Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mladamamka
21. dub 2011

Já jsem byla i na laparoskopii tam mi zjistili endometriózu, ale minimální, tak nevím jestli je ňáká šance, že mi clostík pomůže, a ty se snažíš jak dlouho.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Ovu test by se mel delat az odpoledne, kdy hladina LH hormonu je vyssi. Ja ho delam vzdy cca mezi 18-19 hodinou. V tom je prave ten rozdil s tehu testikama

mladamamka
21. dub 2011

Aha tak mi to včera mohlo ukázat falešně pozitivní test, tak tím pádem ovulka možná ještě nebyla. Tak zítra zkusím testnou zase po té páté hodině a uvidíme. Akorát bolí levej vaječník, ale to mě bolí vždycky po MS.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka No me boli vajecnik pri ovu po clostiku, a jak je po ovu tak brisko prestane naraz bolet. Tenhle mesic jsem mela i pichnuty pregnyl, tak jsem si bolest briska docela uzila

mladamamka
21. dub 2011

Tak mi asi ovu začíná, bolí mě to od včerejška. Včera jsem měla kazetovej ovu test a dneska ten obyč proužek, tak uvidíme zítra. Docela by mě to mrzelo kdybych ovu prošvihla. No včera jsme se snažili, ale asi ho přemluvím i dneska, nebo nevím jestli jít na to obden.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Predchazejici mesice jsme se snazinkovali s manzou obden. Ted kdyz byl pregnyl, tak jsme se snazili 3 dny za sebou no a stejne se nepovedlo. Ja mam doma ty ovu testiky jako prouzky a s tema jsem spokojena. Ty kazetky me vubec nepresvedcili.

mladamamka
21. dub 2011

my tenkrát 10 dní když jsme se snažili a dobře to dopadlo.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka No my ted budeme zacinat 17 mesic snazeni a povim ti, ze uz mi to dost leze na mozek. Navic kdyz se me kazdej pta, jestli uz jsem tehotna 😒 Ted az dorazi MS, tak si zase pobrecim, jako kazdy mesic no a pojedeme dal

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Tak to je super, ze to vyslo, alespon uz nejake to stesticko mas doma, co ja bych za nej dala. Ted o vikendu jedeme k mym rodicum a bude tam moje segra se 4 letym synovcem, tak to bude zase tezky. Ale s manzou jsme si rekli, ze se doma budeme snazinkovat do konce zari a pak pujdeme do CARu. S tim byl seznamen i gyndar

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 - je to těžký, já jsem šťastná za malého a i tak když vidím těhulku a nebo kočárek tak taky jsem z toho smutná. my s manželem jsme dokonce zažádali o dítě do adopce jak už jsme po těch 3 letech vynervovaný.

kacnov
21. dub 2011

@jika10 nebu z toho v pr..li!! musíš si říct že už na to kašleš já už sem to taky vzdala, ještě tento měsíc mám ovu testy a ten gel a kyž ted nic tak na to se uplně vyprdnu a bude klid...

mladamamka
21. dub 2011

já jsem byla v Car v Budějkách a bohužel ani tak se nepovedlo, já už tomu moc nevěřím, ale uvidíme třeba se zadaří.

mladamamka
21. dub 2011

Ono se řekne nemysli na to, ale i když se hodně snažíš tak pořád to máš v hlavě. A co laparku už jsi na ní byla?

ivka_marek
21. dub 2011

Ahojte dievcata. Chcem vam napisat do tejto temy aby som vam dodala optimizmu 🙂 ja po druhom cykle uzivania clostilbegytu som utorok nasla // na teste. Na kontrolu ma ale dok objednala az 12.5.,takze ma teraz cakaju dlhe 3 tyzdne cakania...takze hore hlavy 😀

kacnov
21. dub 2011

@mladamamka budte hlavně holky v klidu víte jak to je je to o psichyce-i já při prvním jsem moc chtěla pak půl roku nic a tak sem to vzdala a odjeli sme do egypta a buch a já se vrátila s mimčem v bříšku

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Jo to my mluvis z duse. Navic ted jak je krasne, tak jako by tehulky z nebe padaly, jsou na kazdym kroku, tak jak na to nemam myslet.
@kacnov No tak presne tam jsem, ale to je jen depka pred MS, az bude po, tak to bude zase OK. Jen uz jsem si pred rokem a pul myslela, ze tenhle rok uz budeme tahat kocarek a mozna budu rada, kdyz tenhle rok otehu

kacnov
21. dub 2011

@mladamamka já vím no nee já toto vůbec neznám prvního syna mám normál tak sned se povede i to druhé

mladamamka
21. dub 2011

kacnov a kolik je mimču

mladamamka
21. dub 2011

@ivka_marek děkujem za povzbuzení a přeju krásné a klidné těhotenství.

kacnov
21. dub 2011

@mladamamka budou mu 3 roky v červenci

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Na laparce jsem nebyla, ani mi to dr nerekl, nevim jestli mu mam o tom rict. No uvidim, stejne mu budu volat pristi tyden co a jak
@ivka_marek Tak to je velikanska gratulka. Za ty 3 tydny budes uz mit urco srdicko. Dve carecky na TT ti zavidim, ja je vidam zatim jen na ovu testech 😒

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 já dělám v krámě takže tři těhulky denně plus kolegyně potkávám pořád. ☹

ivka_marek
21. dub 2011

@mladamamka nie je zaco, my sme sa uz tiez dlho snazili a este stale tomu neviem uverit 😀

kacnov
21. dub 2011

@jika10 já vím já jsem taky citlivka ale už to nehrotím ono je to možná lepší se na to vyprdnout no

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 ta laparka je dobrá věc já jsem si o ní řekla v caru, ale můj doktor by mi jí taky napsal. Je to lepší aspoň víš, že tam nejsou srůsty a že máš průchodné vaječníky.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka No tak to bych se asi dobrovolne odstrelila. Ja rano zapadnu do kancelare a vecer vylezu. No a po ceste vetsinou potkam cca 5 tehulek a maminy s kocarkama nepreberne

ivka_marek
21. dub 2011

@jika10 kolko sa uz snazite?? my viac ako rok, mala som na sone 3 vajicka nachystane na oplodnenie, tak uz len cakam kolko sa ich ujalo 😉 budem stastna aj ked bude len jedno a zdrave 🙂 termin porodu mam den pred meninami tak dostanem darcek 🙂 🙂

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Ty jo, tak jeste toho trochu. Mit srusty, tak uz se fakt na to asi vybodnu

mladamamka
21. dub 2011

@kacnov tak to máš taky doma živo, tak to za chvíli už půjdu do školky a tam se naučí věcí, já pořád koukám s čím malej chodí, a ten slovník 🙂

jika10
21. dub 2011

@ivka_marek My ted budem zacina 17 mesic snazenicka a 6 mesic s clostikem 😀 To budes mit opravdu krasny darecek, no a navic opozdeny vanocni darecek a nebo primo jeziska 😉