Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
26. dub 2011

@leeena_4 Krasne si ten mozecek zamestnavas necim jinym. No ja ma v zari naplanovanou dovolenou a kdyz to tam ani nevyjde, tak jsme si s manzou rikali, ze pak pujdeme do CARu. Takze to ani moc neresim, vyjde, nevyjde. Teda ted jsem hlavne v klidu, ze jsme si s manzou rekli do kdy si dame teda ten cas na domaci snazeni a kdy uz to zacneme radikalneji resit a to me asi taky uklidnilo. Samo, ze kazdou MS obrecim, ale to k tomu asi trochu patri 😅

lifinka
26. dub 2011

@leeena_4 tak vidíš, tak poctivo píchejte inj., a pak dej zase vědět, čekám na opd.papa

leeena_4
26. dub 2011

@jika10 To je super. Vždyky pomůže mít plán. Mě to taky hodně uklidňovalo. A pokud nebude mimi do září, tak s přestupem do CARu se ti uleví ještě víc, nebudeš muset nic řešit - oni se postarají 😉
@lifinka budu podávat informace 😉 děkuju 🙂

lifinka
26. dub 2011

@leeena_4 těším se!

jika10
26. dub 2011

@leeena_4 Jo, tak na to presne spoleham, ze se nekdo postara.

Ted jsem se objednala na mereni foliku, jdu tam pristi tyden v ctvrtek , takze 5.5. a to budu 14 DC, tak snad nic neprosvihneme 😒 Snazinkovat se budeme i tak samozrejme

loretana
26. dub 2011

@puckal
@nathali ahoj holky, děkuji za radu, včera jsem ho už vysadila.... tak předpokládám, že to do pár dní dostanu... já to právě nezaregistrovala, že bych ho měla vysadit, protože při prvním cyklu s ním, v tom minulém, jsem to normálně dostala...
Právě, že už jsem testovala dvakrát - 35 a 40 DC a nic:( takže je to jasné....:(

leeena_4
26. dub 2011

@jika10 hele já kdybych si teď nepíchala injekce, tak nevím ani jaký jsem DC a i tak se musím hodně zamyslet 😀. Minulý cyklus jsem to nevěděla vůbec. To je starost doktorů, náš úkol je být v pohodě 🙂

nathali
26. dub 2011

@loretana tak to ma rziíii ☹
tak ja som sa kraasna vykupala 😀 a hned sa citim lahsia a leeena_4 tvoje vety si berem k srdcu a idem myslet len pozitivne a na mimi uz kaslem ved ono aj tak raz prist musi 🙂 aspon zatial urobim nieco pre seba 🙂

aduskatt
26. dub 2011

@nathali no ako je ti fajn🙂.ja si dnes uzivam posledny den dovolenky a zajtra sup do prace.a ze sa mi teda vobec nechce

loretana
26. dub 2011

@nathali nic se neděje, všechny jsme na tom stejně a doufáme... i když já už nějak podvědomně nevěřím tomu, že by nám clostyl pomohl... v mém CARu se déle jak 3 měsíce nebere, teď začnu 3. cyklus, takže pokud nepomůže, a já si myslím, že ne, bude následovat jiný způsob léčby, ale ještě nevím jaký... ach jo ach jo ach jo:(

jika10
26. dub 2011

Jo holky, ja treba clostika budu od sveho Dr. dostavat az do toho zari. Samozrejme, ze si budu delat prestavky, o kterych nemusi vedet 🙂 Takze ja uz ted mam 6 cyklus s clostikem s mesicni pauzou mezi branim a jeste do zari 4 mesice, takze nejkach 10 mesicu. No kdyby se nahodou nezadarilo, tak abych pak nepotrebovala konsky davky hormonu 😀

jania023
26. dub 2011

ahoj tak dnes u lekara..sliznica 6,7cm pravy vajecnik 4 foliky male a jeden 1,8cm,lavy zatial v klude je sice velky ale vajko tam nevidel...co myslite mzu tie 4 dorast alebo sa nieco vytvorit v tom druhom vajecniku?dnes 8DC

tyrisa
26. dub 2011

Ahoj všem.....tak napotřetí u mě clostík asi zabral,budu vědět za pár dní jestli čárka zesílí...neztrácejte naději.......

blandik
26. dub 2011

Ahojte, tak se hlásím - na poprvé to nevyšlo s clostíkem. Teď mám druhý cyklus, po ovulaci, tak uvidíme. Přestala jsem to řešit, snažím se na to nemyslet, byli jsme na chatě, večery veselé, tak třeba trošku alkoholu pomůže...JInak doktor povídal, že pokud to te%d nevyjde, tak pošle manžela na spermiogram a mě nasadí nějaké injekce a tím tu pravděpodobnost ještě více navýší...

blandik
26. dub 2011

@tyrisa - gratuluji 🙂

tyrisa
26. dub 2011

@blandik děkuji,zatím ještě není k čemu....ale aspoň naděje....zítra ráno uvidím jestli zesílila,nebo ne.Musím ti říct,že tento cyklus jsem si řekla,že jestli se nezadaří tak neva....jak píšeš,neřešila jsem to na rozdíl od minulých dvou měsíců...takže i psychika dělá své.....

blandik
26. dub 2011

@tyrisa -jestli máš slabou čárku, tak je to více než slibné, držím palce. Já jsem to první cyklus hrozně řešila, asi i proto, že z těch vedlejších účinků se mi snad všechny projevily - náladová, unavená, nevolnosti, pachuŤ v puse...takže jsem si připadala dost těhotná a navíc ten první cyklus byl takový symbolický, viděla jsem to vajíčko na obrazovce a pojala k němu mateřský cit...Tento cyklus se už nedivím, že mi je divně, ani nevím, kdy přesně mám MS čekat, nechávám to plynout.

nathali
26. dub 2011

@aduskatt no ja som sice bola polku dna doma ale potom som bola v praci do osmej 😀
@tyrisa no gratulujem a drzim moc palceky 🙂 chces do tabulky medzi tehulky??

aduskatt
26. dub 2011

@nathali no, nastastie v praci do osmej uz neriesim od februara🙂)nezavidim ti.......mne sa zajtra taaaaaaaaaak nechce do tej prace

tyrisa
26. dub 2011

@blandik Já jsem to trošku tušila dopředu...začala jsem totiž v noci vstávat na malou,což jsem měla jen u těhotenství,ale říkala jsem si,že si to vsugerovávám....neboj to výjde spousta holek otěhotněla..slyšela jsem,že nejvíce jich otěhotnělo jak vysadily clostik měsic dva potom hned zapadly :.-)

nathali
26. dub 2011

@aduskatt ako dalo sa to dnes som sa taaak skvelo naladila na dobru vlnu vysetko zle som zahodila za hlavu do prace som sla pesi a premyslala o vsetko mozno len nie o mimi co som aj neskor divila 😀
ale ku koncu smeny uz to bolo na nevydrzanie 😀 a som rada ze som uz doma 🙂
takze si mala predlzeny vikend 🙂 ale tak ber to pozitivne zajtra je uz streda a potom uz len dva a zase vikend 😀

tyrisa
26. dub 2011

@nathali Ještě nee,pár dní počkáme ju?

nathali
26. dub 2011

@tyrisa jasne ako chces ale zajtra sa nam pridi pochvalit testikom 🙂

tyrisa
26. dub 2011

@nathali dobře,doufám,že bude s čím....

aduskatt
26. dub 2011

@nathali este ze tak, kolegyna je chora a ta druha, co je tam je tesne po skoleni, takze zajtra makam za troch☹

nathali
26. dub 2011

@tyrisa urcite bude cim ved // su uz teraz krasne vidiet aj ked si ich odfotila takze v skutocnosti su este silnejsie takze zajtra budu silniet 🙂
@aduskatt no tak to ma mrzi ze budes mat kopu prace no ale este ze len tri dni namiesto piatich 😉

blandik
26. dub 2011

@tyrisa 😉 doufejme. Přeji krásnou tlustou druhou čáru zítra.

aduskatt
26. dub 2011

@nathali no to ano, to ma utesuje🙂

tyrisa
26. dub 2011

@nathali Jééé ty dokážeš opravdu potěšit,jsi moc hodná,děkuji.Já všude čtu o falešných duchách po pregnylu...proto jsem si dělala 9DPO,abych věděla jestli už je pryč z těla.....modlím se at ten můj není falešný,ale bohužel se někdy stane... i na to se musím připravit...:-P

aduskatt
26. dub 2011

@tyrisa tiez drzim palce a dufam s tebou.......ja som 9 den po pregnyle bola uz bez ciarky.....vylucuje sa do 10 dni, tak snad to bude dobre