Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
6. dub 2011

@clauda2010 clostilbegyt, inak nijako........s tym nic neurobis

clauda2010
6. dub 2011

@aduskatt a laparoskopia? teba ako liecia? mne dala 1x clostil a nic a teraz mi zvysila davku , ty si ako natom?a netvoria sa cysty z neprasknutych folikul?

jika10
6. dub 2011

@puckal To nevim, kdy muzu testit, ale necham to az kolem mrchy. Kdo si pocka .... ten se zblazni 😅

jika10
6. dub 2011

Holky a ted prosim o radu, tedka ovu test, ze se kontrolni carka klepe pred testovaci. Ale sexik byl rano a dneska vecer manzu nedonutim, dalsi sexik v planu na zitra rano. Co myslite, bude to OK???

jania023
6. dub 2011

@jika10 neboj je to ok,sexik satci obden..ja napr.som sa tulia 2-3dni pred ovu takze u mna to bude musiet byt zazrak

jika10
6. dub 2011

@jania023 Ja vim, ze asi plasim. Ale po tech 16 mesicich se neni snad ani cemu divit, to cekani je ubijejici a tak nechci nic promeskat. Kor kdyz jsem ted s doktorem proto udelala maximum, vcera mi pichl pregnyl

jika10
6. dub 2011

Jo a holky myslite, ze bych mohla citit uvolnovani vajicka??? Protoze ted posledni pul hodinku me tak divne pichne na prave strane, ale tak ze to musim rozdejchavat

jania023
6. dub 2011

@jika10 ja som mala tiez dojem ze citim uvolnovanie foliku ale nemala som to potvrdene..tvoja ovu bude az zajtra podla mna tak 1-2po ovu teste ale ktovie zazraky sa deju 😉

jika10
6. dub 2011

@jania023 No ja mam prave dr potvrzeny dva foliky na pravym vajecniku a pichnuty pregnyl, tak si rikam, jestli to nahodou nemuze byt to uvolnovani. A prave jsem taky nekde cetla, ze ovu byva 1-2 dny po pozit ovu testu. No tak sexik bude zitra rano. Uvidim, jestli je mi mimisek v tomhle mesici souzeny, tak si to priroda snad nejak zaridi sama

danka2612
6. dub 2011

@lifinka dakujem za upresnenie dufam,ze .....sa tesim ale vela nerozpravam aby sa to podarilo

jania023
6. dub 2011

@jika10 neboj bude ok...takze nadejne dvojicky?? 😀 😀

jika10
6. dub 2011

@jania023 No kdyby jsi mela pravdu a opravdu se to povedlo, vubec bych se nezlobila. Dvojcatka jsou moje tajne prani

veronicka33
6. dub 2011

Ahojte dievčatá ako sa máte?nechce s mi čítať je niečo nové?moc sem nechodím od kedy pracujem som hrozne unavená a ani nemám vela času 🙂

jika10
6. dub 2011

@veronicka33 No ale mas praci a to je fajn. Konecne se naubijis doma premyslenim. Obcas by bylo fajn, kdybych v praci nemela internet 😅

aduskatt
6. dub 2011

@clauda2010 laparoskopiu mi zatial netreba...a laparoskopia ti pri zvysenej hladine hormonov nijako nepomoze, cysty zatial nemam.....

aduskatt
6. dub 2011

@jika10 ja nternet v praci mam....ale nesmieme ho pouzivat, xixi.aj tak tam obcas tajne zabludim.nikomu to nehovorte 😝

veronicka33
6. dub 2011

@jika10 ahoj dakujem no hej aspon na to nemyslím a ani nemám čas na to mysliet,lebo pracujem v reštike a tam je naozaj vela roboty a ty?ako sa máš?

jika10
6. dub 2011

@veronicka33 No ja jsem mela vcera 2 foliky 18 mm, tak mi dr pichl pregnyl, sexik byl vcera vecer, dneska rano a bude zitra rano. Ale dneska odpo jsem mela krasny ovu testik. Tak doufam, ze si tam nejaka mrska pockala a nebo ze vajucha si pockaji. Takze u me dobre zpravy a doufam, ze by to mohlo snad i vyjit. Hlavne vcera, kdyz mi sestricka rekla, ze drzi palce 😀 A ja mam v praci taky hoodne prace, ale na konika si vzdycky 5 minut za hodinku najdu 😀

@aduskatt No tak ja internet ke sve praci trochu potrebuju, takze po internetu muzeme brouzdat. Jedine co mame zakazane je facebook a chaty ..... Takze taky na tajnaka chodim na konika

Takze psssst, nikomu ani muk 😀

aduskatt
6. dub 2011

@jika10 no, sak tak nejak som to myslela..aj ja potrebujem urcite stranky, ale free maily, chaty a tak mame na blackliste......ale obcas to sem dojdem skontrolovat, xixi

jika10
6. dub 2011

@aduskatt Tak mi to nejak blokovany nemame, ani sledovany ne. Ale mame to interni smernici zakazano. Kdyby totiz sledovali serfovani po netu, tak by nas museli vsechny vyhodit 😀

aduskatt
6. dub 2011

@jika10 my sa natie atlasy a gmaily vobec nedostaneme.na ostatne sa sice dostaneme, ale mame ich zakazane..sledovane to je, teda logovane, ale pokila tam nestahujes erptiku a drogy a nasilie, tak snad to prejde.aj ked..velmi casu na net nie je

jika10
6. dub 2011

@aduskatt No to mas pravdu, ze v praci na ten internet moc casu neni. Spis to je tak, ze kdyz koukam pracovne na net, tak pri te prilezitosti mrknu na konika. Ale jinak pracuju jako mourovata 😀 Dneska jsem se uz bala, ze ta prace neskonci, mela jsem toho fakt moc

aduskatt
6. dub 2011

@jika10 no, neviem si predstavit, ze by na kamere zbadali nadriadeni, ze mrkam konika, takze fakt len tak chvilku tajne, ked viem, ze sefka je mimo kanclu, xixi

jika10
6. dub 2011

@aduskatt No tak my kamery v praci nemame, teda doufam 😀 Ale v tomhle to tam mame v pohode, ale po jine strance je to tam na prdlacku

clauda2010
6. dub 2011

@aduskatt ale to zvysenie suvisi s polycystickymi vajecnikmi a tym pomoze laparoskopia

jika10
6. dub 2011

Holky, jdu se chystat do pelisku. Tak Vam preju krasny vecer a zitra jsem u Vas jak na koni 😀 Dobrou noc

ninka.b1
6. dub 2011

@lifinka aha no ja som v tom bola asi trošku naivna, ja som si myslela že jedna davka a bude to! no ako tu pozeram ide asi o dlhšiu dobu 🙂 ale si zlata, že si mi odpovedala.... Ďakujem
Ja ešte len začinam uživať a doktorka mi to predpisala 2x 1/2 tab, aj ste mali niektora vôbec taku malu davku? 😀

aduskatt
6. dub 2011

@jika10 no, ja robim v banke, takze kamery vsade🙂

aduskatt
6. dub 2011

@clauda2010 mas pravdu do istej miery, mne sa netvoria cysty, takze lôaparka mi je nanic, ta je, ak mas cysty..ale AMH bude zvyseny stale, pokial mas PCO, ten s cystami nesuvisi....je to o mnozste vajicok, ktore mas vo vajecnikoch a ktore sa uvolnuju.a mnozstvo vajicok nijak neovplyvni laparka......takze, laparka pomoze pri cystach, ale AMH ti to neznizi....tento hormon sa proste neda nejak vyrazne ovplyvnit liecbou, liecba je cielena na to, aby sa uvolnilo len jedno zrele vajko, ktore pocka na oplodnenie..........
tieto info mam od kamosky, ktora je lekarka v CARe, vysvetlovala mi to dost podrobne...nie ze by som sa ja chcela robit extra mudra, pred tym som prd tomu rozumela🙂

aduskatt
6. dub 2011

@ninka.b1 ja mam len jednu denne, takze v pohode🙂