Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
21. dub 2009

no baby volala som do toho navratu na tu pripravu .... ze ta kolegyna co to ma na starosti, ze sa mi ozve ze teraz su 2 dni na skoleni a dohodneme sa .... tak uvidim

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

holky, vy už jste doma, opalujete se a já si musím dávat přesčas. přijel hlavní majitel z itálie, tak tu musíme být všichni do 16 hod. a ti pitomci nám to neřekli včas, tak tu trčíme od 6 ráno až do teď. a jako nejlepší je, že se na nás nebyl ani podívat 😠

papus
21. dub 2009

to jsi chudinka ☹ já jsem musela na chvílu od netu jak mě třeštila hlava 😢 Leni a ty děláš co?

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Šárko, já dělám ve firmě, kde se vyrábí víčka na skleničky a dělám na zahraničním obchodě 😉 Ty jo a mě taky někdy třeští hlava od netu 😠

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Ale už jdu, kouknu na vás zase doma. Zatím pa a krásné odpoledne 🙂

papus
21. dub 2009

zatím páááááááááááááááááááá já si jdu zas odpočnout ☹

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

No holky, dostaly jsme se už na druhou stránku, tak posouvám, ať nám ta diskuze nezanikne 😉

bruffik
21. dub 2009

ahoj holky,snazim se o miminko a po vysledkach z odberu krve mi doktor predepsal clostilbegyt,ted jen cekam na mrchu po injekci,Chtela jsem vedet naky informace jestli byste mi nerekli,,a hlavne jestli to fakt pomaha..dekuji

jerryjanka
21. dub 2009

bruffik - clostil stimuluje vaječníky aby začali tvoriť vajička
po dobrati ideš na utz, možno ti pichnu pregnyl na spustenie ovulacie povedia ti kedy sa maš snažiť a potom budeš už len čakať či to vyšlo
či to pomaha - no ako komu su tu aj tehulky ktorym to pomohlo, ale su až žienky ktorym to nepomohlo

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009
bruffik
21. dub 2009

No me doktor rekl ze 5-7 den jednu tabletku rano a pak ze ma bytb 13-17 ovulace,na utz me nezval.. ☹

jerryjanka
21. dub 2009

no tak to je zvlaštne no
lebo pri clostile je nutná kontrola ako reaguješ na stimulaciu. sice ti dal len jednu ale aj tak je to divne 🙄

bruffik
21. dub 2009

hm tak to teda nechapu,a nema to nejaky vedlejsi ucinky..ja doufam ze se uz konecne zadari,..Loni v cervenci sem mela mimodelozni a od ty doby se nedari ☹

moa
21. dub 2009

jeri ako sa mozem pridat do tej tabulky?

jerryjanka
21. dub 2009

http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/c...

tu maš pribalovy letak - vedlajšich učinkov je dosť a nie su moc prijemne teda ☹

mannerka
21. dub 2009

moa,
staci, ked si poslednu tabulku skopirujes do ramceka, kde pises prispevky,doplnis sa a je to 😉

jerryjanka
21. dub 2009

moa - skopiruj to a pridaj sa tam a vlož to ako text sem naspať

mannerka
21. dub 2009

moa,
alebo mozes napisat lenke IP, ona sa o tabulku pekne stara a doplni ta tam , poklad je to ta lenuska 😉 😵

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

moa, jestli chceš, tak mi pošli údaje o tobě do IP a já je do tabulky přidám. už jí budu mít hotovou, tak ať jí máme kompletní 😉

papus
21. dub 2009

tak jsme tu hlava už nebolí 😉

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

no holky, jsem se teda potrápila s tou tabulkou, doma mám jinou verzi excellu než v práci, tak jsem se tu pěkně vztekala, ale už je dopíšu mou a bude to hotové 😉

Šári, tak to je dobře, že hlavička už nebolí 🙂

papus
21. dub 2009

doufám,že už mi dá dnes pokoj 😉 nevím zda je to tlakem má se změnit počasí nebo od té rýmy 😒

moa
21. dub 2009

leni uz to tam mas bude to stacit alebo potrebujes aj ine info 🙂

jerryjanka
21. dub 2009

papus mna pre zmenu začala ☹ ach jo
lenka šikulka si

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

moa, už jsem to vše dopsala, jdu to dovybarvit a zkusím hodit do alba, ať vidím, co z toho vyleze.

šárko, hlava tě může bolet i po clostíku, ale to přejde 😉

jerry, tebe zase začala bolet, to je sakra práce, tak si uvař nějaký dobrý čajík a odpočívej 😉

papus
21. dub 2009

jerry to je smůla já to zahnala,že jsme si lehla na prášky nejsem naštěstí to stačilo a mám klid já na bolesti hlavy netrpím,ale to co jsem měla dnes to byla síla 😖

bruffik
21. dub 2009

ja pribalovy letak mam ale myslela jsem naky informace od vas,jaky stim mate zkusenosti..ale i tak dekuju

papus
21. dub 2009

myslíš Leni ještě teď po clostíku???? 😕

moa
21. dub 2009

brufiik ja ho mam prvy cyklus a ked som ho zobrala v sobotu bolo mi hrozne tocila sa mi hlava a bolo mi na vracanie musela som si ist lahnut ,v nedelu to uz bolo lepsie aj v pondelok 😉

mannerka
21. dub 2009

bruffik,
mne tiez byvalo zle od zaludka po nom a brusko som mala take nafuknute.2.cyklus som mavala aj navaly tepla a potila som sa ako v prechode 😀
Tusim je to vsetko a neboj, da sa to v pohodicke prezit, je to iba par dni 😉