Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
11. bře 2011

@nathali... no dobre skusme zatial predbezne sobotu 🙂

jika10
11. bře 2011

Ahoj holky, tak kjsem zpet. Ted pujdu varit veceri. A povim vam, ze me faaakt dost boli obcas pravy a obcas levy vajecnik. No proste nevim co se to deje 😒

kohutovci
11. bře 2011

Ahojte dievcata,
som tu medzi vami nova snazilka.. aj ked sa s manzelikom nejaky ten piatok snazilkujeme..
brala som antikoncepciu, takze sme zacali klasikou.. vysadila som lieky.. tri mesiace sme si davali pozor a potom hura nato 🙂 presiel rok a ziadny bocian sa k nam ani zdaleka nechystal... zacala som behat po vysetreniach a po pol roku zaznel konecne verdikt ... NEOVULUJEM ☹
zacali sme s liecbou s Clostibegytom.. bola som na ultrazvuku v 12ty den a 14sty.. no zatial ziadny folik vo vyhlade.. dnes mam 16sty den a od vcera ma skbe v lavom vajecniku a nafuklo sa mi spodne brusko ako pri menstruacii.. je to dobre znamenie?

kamillka100
11. bře 2011

ahojte, no hlasim sa, ze vysledky z endokrinologie su dobre, kontrola o pol roka, tak teraz mi povedzte kde je problem, HP v poriadku, cakala som, ze niekde tam bude chyba a nic ☹ , tak ja uz ozaj neviem

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100
v hlave je pbm...moc sa sustredis 🙂 je to klud...takze od dnes nemysliet a nabuduci mesiac budes tehulka 🙂

kamillka100
11. bře 2011

@kohutovci ahoj, vitaj medzi nami, ale ani jeden nejaky malicky folikul sa nenasiel, lebo keby hej, tak teoreticky by mohol rast, ale ked tam dr. nic nevidel, tak asi clostil nezabral, ale nevesaj z hlavou, mas ho asi na 3 mesiace, na druhy cyklus sa urc ite vajecnik spamataju a nakopnu sa, drzim prsty 😉

sysinek
11. bře 2011

@kohutovci myslim si, ze ano...aspon citis, ze ho mas...zrejme zacal reagovat 🙂

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek ja viem, ze vsetko sa odohrava v hlave, ale minuly rok som sa vobec na to nesustredila, stale som si hovorila, ze ked nevyslo teraz, vyjde na druhy mesiac, vsak sa snazime par mesiacov, ale ked presol rok, tak mi tuklo , ze niekde problem asi je a neviem kde, uz je to vyse roka, tak ja tomu velmi neverim.... ☹ boli mesiace ked som sa na to nesustredila a vobec nemyslela az ked som mala dostat mrchu, tak som si pomyslela, ze mam dostat kramy

kohutovci
11. bře 2011

@kamillka100, sysinek dakujem za privitanie 🙂
doktorka vravela ze na lavom by nieco mohlo byt, ale nevidi tam poriadne lebo jej zavadza crevo.. mam prist v pondelok... jaaj dievcata.. mam z toho nervy.. uz cakam tak dlho a stracam trpezlivost .. 😢

gabriellka
11. bře 2011

hlásim ďalší cyklus s clostylom. už máme aj papier na SPG, tak som zvedavá na výsledky. Niekedy mi ten môj doktor pripadá nejaký divný...ako keby nevedel čo so mnou ďalej a to ho znervozňuje 😒

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek no neviem, ked dr. tam ziaden dominantny folikul nevidel, tak neverim, ze za 2 dni by dorastol 😒 , aspon ja som mala 10mm folikul na 10DC a dr. mi povedal, ze tento mesiac bude anovulacny cyklus, ze nema sancu dorast, co sa mi velmi nezdalo, lebo ked tam je, tak teoreticky by malo dojst k ovulacii 17DC ale mal pravdu ☹ , tak teraz neviem co je na tom pravdy 😒

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100
no, n adruhej strane ta chapem, ze nesustredit sa neda...ale proste musis 🙂
aj u nas... som jeden rok nic neriesila...zacala som riesit az po nom...no a ked som lekarke povedala, ze mam pbm...tak mi povedala, ze aj zdravemu paru to niekedy dlhsie trva...

gabriellka
11. bře 2011

@kamillka100 ja som bola na tom rovnako ako ty. na 17-ty deň som išla na kontrolu či prebehla ovu a folík tam stále bol a mal 15 mm, tzn. že namiesto toho aby narástol 2 mm každý deň, tak narástol iba 0,5mm a nestihol dozrieť -) anovulačný cyklus. Ale ja som rada že sa aspoň folíky tvoria a rastú a na dozrievanie dúfam že clostyl zaberie ☹

sysinek
11. bře 2011

@kamillka100 no neviem...ani ja...ale dobre je na tom, ze sa aspon vajecnik zobudil, ked picha...a druhy cyklus bude fajnovy 🙂

kohutovci
11. bře 2011

ze anovulacny cyklus.. aj to existuje? slaaak ma trafi 😠

kamillka100
11. bře 2011

@sysinek ked ja som citila bolest vajecnika a bruska cca14DC kazdy mesiac, aj ten hlien som mala, napriek tomu som ovulku nemala, tak neviem ci sa da na to spoliehat, aj tento mesiac som citila od 11,12,13 DC bolest vajecnik, taka som bola naradovana, ze ovulka asi bude aj s clostilom a bohuzial tento cyklus ovulka nebude, dnes som 20DC, tak uz by malo prebehnut

veronicka33
11. bře 2011

ahojte dievčatá 😉 čo je nové?nechce sa mi to všetko čítať vy ste sa normálne rozpísali na 4 strany ja idem v pondelok na folikulometriu,ale nechápem čo budú riešiť ked mi folík praskol ale mám problém so sliznicou to je endometrium? ☹

veronicka33
11. bře 2011

@zuzka1. ahoj dakujem máš s tým skúsenosti?čo to vlastne znamená?nová dr mi to nestihla vysvetlit ☹

kamillka100
11. bře 2011

@veronicka33 ahoj, videla som tvoj graf, ale ked graf nevyzera zeby doslo k ovulacii, tak som prekvapena, ze dr. ti to potvrdil, na jednej strane som rada, lebo tento cyklus mam strasne nizke teploty a ovulku mi stale neukazalo, dnes som 20DC, tak si mi dala najaku malicku nadej 😉

zuzka1.
11. bře 2011

@veronicka33 ahoj, mne to len dr vysvetlil co sa moze stat, ako to prebieha, na co mi ktore lieky dava. vtedy mi vesvetloval, ze dufik sa dava na posilnenie a zvysovanie sliznice, odo dna folikulometri, ked vidi, ze folik je a ovulka bude a tiez dufik napomaha zahniezdeniu. tolko viem od dr

jania023
11. bře 2011

@zuzka1. uz sa mrcha rozbehla??ja este stale cakam 😢

lifinka
11. bře 2011

@jania023 no já ji u ivoše měla, byla jsem 4dni na porozování a brala jsem prášky na vysoký tlk a strašné otoky nohou jsem měla, nakonec mi porod vyvolali v 38tt,ale nakonec nesestupoval a měla jsem spinál císař.Tak už teď mě dr. hlídá!

jania023
11. bře 2011

@lifinka a ked budem mat druhe babo nieje v tom problem??ja som mala tiez preklamsiu

jania023
11. bře 2011

@lifinka ty si mala kedy pry pozit.tehu test??a ako si natom bola z grafom?teraz si na rizikovom?

lifinka
11. bře 2011

@jania023 joj, tak to nevím, zda se to může opakovat, já jsem měla tu lepší jsou dvě te´d nevím ten název je podobný.Myslím, že když jsi zvládla první dítko, zvládneš i druhý nemysli na to, nemusí se to opakovat. 😉

jika10
11. bře 2011

Teda holky, ja jsem nejaka utahana, chce se mi strasne spat. No jinak brisko boli, prsa boli a ted se mi pridava i hlava. Takze asi pujdu do postele
Teda jeste musim pockat na manzu, abysme se navecereli 😒

jania023
11. bře 2011

@lifinka ja sa nebojim toho zeby som mohla to mat este raz len ze som citala ze ked si znova tehu tak ze vraj je to rizikove od zaciatku...to druhe sa vola HEELLP nie?

lifinka
11. bře 2011

@jania023 graf pohledám, já začla 9DPO a to byl neg, 10dpo slabě poz opravdu jen duch a tak 2dny a takaž tak 13 byl hezky //, a ty co? mě také klesla, jdu najít ten graf

lifinka
11. bře 2011

@jania023 http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34
nee jsmenuje se to preeklampsia je to slovo stejné jen trošku delší, jestli mě chápeš je tam navíc to ee

jania023
11. bře 2011

@lifinka no ved to zeby som chcela porovnat nase grafy ales tym rozielom ze ja som mala 15DPO test negat