Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
23. dub 2009

rina ak bude utz v nedelu dobry a folici podrastu a sliznica bude dobra tak v utorok alebo v stredu ano

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

no jasně a právě když vyberou jen ty nejlepší, tak se tam nebudou muset všechny předhánět a budou mít hodně místa na plavání k folíkům 😉

kikina666
23. dub 2009

lenka no len aby presli cez vajcovody ☹

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

kikina, ty máš za sebou laparku a tam snad zkontrolovali, jestli jsou průchodné. neboj, dobře to dopadne 🙂

kikina666
23. dub 2009

lenika mam ale v roku 2006

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

aha, ale určitě se tam nic nestalo a budou oba průchodné 😉 nemysli na to, jenom na samé pozitivní věci a uvidíš, že to bude OK 🙂

marcy28
23. dub 2009

ahojte baby, mali ste niekto clostilbegyt, aj ked mate pravidelne ovulaciu? Iba na dozretie viacerych vajok?

kri
23. dub 2009

Ahojky clostilky, tak jsem zase po nějaké době nakukuji a koukám, že jsou tu dvě nové těhulky! To je super! 😵
Holky - man i luuca mooooc gratuluji!!! 😵

Já mám teď trochu fofr, jsem v práci celý týden sama, od 9 - do 18 h a musím říct, že domů jezdím úplně mrtvá! ☹

Přidávám se k Vendy a Luuce a posílám také bacil prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

kikina666
23. dub 2009

kri ahoj dakujem

baby aku som mala dobru naladu tak mi ju svagrina pokazila ... mi pisala ze ide na sono pozerat babetko a ze sa idu fotit ☹ tak mi je zase do revu

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Ahoj Kri, teda už taky 13tt, ten čas tak hrozně letí. A koukám, že tento týden je nějak moc pracovní. Já teda dneska šla konečně dřív, ale taky jsem tam tvrdla od 6 do 16 hod. A k tomu po nocích hrozné návaly a pocení z clostíku, takže jsem málo vyspaná a ještě dlouho v práci. Dneska padnu do postele už snad v 19 hod.
A ty se opatruj, ať mimísek pěkně prospívá a roste 🙂
A Kri, doma už jste to všem řekli, že čekáte miminko?

Kikina, prosím neplakej, už brzy se dočkáš tvého broučka a budeš nejšťastnější na světě 😵

Ahoj Marcy, já mám pravidelnou ovulku a clostík beru, aby se mi udělalo více vajíček. Copak potřebuješ vědět?

kikina666
23. dub 2009

lenka keby to bolo take jednoduche vidis aku som mala rano naladu a teraz ma ona zahlobi tymto .... baby ja uz fakt nemozem

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

kikina, vím, že to není vůbec jednoduché. já teď v týdnu potkala stejně starou kamarádku a má už pěkné bříško. prostě si v zimě odjeli na hory, udělali si tam miminko a bylo to. pro ně tak jednoduché. tak jsem to taky pěkně ořvala 😢

kikina666
23. dub 2009

lenka mi hovor .... ja mam okolo seba same tehotne ... a miminkami a nikto ma nechce pochopit rpeco sa spravam tak odmerane ku nim a preco sa im radsej vyhnem ... a pritom vedia co prezivam, ale oni maju potrebu sa chvalit .... bola som asi 2 mesiace po potrate a dovalila sa ku mne jedna z nich a ze ma prisla pozriet a chce mi ukazat maleho a zazvonila pri dverach a len co si sadla tak ho zacala kojit .... tak som ju po 20 minutach vyhodila ... ze sa ponahlam .... je toto normalne ? a zacala rozoberat jej babetkoveske zalezitosti ... vies ako mi bolo .... najradsej by som ju chytila a vyhodila von oknom

a ked ma po prvom potrate dali na laparoskopiu do porodnice medzi cerstve mamicky, lebo na gynde nebolo miesta oni kupali deticky a krmili a ja som sa psychicky znicena a stale urevana zo zavistou pozerala a revala 3 dni v kuse co som tam bola a ked som odchadzala po zakroku domov na druhy den za mnou vybehla sestricka na chodbu ze ci si neberiem babetko a ked som jej povedala ze ja ziadne nemam tak sa zasekla a isla naspat kdezto ja som revala dalsie 3 hodiny a potom este dlho

po druhom potrate ked ma cistili som na izbe skoncila s 2 ktore si potrat dali robit .... a tie riesili ze ake su rady ze sa toho zbavili a ja som revala pod perinou ...

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

kikina, to co jsi napsala, je jako bys mi to vzala přímo z úst. já se na cizí miminka podívám, ale jen krátce a odcházím, protože mě to taky moc bolí u srdíčka. ale teda ty, co ti vykládají o jejich babetkovskych záležitost a přitom ví, jaké máš problémy a jak se trápíš, ty jsou pěkně bezohledné. no a tak kamarádka, co za tebou přišla a miminko kojila - k tomu nemám slov, to vypadá, jako by tě chtěla schválně zranit 😢

ty už máš toho za sebou tolik a i v nemocnici jsi prožila samé ošklivé věci. já to nechápu, jak můžou být někteří lidí tak bezcitní 😠

ještěže máme koníka a můžeme si tu o všem povídat a vyplakat se 🙂

kikina666
23. dub 2009

lenka ved to este ze mam vas ... nemam sa s kym o tom ani porozpravat nikto ma nechape ... vsetci nasi znami riesia ake maju neposlusne deti a neviem co vsetko ... ake su zle a ze stale revu ... co by som ja dala za najneposlusnejsie dieta na celom svete nech je zle ako cert je mi to jedno len nech je a pritom mozu byt stastni ze maju zdrave deti .... a oni si to nevedia vazit, len nechapavo pozeraju na mna ze ci mi nehrabe

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

to máš pravdu, kdo tohle nezažil, tak nás nemůže pochopit.
ale už opravdu nesmutni a neplakej. zrovna dneska jsem si říkala, že všichni se teď chlubí svými dětmi a my je budeme mít později a ostatní děti už budou odrostlé a my se teprve budeme chlubit a budeme nejpyšnější maminky pod sluncem 🙂

kri
23. dub 2009

Ahojky Leni, jj strašně rychle to letí, dokonce podle UTZ jsem už 14 tt. 😉 ozor na sebe dávám a mimíska řádně zásobuji, zrovna jsem splivla borůvkový koláč, mňam. 😉 Jinak rodinka naše i tchýňovci už to ví a všichni mají radost a hlavně všichni čekají, že to konečně bude holčička. Ségra má dva kluky, tak nevím, mě je to tedy celkem jedno a manžovi taky, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Určitě si to necháme říct, páč bych to tak dlouho nevydržela. 😝 🙂

Holky - kikino (má jmenovatelka 😉 ) a leni - moc dobře vím jak vám je. Sice se nám mimi podařilo hned po prvním IUI, ale snažili jsme se od května 2007, tedy hned po svatbě a od té doby se nás pořád někdo ptal, tak co už čekáte prcka, atd. Ségra je 3 roky mladší a má už dvě děti, tomu mladšímu je teď rok a půl a můžu říct, že jsem to taky řádně obrečela. A nejhorší jsou řeči typu, na to nesmíš myslet! Ale copak to jde?
Moc držím palečky, aby vám to taky co nejdříve vyšlo! 😵

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Kri, tak vaše miminečko je pěkný obřík, když už je o týden dopředu. A je to dobře, je vidět, že se má náramně a maminka s tatínkem jsou také šťastní a miminko to vycítí a je šťastné s nimi 🙂

Moc děkujeme za palečky, určitě už to brzy vyjde, vždyť plánujeme tu novou diskuzi, tak abysme tam všechny stihly přispívat 😉

kri
23. dub 2009

Leni ty jsi zlatíčko! 😵 Už se těším až budeme v té nové diskuzi rozebírat ty naše mimíse! 😀

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Kri, to bude hezký 🙂 Vy "pokročilejší" těhulky budete radit nám začátečnicím, prostě to bude nádhera 😉

prdecek
23. dub 2009

ahojky,
zachvili du do práce, tak sem sem ještě jukla

prdecek
23. dub 2009

jinak mě nějak poboliva podbrisek... 😒

prdecek
23. dub 2009

holky nevite jak dlouho trva než jsou vysledky toho spermia???

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

prdečku, my dali sperma ráno v 10 hod. a ve 13 už jsme si šli pro výsledky 😉
pádím na domovní schůzi, tak zatím pa 🙂

mannerka
23. dub 2009

prdecek, myslis spermiogramu?
My sme mali vysledky do 30-40 minut....

jerryjanka
23. dub 2009

baby to ste mali dobre my sme na vysledky čakali 2!!! tyždne
ale robili nam aj morfologiu

inak ahojte už sme z oslavy doma - dala som si aj 4 fernetiky s tonikom - tak snad sa to našim trojičkam pačilo 😀

mirusska
23. dub 2009

Ahoj babule moje, ako sa mi mate, dlho som tu nebola, lebo som bola tas v nemocnici a taky strach som mala, ze ma nezaujimalo nic.....co je tu nove, nejaka nova tehula???ja mam novy album, len dobre nevidno babo lebo som to fotila telefonom, ale snad nieco uvidite:D

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Janka, ahoj, tak jste si to pěkně užili a i vaše trojičky si daly do zobáčků 😀

Mirusska, teda, už jsi se tu dlouho neukázala a koukám, že už máš 11tt 🙂 A pročpak jsi byla zase v nemocnici?
Jinak těhulky tu jsou opět nové - Mannerka a Luuca 😵

Man, krásný večer, jaký jsi měla dneska den?

mirusska
23. dub 2009

leni mala som hnedy vytok, take spinenie, ale to preto, ze mam hematom, tak z neho som spinila a este ho tam aj mam a sem tam pospinim, ale uz viem, ze to je nic, nerobim si z toho tazku hlavu, ked viem ze babo je v poriadku.....strasne to leti, to asi ani mozne neni...a ty ako, kedy mas mat ovulku, alebo cakas na uhniezdenie:D? mne byva strasne zle, stal vraciam, ale tak strasne, ze uz skoro 4kg som zhodila, le brusko mi celkom vybehlo 🙂

marcy28
23. dub 2009

lenka, napisala som ti IP a v nej moj problem....napisem este tu...takze beriem clostil, dnes treti den, ale je mi po nom nejako divno a este k tomu teraz som objavila taky hnedy hlien, iba trocha, ale predsa.....co to znamena, neviete niekto?