Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
29. bře 2011

ahoj lifinka a ja som si myslela,ze ta to uz prechadza,vydrz moja ☹ vcera to spinenie trvalo az do noci,bola tam aj krv,tak som sa zlakla,ale dnes uz neni nic,inak by som volala dr. 😉

nathali
29. bře 2011

Tabulka 29.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............41DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............37DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........29DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......22DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........21DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............21DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........20DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........20DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.......19DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................18DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........13DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......13DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................13DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............12DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............9DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................9DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............8DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........6DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............5DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....14tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......13tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
29. bře 2011

cau kocky
ja som prave prisla od obvodnej dr.musela som ist na krv koli nasej sikovnej kolegini 😠 lebo sa zistilo ze ma zltacku typu A a mna skoro vcera porazilo ale zobrali mi krvicku na vsetky mozne testy a vraj to neni take strasne ze ked si umyvam ruky malo by byt vstko ok tak este musim vydrzat do zajtra vysledky ach jaj ☹ zas cakanie
@ puckal ano clostil som si nasadila chcela som ist aj ku gyndosovi ale pojdem az ked mi povedia ze vysledky krvi su ok
a tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
teploty si vazne robia co chcu 😀

a ako sa mate???musim si vas docitat lebo som vas zanedbavala 😅

linka
29. bře 2011

a je po mojej radosti,uz zase spinim krvavo,dufam,ze to nie je mrcha ☹ 😒 to moje telo si robi co chce 😖

linka
29. bře 2011

@nathali kolegyna dufam,ze nie je v praci? mna by asi slahlo,keby som ju dostala,tak drzim prsty 😉 a teploty mas zaujimave 😅

lifinka
29. bře 2011

@nathali ahojky,no o trooošinku je lepši, ale stále to stojí zaprd.Mám šílenou rýmu a krk stále bolí, ale Bioparox jsou antibiotika, tak to zítra už musí být znát, nebo mě porazí....A tu kolegnu bych picla, co to je za babu???Musíš být ok!!!

lifinka
29. bře 2011

@linka o ničem je to...mm si vzal opatrování, jelikož je ivoš také doma a to bych nedala...

nathali
29. bře 2011

@linka snad to neni mrcha ved je na nu este skoro nie????
no ja dufam ze ju vyhodia ved taka nezodpovednost!!utesujem sa tym ze som si s nou ruky nepodavala ani nic nebavime sa chvala bohu ale aj tak sa bojim
no tie moje teploty 😀 raz vyletia tak vysoko a potom su zas tak nizucko tak som zvedava ze aky bude tento graf ked ten minuly bol celkom kludny 🙂

nathali
29. bře 2011

@lifinka moje zlate choroba ti dava zabrat ☹ joj bioparox poznam mam ho doma a som s nim velmi spokojna aj ked to striekanie nie je prijemne ale pomoze tak snad zajtra ti uz bude lepsie 🙂
aj ja zacinam troska hrdlo citit zas som urcite spala s otvorenymi ustami 😀
a kolegina je taka vymodena stara vykopavka a este k tomu aj nezodpovedna takze kombinacia perfektna 😠

linka
29. bře 2011

@lifinka tak aspon,ze mm ostal doma,musi to byt sialene ta tvoja nemoc ☹
@nathali ved prave,ze je este skoro,normalne sa naseriem,ked sa spusti 😖

lifinka
29. bře 2011

@nathali jejda tak to je teda výstřel tab ženská.Jo musí zabrat jinak mě to položí, už nemám na nic sílu.Ve čt jdem na 10h na UTz tak se bojím, ach jo, čt daleko...pro mě!

lifinka
29. bře 2011

@linka musíš věřit, že to není ms, a dr, jsi nevolala?

linka
29. bře 2011

@lifinka nikto mi to tam neberie,asi operuju 😒

lifinka
29. bře 2011

@linka aha...tak zkus za hodinu zavolat, na ms je brzy, možná ten duphaston???Co já vím...je to otravné, že?pořád něco řešíme s tím tělem...

nathali
29. bře 2011

@lifinka ty sa prosim ta len nestresuj mimco bude ok 🙂 a ty sa pekne vyzdrav aspon troska si oddychni
@linka tak daj potom vediet ze ako si dopadla
ja si idem lahnut na chvilku lebo som taka unavena ani som poriadne nespala jak som bola nervozna zo vsetkeho tak sa tu zastavim neskor 🙂 papa zatial

jitek
29. bře 2011

Ahojky.
Tak u nás poslední měsíc s clostíkem, tak uvidíme...koukám, že jsme v podobné době cyklu... http://www.fertilityfriend.com/home/344ebd

jania023
29. bře 2011

@puckal Hej na stopro mam totiz digi test a ten sa na mna vyskiera uz 3dni skusim este dnes vecer a uvidime sa,mne teplota stupla v sobotu ale zase v nedelu klesla a dned zase stupla takze som taky unikat 😀 Ak si pamatas moje grafy tak su ukazkove ale toto cudo co mam teraz je divne ☹

jika10
29. bře 2011

Ach jo me to v ty praci nebavi. Venku je tak nadrehne a ja sedim na zadku v praci, to je nespravedlivy. A o vikendu, kdyz budu moct nekam vyrazit, tak bude prset 😒

puckal
29. bře 2011

@lifinka ten bioparox mám doma také v šuplíku a vždy pomůže, vydrž. Vím že je to otravné ale snad se ti to zlepší. S malým tě chápu, od sestry syn má asi taky něco s imunitou a chodí 2dny do šolky a potom týden doma...je moc náchylnýý. A neboj mimi se udrží, vše bude OK 🙂

puckal
29. bře 2011

@jania023 já s digi testem zkušenosti nemám, já vždy koukám jen na čárky, a nejde rozebrat, aby jsi viděla zda byli stejně silné nebo silnější testovací?? POdle teplot si myslím, že je dnes nebo bud ezítra, uvidíš co teplotky....

puckal
29. bře 2011

@jika10 mě to také nebaví.proto se flákám tady 😀 Ale dnes mám do půl 3 a pádím na zahrádku pracovat 🙂

puckal
29. bře 2011

@nathali jak dlouhoui jsi měla pauzu bez clostíku?? Ted by jsi měla mít ovu dřív, nebo ne?? S tou kolegyní to je dobrý, by si zasloužila padáka.... 😒

lifinka
29. bře 2011

@puckal díky včera večer a teď jsem zvracela, vždy po tom co si biopar. vezmu, tak nevím, zda je to náhoda, nebo zase těhu nevolnosti...

lifinka
29. bře 2011

@jania023 kde máš graf?

puckal
29. bře 2011

@lifinka aha tak to je blbé, že i zvracení....koukala jsi na nežádoucí účinky toho bioparoxu?

lifinka
29. bře 2011

@puckal jdu juknout...

lifinka
29. bře 2011

@puckal tak to tam není, třeba to nemá doufám s tím nic společného je to hodinu po použití.

puckal
29. bře 2011

@lifinka hm...tak snad to s tím nic nemá....můžou to být těhu nevolnosti a vím, že je to otravné ale víš co by jsme za to dala je mít já?? 😅

lifinka
29. bře 2011

@puckal no já si říkala, že 3týdny je mi od těhu fajn, najednou plno energie a tak a žeby se vrátily?Já vím, ale dočkáš se a třeba budeš těhu a nebudeš ani zvracet, je to nechutné 😅 držím pěsti!Už je konec března a jen jedna těhulka....

jika10
29. bře 2011

@puckal T yse mas, ja mam dneska zase az do peti, a to uz venku zrovinka moc krasne nebude 😒 To ja bych mela i co na praci, ale nemuzu se do toho nejak dostat 😖 Myslim na to, co tak asi ten clostik ve me zrovinka vyvadi 😅