Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
15. dub 2011

@sysinek tak to hej, ale do kedy sa tak budeme trapit???? ☹ ☹ ☹ , mam uz toho dost 😠

sysinek
15. dub 2011

@kamillka100 no to ti ja neviem...ja mam tiez take dni, ze mam pocit,ze vsetkym to ide ako po masle...len my nic... ☹

kamillka100
15. dub 2011

@sysinek presne tak.....uvidim co mi povie v pondelok moj dr a manzelovi urolog

janine6623
15. dub 2011

@sysinek Ahoj, ak sa smiem spýtať, žiadala si si aby ti robili výtery alebo si mala nejaké problémy? Lebo ja mám tiež hormóny ok, nedarí sa mi otehotnieť a teraz mi budu robiť na ovulku folikulometriu a tiež by som sa dala radšej vyšetriť skôr na všetko.

sysinek
15. dub 2011

@janine6623...no ak sa chces vysetrrit na vsetko 🙂 ...treba ist do Care na konzultaciu...a tam ti najdu problem urcite...

kamillka100
15. dub 2011

@janine6623 hormony mozes mat v poriadku, ale nemusi dojst k ovulke, nie vzdy, tak ti odporucam ist do CAR a tam ti zistia kde je pes zakopany

jika10
15. dub 2011

@kamillka100 To je mi lito, ale na druhou stranu si musis rict, ze uz alespon vite, proc Vam mimisek nejde a ted se s tim da konecne neco delat. Hlavu nahoru, bude lip, ver tomu. Manza se vyleci ty taky a pak bude mimco na to sup 😉

kamillka100
15. dub 2011

@jika10 no neviem, ja uz prestavam tomu verit, nikdy nebudem mamina,kym nepojdem na umele, ja si myslim, ze u nas to bude nevyhnutne a zbytocne budeme stracat cas.... ☹

jika10
15. dub 2011

@kamillka100 No samozrejme ze zalezi na Vas, jestli chcete jeste cekat nebo ne, ale stejne si myslim, ze by bylo lepsi preleceni a pak az pokouset mimco. Prece jenom, kdyby jsi byla tehu, tak ta infekce muze zpusobit nejake problemy. Ja vim, ze to je na dlouho, ale neboj budes maminkou, jednou kazda z nas bude 😉

kamillka100
15. dub 2011

@jika10 no dnes som riadne sklamana, este viac ako keby mi prisla mrcha, no necakala som az taku diagnozu u manzela, myslela som si, ze len vo mne je nejaky problem, ze mi da nejake tabletky a budem o mesiac, dva ....tehulka, ale bude to trvat dlhsie.... ☹ , ale vam drzim palceky a neopustim vas, i ked viem, ze uz do tej temy nepatrim, ale boh vie ci mi v pondelok dr. nepredpise opat clostil co mi dr. v CAR vobec neodporucil, vraj je to svinstvo a ze existuju aj ine lieky na podporu, tak neviem...

leeena_4
15. dub 2011

@kamillka100 Ahojky, přečetla jsem si tvoji zprávu o výsledcích vyšetření a já bych to brala pozitivně: přišli na to, v čem je problém a pokud je to "jen" nějaká infekce, tak ta se dá do měsíce vyléčit a můžete se snažit přirozeně s podporou ovulky 😉 Uvidíš, že až trošku opadne zklamání a šok, že zjistíš, že to tak strašné nebude. A i kdyby jste museli na IVF, tak buďme rádi, že takové metody existují. Hlavu vzůru, Kamčo 😉

kamillka100
15. dub 2011

@leeena_4 dakujem moja, no uvidime co bude, ci sa do cca6 mes. podari, ked nie tak urcite pojdem na IVF a ty si natom ako???

leeena_4
15. dub 2011

@kamillka100 uvidíš, že zítra vyleze sluníčko a budeš to vidět líp 😉 Pokud je to jen infekce, tak je velká šance, že žádné IVF potřebovat nebudete 😉
Já dostala minulý pátek dvojitou dávku agolutinu a čekám na mrchu. Zatím nikde, ale už mě 2 dny bolí prsa, tak snad už dorazí. Injekce už mám doma a čekám jen na tu mrchu

kamillka100
15. dub 2011

@leeena_4 aha a ked budes brat tie injekcie com ti pomozu? neviem ci som sa ta uz pytala

leeena_4
15. dub 2011

@kamillka100 stimulace k ovulaci. Clostík u mě nezabírá

kamillka100
15. dub 2011

@leeena_4 aha, uz viem, aj ja by som to radsej chcela, nechcem uz clostil ani vidiet, aj dr. v car povedal, ze je to svinstvo, tak sa svojho dr. opytam, ci mi nemoze predpisat to

lifinka
15. dub 2011

@jika10 no kéž by jsi měla pravdu, globus jsem zvládla naštěstí.teď jsme dělali beton desku na terasu, tak jsem mm pomáhala jen dělat rovnou zem dřevem, ale zohlá jsem byla, teď už sedím u koníka 😀

jika10
15. dub 2011

@lifinka Holka, ty by jsi mela odpocivat a ne delat beton 🤐 Musis nam davat pozor na tu holcicku 😉 Jsem zvedava, kdy nam reknes, co to bude. Pristi tyden jdes na UTZ???

lifinka
15. dub 2011

@kamillka100 a tak nechcete se dohodnout pro IVf rovnou?Vím, že je to těžké, ale já bych asi už nečekala, přeléčila to a šla na to.Třeba bude léčba jen na měsíc, co?Já vím, že jsem při prvním těhu měla pžřed tím chlamidye a brala jsem s mm antibiotika měsíc a bylo to pak v normě.Ty jsou také problémem pro početí.

lifinka
15. dub 2011

@jika10 prosím Tě víš kdy? Až 3.5 naposledy jsem byla 31.3. se zblázním.A 5.5 jdu na velký UTz genetiku.Tak jsi dojela ok?

kamillka100
15. dub 2011

@lifinka no pockame este mesiac a uvidime, manzel ide v pondelok ku urologovi , uvidime co mu povie, spemie ma v norme len mycrofloru ma na 16% ,ze su obalene bielkovinou, este sa musim dat dokopy ja, ja mam chlamydie v poriadku, vseko v norme, aj HP, len rozhadzane cykly niekedy anovulane sposobuje vyssie mnozstvo mycoplasma a urealoplazma, no uvidime

lifinka
15. dub 2011

@kamillka100 tak přeji brzké přeléčení!

jika10
15. dub 2011

@lifinka Aaaaale jeste jsem nikam nedojela, teda maximalne z prace domu. Cekam az prijede manza z prace a pak teprve muzeme vyrazit. Takze ta silena cesta me jeste ceka 😒 No koukam, ze si na UTZ pekne pockas, ale to uz utece

lifinka
15. dub 2011

@jika10 a to jako pojedete ještě dnes?

jika10
15. dub 2011

@lifinka No jasne, ze pojedeme jeste dnes. Zitra rano v devet mam u rodicu domluvenou kadernici. Manza uz je doma, vyrazime tak kolem osme a kolem pul desate jsme tam. Stejne bezne chodime spat az kolem jedenacte, ale ja uz jsem 3 dny totalne hotova uz ted 😒

jika10
15. dub 2011

Taaak holky, vyrazime, ozvu se zitra rano. Navic jsem zvedava jaka bude teplota zitra, trochu se bojim, ze nestoupne 😒

Takze dobrou noc, at vas blesky stipou celou noc 😉

nathali
15. dub 2011

ahojky holky
dnes vas vobec nestiham s prace som bola u otca na kafe a pokec lebo sa vidime strasne malo a je mi to luto potom ved byvame tak blizsko
a za chvilku ideme na nakup a neviem ci vas tu este dnes stihnem ale zajtra tu bude 🙂
no musim vas docitat lebo ste toho popisali az az 😀
ja dnes zatial takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
teplota klesla tak uvidim ako zajtra ze ci zase klesne alebo ako?

eerikaa3
15. dub 2011

@nathali ahoj ,ahoj

nathali
15. dub 2011

Tabulka 15.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......58DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......42DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........38DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........37DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................35DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......30DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................30DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....29DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........26DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................26DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........25DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......24DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........22DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.......15DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m.........14DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...............12DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,,6DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r.............6DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

nathali
15. dub 2011

@eerikaa3 ahoooj 🙂 tak ako??? jak je to s tebou?? nieco som citala ze ti ms este neprisla ze??
a co graf stale meras??