Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
23. dub 2009

ja potom tomu nerozumiem ,tak mi potom chyba tabletka?
na papiery mam ,ze 5-10 ☹

moa
23. dub 2009

a este jedna vec s koleginou sme diskutovali ,ona ma tiez roblem a ma ravidelnu MS .ked su zapchate vajcovody vtedy sa tvoria vaja a je ovu alebo nie?

luuca2
23. dub 2009

Dobré ránko.
Taky čekám až všechny budete hlásit // a bude založená nová diskuze.
Přidávám se k Vendy a posílám bacil prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

papus
23. dub 2009

Leni snad to zvládnu 😒 zítra bude pohodička jdu jen ráno na dvě zákaznice a pak na veletrh 😉 a huráááá víkend

moa
23. dub 2009

jeri a to ked som ho dobrala na 9DC na kolaky asi budem mat ovu?
tak okolo 14-15 alebo zasa to zalezi ako bude reagovat organizmus

vendy05
23. dub 2009

moo záleží jak dlouhé máš cykly, podle toho bude ovu, clostil. pomáhá jen růstu folíků 😉

jerryjanka
23. dub 2009

moa ja som mala 15ty a 16 ty den
ale normlane som mavala 18 DC
ale pichli mi aj choragon na vyvolanie ovulky

kikina666
23. dub 2009

vendy dakujem beriem vsetky ktore mi zostali 😵

moa
23. dub 2009

vendy no moje cykly su dlhe ako vlak do kosic 😀 ale 1x sa mi stalo,ze som mala skoro normalny
ja by som mala teraz zacat uzivat Femtab na dozretie a prasknutie folikov,no uvidm co mi povie na sono a asi podla toho mi povie ako to uzivat 😉
drzte mi palceky nech su tam aspon 2 ak nie viac

moa
23. dub 2009

ok musim bezat do prace tak snad tu dakoho zastihnem aj vecer
pekny den vsetkym 😉

vendy05
23. dub 2009

moa no já měla 33dc takže taky žádných ukázkových 28 😀
jinak mám velkou radost, včera jsem byla na prvotrimestrálním screeningu (snad to píšu dobře) a máme krásné zdravé miminko, tak to řekla paní doktorka, tak mám velkou radost, že je vše v naprostém pořádku 😵

papus
23. dub 2009

holky hezký den já jdu makat když nebudu ko tak večer papappa 😉

luuca2
23. dub 2009

Vendy, tak to moc moc gratuluju ke kontrole a zdravému mimi 😀 . Doufám, že to taky doklepu ke zdárnému konci 🤐

vendy05
23. dub 2009

luuco v to doufám taky, ale jsem ráda, že zatím je vše tak jak má, tak to snad ťuk ťuk vydrží....

amisa
23. dub 2009

ahojte, hlasim ze test negativny..menzes uplne slaby..tak nic 😖 .. beriem teda uz druhe balenie clostylu..

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

ahojky vendy, moa, luci 🙂
také chytám bacílky, doufám, že jste mi nějaké nechaly 😉

moa, clostík se bere 5 dní - buď 3-7DC nebo 5-9DC, to ti asi do papírů špatně napsali 😉

vendy, gratuluji k úspěšné kontrole, to je fajn, že je miminko v pořádku 🙂

luci a co ty, jak se cítíš?

šárko, ahojky večer 🙂

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

ahoj amisa, to mě mrzí, ale co se dá dělat, jedeme dál a příště už to určitě vyjde 🙂

kikina666
23. dub 2009

lenka a ty kedy ides na utz ?

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

kikina, v pondělí 😉 to ty už budeš pěkně snažilkovat, protože ovulka bude na spadnutí 😝

luuca2
23. dub 2009

Leni, cítím se úplně normálně. Akorát mě asi zlobí ty 2 cysty. Protože mě občas pobolívá břuch. Tak snad tam nedělají nějakou neplechu a pomaličku se vytrácejí.
A kdy frčíš na folíky?

kikina666
23. dub 2009

no nebudem snazilkovat budeme setrit na IUI ... v stredu bude snazilkovat muz do skumavky 😀 😀 😀 a potom ked ich preberu ako hrach tak tie najsilnejsie kusy mi vstreknu do maternice a uvidime co sa stane

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Luci, ty cysty určitě zmizí 😉 Co ti říkal dr. k těm cystám, že zmizí nebo se to musí nějak odstranit?

Kikina, však můžete snažilkovat v neděli a do středy se udělá dost nových spermoníků 🙂 A budeš manžílkovi v hoňbudce asistovat nebo tam chodí sám?

kikina666
23. dub 2009

jasne ze cez vikend budeme chodi sam ... drzim palce aby si aj ty mala min 2 pekne foliky

luuca2
23. dub 2009

Říkal, že to snad zmizí samo. On to neviděl jako nějakej velkej problém. Tak uvidím a budu mu věřit.

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Kikina, díky, taky doufám, že bude na každé straně alespoň jeden pěkný folík.

Luci, určitě věř doktorovi a buď v pohodě. Taky si myslím, že to zmizí samo 🙂

kikina666
23. dub 2009

ja na jednej nemam nic a na druhej 2

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

kikina, však oni spermoníci poplavou na tu správnou stranu 😉

kikina666
23. dub 2009

lenka no dufam ze ano ked ich este aj poriadne poumyvaju a preplachnu a poslu len tych najlepsich tak snad ano

rina1
23. dub 2009

Kiki jdete na IUI??To je dobre, ja byla ted a nic teda, ale uz beru Clostil na druhe IUI a ted na diskuzi o IUI dve holky jsou tehu tak ja snad prijdu na radu v dalsi vlne tehu.

rina1
23. dub 2009

Jo a taky jsem mela na jedny strane 2 a na druhy nic-klid.