Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jesterka007
3. čer 2009

Já už jsem taky zůstala jen u listovky. Dva a půl roku jsem vzorně jedla callibrum, akorát jsem po něm přibrala 10 kg a těhotenství stejně nikde, tak jsem to vzdala a už jím taky jen listovku...... 🙂

dasa.77
3. čer 2009

Leni,uz to tam nema,tak skoda.

dasa.77
3. čer 2009

Leni,ale uz tam zase neco poti 😀

dasa.77
3. čer 2009

No nic,mala pauza,jdu na ty brambory 😠

dasa.77
3. čer 2009

Tak jsem nad tim vyzrala.Poradne jsem je odrbala kartackem,nakrajela na silnejsi kolecka a dala varit.Pak je skoro mekke okorenim korenim na americke brambory a on si je hodi to fritaku.
Nechtelo se mi je skrabat.

dasa.77
3. čer 2009

kde jste vsechny?

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Jsem tady, byl tu ředitel, tak jsem nemohla. Ale už jsem nakoukla a zase nestačím žasnout 😝

Teda ale s těma americkýma bramborama jsi to pěkně vymyslela. Mám hlad jako vlk, furt tu probíráte jídlo, to je hrůza 😝

dasa.77
3. čer 2009

Ty nejsi pani reditelova? 😀 Mas IP

kkamca
3. čer 2009

já mám těstoviny konečně v troubě.. 😉 takže už je to volnější
Dášo mnam to bych si taky dala am.bramborya čínu k tomu 😀

dasa.77
3. čer 2009

Ja mam taky hlad jako vlk,jeste jsem dnes nejedla.Teda,pred chvili jsem mela asi 4 lzicky nutely.To je ale snidane,co?

No,asi si dam chleba s domacim buckem.Mame jen pomazanku,salam,maslo.Takze vyber nic moc a bucek jsem nemela ani nepamatuji.Ja na to moc nejsem a navic na muj vkus je moc slany.Byl hodne libovy a tak ta sul prosla vice dovnitr.

dasa.77
3. čer 2009

Holky,muj pes je normalne trapny.Teda je to psi slecna.Ze neuhadnete co prave ted dela? Houpe se na houpacce.Normalne jsem ji sledovala z okna.Valeze si,to se s ni rozhoupe.Jak se dohoupe,sleze a naskoci znovu. 😀 😀 😀

kkamca
3. čer 2009

dÁŠO VY SI DĚLÁTE DOMÁCÍ BŮČEK A JAK???

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Dáši, já jsem jen taková malá ředitelová 😀

Kami, ty taky vaříš dobrůtku. No a nemyslete si, já mám ke kafíčku borůvkovou buchtu 😝

Dáši, teda vaše psí slečna je fakt dámička 🙂

polesuvka
3. čer 2009

Leni už 🙂

dasa.77
3. čer 2009

taaak,a jeste kaficko a jsem spokojena.Prave jsem vrtala prstikem do hrnce,lovila jsem mrkvicku a ta china je teda poradne ostra.Soupla jsem tam trosku chilli,a nejak jsem se presypala.To si asi fakt nedam.

magnolina
3. čer 2009

Leni máš pravdu, lepší se moc nezaobirat.uro už máme v pořádku.spíš jsem měla strach,ze mám nějakou cystu.Píchá to ale na obou vaječnících. Vyčkám 14 dní do ms.Držím všem palce.Míša

dasa.77
3. čer 2009

kamco,nalozi se do rychlosoli,nejake to koreni a tak minimalne tyden se necha v nalevu.Jen ho chodis obracet a dolivas nalev.Pak prijde na radu samotne uzeni.Asi 4-5 hodin.

Pokud jsi myslela jako buckovou roladu tak to nedelam.Nechce se mi.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Míšo, jak píšeš, vydrž do ms. Když jsem měla clostík poprvé, tak mě od ovulky až do ms bolelo v podbřišku a hrozně prsa. Asi to k tomu patří 😉 Ale my jsme silné ženské a vydržíme to 😵

dasa.77
3. čer 2009

Kamco a hlavne se nesmi zapomenout na cesnek.To davame aspon 3 cele palice.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Jako holky, nechte toho s tím jídlem, dneska nemám oběd a vy mi tu děláte chutě. A to musím vydržet do 17 hod. než budu doma 😠

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Polesuvka, už jsem ti odepsala 😉

dasa.77
3. čer 2009

Mala pani reditelova,to si pis,ze je ona dama.Kdyz chce mit vyhled,vyleze si dokonce na stul,tam si lehne a pozoruje zahradu pekne z vysky.To muj pak rve,ze tam budou skrabance.Ja za to nemuzu.Ma to schovavat do garaze,kdyz se na tom porad nesedi.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Dášo 😀 To je fakt dáma, ale je to hezký 🙂 Já mám kocoura, ten má doma svoje křeslo, pěkně naproti televizi a venku pod altánem má svojí židli a nikdo tam nesmí sedat.

V kolik jdeš dneska do práce?

dasa.77
3. čer 2009

Sarinka,to je ten muj psi milacek nekdy poradne zlobi.Dlouho uz nekopala diry,tak jsem si rikala,ze ji to konecne preslo.A prd.Pockala si,az tam doroste trava a zase si to upravila podle sveho.
Azase neco o jidle.........tak jsem snedla ten chlebik s buckem,a jelikoz jsem se jeste nedostala k te kave,asi si dam jeste jeden krajic a to kafco.Leni,ja bych si dala boruvkovou buchtu ani nevis jak.Klido bych menila za bucek.

dasa.77
3. čer 2009

a ze to vypada pekne srandovne.Ona je skoro pres cely stul 😀
Taky ma svoje mistecko,na stare lavicce po svestkou.Ale nevim proc,zrovna tam ji nevidam vubec.Jo,tak jednou,dvakrat,kdyz chce byt ve stinu kolem poledne.A pak uz ma stin prave na tom stole.

dasa.77
3. čer 2009

polevusko.......ahoj ani tebe jeste neznam.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Dáši, tak tvojí hafinku vyfoť v nějaké pěkné póze a dej jí do albíčka 🙂

kkamca
3. čer 2009

Leni máš vybrané moooc pěkné kočárky.. 😉

dasa.77
3. čer 2009

jo,to bych rada.V PC mam spusty fotek,ale nejdou mi dat do alba.Akdyz jsem je chtela zmensit,tak mi to neslo.Jsem trdlo

kkamca
3. čer 2009

holky kolik stojej ty ovu testy? 🙄