Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

gabriellka
19. únor 2011

@kamillka100 s tou vodou to je dobré. Na toto úplne sedí porekadlo že topiaci sa aj slamky chytá. Keby mi niekto pred 10 rokmi povedal že ma toto čaká to neverím že cesta za bábätkom môže byť taká komplikovaná 😒 . Niekedy ma to fakt unavuje a deptá ale aj napriek tomu neprestávam veriť...

jika10
19. únor 2011

@gabriellka No myslim, ze tvuj zpusob tehotneni se mi libi vic, jsem pro 😀 😀

jika10
19. únor 2011

@kamillka100 Drzim palecky, aby jsi na TT nasla ty svoje vytouzene // carky. Neztracej nadeji, dokud mrcha nedorazila, nadeje je vzdycky

nathali
19. únor 2011

@kamillka100 ako testik by ti uz ukazal ciarky ale ja by som pockala uz mam strach testovat ale je to na tebe snad ms nepride 😉
@jessika jeeeeeeeeej moc Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem a drzim palceky aby bolo vsetko ok 🙂

jania023
19. únor 2011

@tyrisa skusam skusam ale zatial negat..

jania023
19. únor 2011

@jika10 no ved to ze ochota bola neskutocna..keby mohla tak ma hned vihodi z ordinacie..tak zatial iba ovu testy

jika10
19. únor 2011

@jania023 No jo, jenze s tim nic neudelame. Hold kdyz clovek narazi na blbce, tak s nim nehne.

jania023
19. únor 2011

@kamillka100 ahoj co je to z tou vodou nejako som to nepochopila..

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 jééé teplotka jde hore! 🙂 je fajn, že nezůstala dole

lifinka
19. únor 2011

@jessika to snad nééé, teda super zpráva, mám z vás radost takže přeci už máme 2 februárové těhulky, ale další chceme, že?

kamillka100
19. únor 2011

@jania023 vcera bol spln a ma sa dat voda do okna a potom ju musis vypit, vraj je na plodnost 😀 , no ja tomu velmi neverim, ale nic za to nedam 😀

kamillka100
19. únor 2011

@lifinka no dnes sa o trochu zvysila, no som zvedava ci zajtra pride 😉 , tak ma laka si urobit test, ale nedam sa, mam pevne nervy, vydrzim 😉

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 to už vydržíš netestovat, ale jsi machr!

holky já už nevím, co s tím mým synkem, zase jsme skončili odpol. na pohotovosti, opět má laryngitidu, zvrací tepl, 39 a takové je to malé tělíčko a vařící dala sjem mu čípek no tepl. klesla až 1,5h děs, stále kašle má léky, ale hned nezaberou, včera jsme nespali, dnes to bude to samé, už mě břicho bolí, stále se jen chová a pomaly už pláče, tečou mu z kašle slzičky, ach jo, musíme vydržet....

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 a co jinak, máš bolesti v prsách nebo bradavky?

kamillka100
19. únor 2011

@lifinka ani nie, ziadne priznaky, tak tomu velmi neverim, akurat nemam ziadnu chut v ustach, ale nechcem si uz namyslat, minuly mesiac som mala skoro vsetky priznaky a nic a tento mesiac by to bol zazrak 😉

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 já taky si pamatuji, jak jsem si myslela, že to 100% vyšlo 3.cyklus, měls jsem vše co se říká těhu příznakům a stejně nic z toho nebylo až ten 4cykl.tak jsem asle zvědavá 😨 kdy máš ms dostat? já vím, že den před mi teplota klesla nebo na den ms už nevím přesně a pak šla nahoru...

kamillka100
19. únor 2011

@lifinka no dnes som 27DCm, tak zajtra by som mala dostat, ale ked pozriem na moj graf tak som velmi napred, ovulku som mala mat na 14 DC a graf mi ju znazornil na 13DC a menstruaciu ratam od 24.1 a v grafe mi ukazuje na 23.2

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 tak uvidíme a zítra testneš nebo ne?to už počkáš na ms, že?

kamillka100
19. únor 2011

@lifinka asi nie, laka ma to strasne, ked mam testiky kupene, ale nechcem byt sklamana dva krat, raz z testu a raz z mrchy, nech si poplacem len raz 😀 , pokusim sa vydrzat do utorka a uvidim

lifinka
19. únor 2011

@kamillka100 to je teda napínavé, držím však nadále prstíky!

kamillka100
19. únor 2011

@lifinka dakujem 😉 , aspon nebudem sama napäta, ponapinam aj vas 😀 😀 😀

kamillka100
20. únor 2011

ahojte baby, tak dnes mrcha dorazila ☹ , ideme dalej, no som zvedava ci teraz ovulka bude bez clostilu, tesim sa uz do CAR, nech ten mesiac rychlo pebehne 😉

lifinka
20. únor 2011

@kamillka100 prosím tě, ničemu nerozumím, drž se holka!je mi to moc líto.... 😔

kamillka100
20. únor 2011

@lifinka aj mne ☹ ☹ ☹ no co narobime, v utorok budem vediet vysledky s endokrinologii, som zvedava

jika10
20. únor 2011

Ahoj holky, no teda co se to deje, ze ti mimisci k nam nechteji. Asi jeste nenastal ten spravny cas pro nas 😒

@kamillka100 To je mi fakt lito, ale uvidis, treba se to povede ted bez clostiku. Musime v to verit. Drzim palce

jessika
20. únor 2011

@kamillka100 To je mi líto. Přeji hodně síly do dalšího snažení...

linka
20. únor 2011

@kamillka100 moja,drz sa,je mi to luto ☹ kde planujete ist do CAR? my asi do KE..

kamillka100
20. únor 2011

@linka aj ja tam planujem ist, kamoska mi odporucila Hrezaka, volala som mu, tak mam prist 2DC mrchy, tak musim cakat ☹ , no som zvedava co mi povie, kde je vlastne problem..... a ty ako??? beries nejake lieky s endokrinologie?

gabriellka
20. únor 2011

@kamillka100

vysvetlite mi ako je toto možné. veď všetko bolo o.k. a vyzeralo to tak nádejne, ja už ničomu nerozumiem. Kami a mm má spermiogram o.k.?

linka
20. únor 2011

@kamillka100 neberiem ziadne lieky teraz,zajtra idem zas na utz ci folikul rastie a neviem asi este skusime duphaston ... a dr. Hermana nie?