Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

gabriellka
10. dub 2011

@jania023 na tých desiatkových to bolo silnejšie vidieť a 25-ka je rapiclear? myslím že hej, ten som si robila v stredu, to mohlo byť podľa mňa tak 15 dní od oplodnenia a tiež tam bola čiarka, síce slabá, ale videli ju tam aj ostatní, nie len ja. tak držte palce dievky nech to tu prelomím...

jika10
10. dub 2011

@gabriellka Drzim vsechno co muzu 😉 Uz je potreba aby se nam zacala plnit dolni tabulka

jania023
10. dub 2011

@gabriellka dufam ze to bude ok,hod tu testiky a zhodnotime..tak urob krv a budes mat istotu 😉

jania023
10. dub 2011

@jika10 moja neboj ostanm tu z tebou lebo aj ja to mam zase ako fiasko..takze este vas neopustim ☹

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 nemam odvahu🙂

jika10
10. dub 2011

@jania023 Jeeee, to jsme radi, ze tady budes s nama a na clostika nezanevres. No to moje cekani bude fakt dlouhy, zitra budu teprve 4 DPO ze 16 😒
@aduskatt No tak to ses na tom dost podobne jako ja. Ja testovat asi nebudu a pockam, jestli mrcha dorazi nebo nedorazi a kdyz nedorazi, tak pak testit. ale kdo to ma vydrzeeeeeet 😅

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 presne tak..............testla by som, keby som aspon mala pocit, ze snad nieco..ale nic necitim, nemam vobec pocit, ze by sa vo mne nieco dialo, tak cakam na svinu.............a skor si myslim, ze ak mavam tyzden pred mrchou bolesti brucha a prs, by sa to tehotenstvom len zvyraznilo a teraz voooooooobec ziadne bolesti

jania023
10. dub 2011

@jika10
@aduskatt aj tak nevydrzite netestnut 😀 aj ja som si hovorila te nebudem testovat a nakoniec ma lenik osalila svo^jim tehu testom tak som neodolala a u mna nakoniec nic mala som test clearblue na 1dpo negat

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No nemuselo by prece. Nekde tady je diskuze, ze nektera devcata nemela vubec zadne priznaky tehu. Ja nezapomenu na kamosku, ktera zjistila ze je tehu az v patem mesici. Normalce ji chodila mrcha, nejaka slabsi, po vanocich rekla ze bude hubnout, protoze nejak pribrala a kdyz se pokousela hubnout, tak ji bolelo bricho a sla k doktorovi a on ji rekl, ze je tehotna, ona mu na to odpovedele: pane doktore, delejte si prd.l z nekoho jineho (podle doktoru nemohla prirozene otehotnet)

aduskatt
10. dub 2011

@jania023 ja este vydrzim do utorka, ak nedojde, tak testnem...........som skusala aj pohar cerveneho vina vcera, mama mala narodky, tak reku, nech sa spusti mrcha a nic

jika10
10. dub 2011

@jania023 No ja bych stejne musela vydrzet dlouho, protoze mam doma testy 20mlU. Tem 10mlU neverim a myslim, ze vim proc

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 no, bodaj by🙂)ked ja si vobec nepamatam, ako to bolo prvykrat, kedze mi tiez tvrdili, ze nemozem mat deti, tak si prve dni tehu vobec nepamatam, lebo som nesledovala priznaky.........no, uvidime.........v podstate jediny problem, ktory mamje, ze som tyzden v kuse unavena ako pes cely den.........ale to je asi jarna unava

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No a ja vcera na navsteve mela strasnou chut na malinovku (jako slivovice, ale z malin) a manze rekl, ze uz by jsme mohli byt 2 dny tehotny, tak mi nenalili 😠 😠

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 no, mne mama naliala, lebo som zatial nikomu nepovedala, ze cakam, co bude,
vo stvrtok som o desiatej vecer dostala taku chut na jablko, ze som myslela, ze umrem a musela som si ho ist umyt......obvykle jablka velmi nemusim a uz vobec nie vecer..vecer skor studeny bufetik🙂

jika10
10. dub 2011

@aduskatt Jo jo jo, aby se ti ta jarni unava neprotahla na devet mesicu 😀 😀

jika10
10. dub 2011

@aduskatt Ja to taky rikat nechtela, ale manza je stara drbna 😀 😀

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 no, sak ja bych to tych devat vydrzala, xixi

jania023
10. dub 2011

@jika10 z ani ja nebedem testovat z 10 lebo ten je stale pozitivny

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No to verim. Ja jsem taky nejaka unavena, ale to je tim, ze jsem dneska nic nedelala a 6 hodin jsem musela vect konverzaci s manzelovou babickou 😝 A to bych snad radeji sekala drivi v lese, to nic nedelani je strasne unavny 😀
@jania023 No to verim, myslim, ze takova jedna neprijemna zkusenost staci. Zavidim tem holkam, co maji na TT s cil. 10 dve // a ze je objevi i pak na testu s citl. 25

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 no, ved uvidim do utorka, potom testnem

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No dyt jo, pockej a uvidis v utery. Vsadim se, ze na TT budes mit krasny // Tak drzim palce 😉

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 o co? xixi.....dakujem

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No to musim jeste vymyslet 😀 😀

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 ze ked ja budem mat, tak ty hned za mnou, plati?🙂

jika10
10. dub 2011

@aduskatt No v tom pripade beru vsema deseti 😀 😀

jika10
10. dub 2011

Taaaak a asi jdu spat, zitra do prace, fuuuuuuj. Nechapu ze ten vikend vzdycky tak rychle utece 😅

chiguita
10. dub 2011

Ahoj holky,prosím nezbyl někomu Clostibegyt?chybí mi 4 tabletky !!!Pište do IP

chiguita
10. dub 2011

Děkuji a přeji hezký večer.

aduskatt
10. dub 2011

@jika10 bru nocku🙂) veru, rychlo ubehol

puckal
11. dub 2011

Ahojky holčiny, tak co tady nového??? Trošku jsem to prolítla ale neviděla jsem žádnou novou těhulku......nebo jsem jí přehlídla?? Já jsem hrozně utahaná z víkendu a ted v práci budu makat psychicky a fyzicky odpočívat. Tady můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jsem zvědavá zda vydržím do 16. netestovat 😝