dufik nemam take dlhe cykly ako kedysi - 65 dni a viac 😅 ono aj preto ma omrzelo si meriat BT. A este to, ze kazda zena ma iny organizmus a kazda reaguje inak, takze tak.
no a co sa tyka tych injekcii tak ten strach mi zostal este od detstva, ale tak ked budem musiet hadam to nejak zvladnem... 😎 ozaj a spermiogram mate aspon OK? u nas nie je, mnozstvo super, ale morfologia zla az 0,5% normalnych coz je malicko, ale tak mozno motyka vystreli 😀 a ked nie tak IVF-ICSI to isti

cathy77
31. kvě 2010

clostil sa berie v dvoch typoch dávkovania - od 3tieho alebo 5teho dna. v Čechách je zaužívanejší spôsob od tretieho a aj moj doki s ním má takto lepšie skúsenosti. Takže aj ja beriem od tretieho do siedmeho, ale podobne ako jane mam PCO a foliky žiadne... takže radosť 😒

janushik1
31. kvě 2010

@jane04 aj ja som mavala take dlhe cykly.. ale uz je to ok. my mame spg uplne v poriadku, vieme ze chyba je u mna.. :(

@cathy77 aha, tak to som nevedela, ze sa to berie aj od tretieho.. ale tak moze byt 🙂

kkamca
31. kvě 2010

Brala sem clostil od 5 dc do 9 dc..dle dr.Příští měsíc chci zkusit od 3 do 7 dc,,
janushik1:to slyším prvně že by clo dělal pozitivní ovu testy.. 😕

jerryjanka
31. kvě 2010

baby brala som clo 10 mesiacov
to že clostil ovplyvnuje lh - ovu testy je taka kravina - že sa musim len smiať 😀 😀 😀

janushik1
31. kvě 2010

@kkamca
@jerryjanka

vazne? ja som niekde citala, ze clomifen, ktory clostyl obsahuje ovplyvnuje pozitivne LH testy.. tak nie je to pravda?
lebo ja som prave preto prestala ovu testy pouzivat, lebo som si myslela, ze to je zbytocne, ked to aj tak ovplyvnuje clostyl..

dajte vediet.. ak by to neovplyvnovalo, tak mozem v ovu testoch pokracovat, aj ked beriem clostyl?

kkamca
31. kvě 2010

No nevím,myslím že to neovlivnuje..Já testuju taky nějaký čas i s clo sem testovala a myslím ,že to neovlivnuje.
Slyšela sem že spíš mívaj baby problém když je PCO ,že skoro po celý cyklus mívaj druhou čárku na ovu testu.Ale to je jina kapitola. 🙂

janushik1
31. kvě 2010

@kkamca tak tento problem ja nemam, teda dufam, ale nemavam permanentne de ciarky.. iba v case, kedy by ovu mala byt, ale ta testovacia ciarka je vzdy taka slabsia

kkamca
31. kvě 2010

janushik:no to těžko povidat..ale od clostilu to nebude..ten by ti maximálně spíš ukazoval pozitivitu testu..a slabší čarka je vžy negativ. 🙂

jerryjanka
31. kvě 2010

clostil ovplyvnuje teplotu, ovplyvnuje hormony v tele, a tak ale rozhodne nie lh - teda ovulačne testy vyjdu pozitivne len ak je ovu alebo teda ak vystupi lh na vysoku hodnotu

alienka24
31. kvě 2010

ahoj holky, tak to vypadá že se na mě taky usmálo štěstí po třech letech... 😉

jerryjanka
31. kvě 2010

alienka parada - teda snažili ste sa riadne dlho
a ako iui, ivf či normalka?

alienka24
31. kvě 2010

normálně....asi ten island mi pomohl, sirné koupele a přivezla sem si rybí tuk, jinak jsem tenhle měsíc nebrala nic

kkamca
31. kvě 2010

alienka24:paráda.. 🙂

jerryjanka
31. kvě 2010

tak to je super alienka - gratulujem
na kedy ti vychadza termin januar či už februar?

alienka24
31. kvě 2010

no jsem z toho mimoň 😕 😅 😀