Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
14. dub 2011

@dandelion ahoj vitaj medzi nami dievcatami...aj ja mam diagnozu PCO...

dandelion
14. dub 2011

@sysinek díky 🙂 a jak dlouho se pokoušíte o miminko? 🙂 zatím máš jen clostík, nebo i něco víc? 🙂
@eerikaa3 děkuji děkuji ;) ;) ;)

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 no neviem s coho ineho by si mala byt unavena ja myslim ze ti to vyslo len mimco si dava nacas a nechce aby o nom niekto este vedel 😀
@lifinka tak to je super ze ides takto po sebe na utz u teba je to holka jak vysita 🙂 kamoska je v 26tt caka holku a vravi mi ze je to tak lenive mimino ze sa jej nic nechce 😀

sysinek
14. dub 2011

@dandelion....2roky sa snazime... brala som clostil...ale narastla mi z neho cysta

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali hm mozno 🙂 Ale ked je to tak ,tak vies ako sme sa dohodli?

lienkapp
14. dub 2011

@jika10 tak ak toto nie je tehu tak potom už fakt neviem . Drzím palce 😉

jika10
14. dub 2011

@lienkapp Diky, ale uvidime co z tohodle bude. Kdo vi jestli jsem rano nemela celkove zvysenou teplotu. Nechame se prekvapit. Ale bylo by fajn, kdyby nase snazenicko bylo odmeneno 😀

lienkapp
14. dub 2011

@dandelion Ahoj vitaj medzi nami. Ja mam tu istu diagnozu PCO. Ale ja asi neovulujem vobec a mrcha tiez spontanna- zatial. Ja som zatiaľ po druhom cykle s clostilom ale nic ine okrem toho neberiem.

lienkapp
14. dub 2011

@jika10 no treba dufat 😉

daisyna
14. dub 2011

@jika10 holka, držím pěstičky 😉
a ostatním samozřejmě také 🙂

jika10
14. dub 2011

@lienkapp Doufam, doufam, to vis bylo by to fajn.

@daisyna Diky za palecky, budu je potrebovat. A budes je muset drzet az do velikonocniho pondeli 😀 To vis, taky bych uz chtela mit pod mym nickem ze ceka miminko 😉

daisyna
14. dub 2011

@jika10 brzy budeš...neboj 😉

natyi25
14. dub 2011

dievčatá,...práve som bola kuk 4dňové miminko 🙂 som z tej malej bambuľky taká unesená...veľmi si želám, aby sa náš najväčší sen stal čoskoro skutočnosťou 😉

kacnov
14. dub 2011

@eerikaa3 kočeny vy se tu bavíte o váze tak sem hodím moju váhu a celé to tu spadne 🙂 při synovi jsem nabrala 45kg-nedělali mi těhoteskou cukrovku a já ji zrovna měla :( sestry v porodnici se bavili že není možné abych měla 1 dítě 🙂 rodila jsem ve 20 a dan měl váhu 4.700g a 56cm přirozeně 3 dny rození

eerikaa3
14. dub 2011

@kacnov pekneeeeeeeeeeee ti poviem 🙂

kacnov
14. dub 2011

@eerikaa3 no moc pěknééééééé nee 🙂 zhodila jsem jen 20kg a zbytek se pořád zatraceně drží :(

aduskatt
14. dub 2011

@nathali dnes poobede vypukla naplno, svina jedna.........a s takymi bolestami, ze az........takze zaciname 1DC, PC37..........a som sa rozhodla clostyl si zvysit z jednej na dve denne........🙂)snad ma to nezabije, ked baby chrumu aj po tri.a dve sopm uz mala a prezila som

aduskatt
14. dub 2011

to nie je mozneeeeee, .okolo mna to tehotnie ako na bezacom pase...............tri kolegyne naraz, vsetky maju termin v septembri............jedna po jednomesacnej davke clostilu.....

eerikaa3
14. dub 2011

@kacnov myslela so na maleho

kacnov
14. dub 2011

@eerikaa3 ohoho no tak to potom jo 🙂 jsem dnes nějak málo chápavá 🙂)))

kacnov
14. dub 2011

@aduskatt pardon že to tak řeknu ale to nasere!!!!

aduskatt
14. dub 2011

@kacnov tomu ver🙂))a este ked sa ma pytaju, ze co a ako ja...no zabit.a vedia, ze sa snazim uz par rokov...............a ona tehotna na prvu supu s clostilom sa ma opyta.no ako clostil, zabral?...zabit

jika10
14. dub 2011

@daisyna Ja se vubec nebojim. Ale ted si myslim, ze prijde mrcha. Mela bych mmit ted 9 dnu do mrchy, ale uz pekne citim brisko. Ach jo a takovy nadeje jsem do toho davala 😒

jika10
14. dub 2011

@aduskatt Teda a ta mrcha mrchovata si neda pokoj a neda, furt bude otravovat. No a s tema kolegynema, to proste nase.e a jeste kdyz se tak blbe ptaji. No ja porad rikam, ze nekde asi musime delat chybu, jen nevim kde. Jen doufam, ze manza je opravdu v poradku, kdyz nam to nejde. A nebo je proste chyba nekde ve me, no 😒 😒 Jeste se zeptam, myslis, ze je mozny, ze bych 9 dnu pred mrchou uz citila bricho??? Me to porad nejde nejak do hlavy, tenhle cyklus je uplne jinej, asi tim pregnylem

kacnov
14. dub 2011

@aduskatt jojo přesně tak kámoška otěhotněla hned 2hý měsíc po vynechání ha a pořád mi vypisuje jestli si má koupit bud těhu sukni nebo těhu rifle tak už mě to štvalo tak sem jí napsala at si koupí klidně montérky že mě je to šumák!! už sem byla vypěněná :(

jika10
14. dub 2011

@kacnov A nedelala ti to tak trochu schvalne. Nechapu, ze nekteri lidi dokazou takhle ublizovat. Je teda asi fakt, ze ty lidi si ani neuvedomujou, ze ublizujou. Moje segra me ptala, jestli chci schovat kocarek, jestli chci schovat ty a ty hadriky ....... Tak jsem ji rekla, at mi pobili a klidne vsechno proda a nestara se 😠

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 no, po pregnyle ano, lebo hCG mas v tele🙂)a chybu delaji soudruzi z NDR🙂)) na tom sme sa zhodli🙂))

aduskatt
14. dub 2011

@kacnov mas recht moja..........ja som pre istotu ani nasim nehovorila, resp povedala, ze druhe nechcem a hotovo, takze sa do nicoho nestaraju aspon v rodine

jika10
14. dub 2011

@aduskatt A jo vlastne NDR, ach ta moje skleroza 😀 😀

Budu si muset dat neco k jidlu, mam strasny hlad, ach jo 😀 😒 Timhle zpusobem ze me bude pekna kulicka

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 aj ja zacinam citit hlad.....asi pojdem ulovit nieco do chladnicky 🙂