Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
3. kvě 2011

@daisyna No je zvlastni, ze od te doby, co jsme si s manzou rekli, ze to doma budeme zkouset do konce zari a pak ze teda nejaky ten CAR, tak to beru vic v klidu, nez kdyz to bylo otevreny a nevedeli jsme ani jeden, kdy vlastne nas to domaci snazeni prestane bavit. navic jak chci zacit s jazykama a cvicenim, tak zase budou myslenky na neco jinyho. Taky to beru optimisticky

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe já ji taky cítila až po clostilu. Předtím nikdy a hlavně nepravidelně. Neměla jsem pravidelnou ani MS.

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod já mám MS ako tak pravidelnú....ale strašne dlhé cykly 35-36......a po MS stále som špinila hocikedy....no strašné....a tie grafy,na zaplakanie ☹ a boleli ťa aj prsia?

alzbeta.hod
3. kvě 2011

jo to mě fakt až ten poslední cyklus jinak nikdy. Dokonce jsem po novém roce upadla na náledí před domem, ale to jsem teda trvdě dopadla na zadek. No a týden na to jsem měla pozitivní test. To bylo ale štěstí že se malá udržela...

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod no tak to máš doma bojovníčku 😀 😀 no k nám sa blíži konec sveta,úplne že tma 😖

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe jako teď? U nás asi 2 hodiny sněžilo a to hodně hustě naštěstí to hned tálo. Ale teď už snad definitivně přestalo. Ale hnusně je pořád.
Jj je to malá bojovnice od začátku. Nejdřív ten pád, pak mi našli krevní sraženinu která se začala uvolňovat, takže jsem celé těhotenství trávila doma a nakonec porod, při kterým nebyli žádné ozvy.

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod snežilo???? a ty kde bývaš v alpách?? 😀 😀 u nás sused celý deň vrrrrta....niečo prerábajú a už mi to riadne lezie na nervy 😠

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe no přiadala jsem si tak. Mladá Boleslav... a fakt hustě sněžilo, i známý okolo to psaly na facebooku, no fakt blázinec. Sníh v květnu. Ale už jen padá sníh s deštěm. 😀

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod tak máte veselo....večer to bude určite vo všetkých správach....že májový sneh 😀 😀

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe já už to viděla v poledne že někde už je i pár cm. A jedna ženská už se vybourala protože měla letní pneu. No my teda taky máme. KOho by to napadlo. Kámoška z Liberce psala že mají na autech čepice sněhu.

lifinka
3. kvě 2011

jsme zpět z Ko a je to klučina 🙂 jen jsem trošku toužila po růžovce, ale jsme zdraví a to je hlavní, holka prý dotřetice řekl táta! 😕

co tu nového? neměla jsem náladu ani po té pohromě u nás...

jika10
3. kvě 2011

@lifinka Jeeeee a ja se tak tesila na holcicku. Tak alespon mate duvod mit jeste jedno mimco 😀 Ale hlavne ze jste zdravi. Ted uz muzes zacit delat vybavicku. Ja ti tak zavidim 🙂

rady007
3. kvě 2011

Ahojky, tak dlouho jsem tu nebyla... tak si pročítám co se děje a neděje... no, tak se podělím, co se děje nám... měla jsem první měsíc s clostíkem ... 28 den na své narozeniny jsem našla na testíku // byla jsem úpně happy... nemohla jsem tomu uvěřit... no... o víkendíku pohoda klídek, užívali jsme si s manžou, měli jsme návštěvy kamarádů s dětmi, kterým jsem se moc věnovala... no.... taky je tahala... a v noci jsem měla 2 hod křeče.... po 5 minutách... hnus.... ráno jsem se vzbudila s tím, že dobrý... odpo jsem dojela dom a začala jsem krvácet.... celá ubrečená jsem tedy jela do nemocnice... tam mi udělali ultrazvuk a řekli mi, že buď jsem těhu, nebo je to mimoděložní, nebo menses... vzali mi krev na hcg.... ráno jsem si volala na výsledky... sen je fuč... volala jsem mojí doktorce, tak z toho byla taky neveselá, a řekla mi, že clostík může test ovlivnit a proto byl pozitivní... hm... nevím.... tak za 3 dny začnu zase clostík... ale jsem z toho přešlá... tak jsem věřila...

lifinka
3. kvě 2011

@jika10 a jak si na tom ? v jaké fázy?Jinak děkuji, neboj dočkáš se!!!!

nathali
3. kvě 2011

Tabulka 3.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......59DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........55DC...(PC39dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........43DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......33DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........32DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............28DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........24DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............22DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............20DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........16DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........15DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................15DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............15DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................15DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........13DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........12DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............7DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............3DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......11tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......8tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........8tt..........(snž.11m)
natyi25.........................8tt..........(snž.4m )

nathali
3. kvě 2011

ahojky holky 🙂
tak som konecne doma to je hnus jak je vonku 😠 stale prsi a prsi a prsii ☹ ja chcem letooo ☹
@jika10 no grafik zatial vyzera oekne 🙂 tak som na teba zvedava a snad si s tym prstom nakoniec sla do nemocnici??!!!! 😕
@lifinka no to je dobreee takte do tretice?? zeby sa nakoniec na vas usmialo stastie?? 🙂
ale hlavne ze ste zdravucky 🙂
@rady007 mne sa nezda ze by clostil obsahoval hcg a robil falosne pozitivne testy!! tak to by som musela mat skoro kazdy mesiac // na teste jedine ak si mala aj pregnyl a testovala nejak skoro? podla mna si bola tehu ale nevyslo to 😔

nathali
3. kvě 2011

no a ja zatial takto : http://www.fertilityfriend.com/home/331739
BT pomalicky stupa hore uvidime kedy mi vyznaci ovulku 😀

rady007
3. kvě 2011

@nathali Taky mi to tak nepříjde.... nevím... musím se jí pořádně zeptat.... až tam půjdu, což bude příští týden... ale nechápu co se stalo, že se to neudrželo... :(

nathali
3. kvě 2011

@rady007 ono sa to takto niekedy stava takto mi to povedal dr. a aj sestra vraj skoro kazdej zene sa to stane ☹ ale ver ze nabuduce to uz bude aj s dobrym koncom 😉

rady007
3. kvě 2011

@nathali hm... tak mi to bylo taky řečeno... že kdybych netestovala, tak to vlastně ani nevím... njn... je to prostě zvláštní, člověk se zžívá s tím pocitem a ono nic.... nejvíce mě mrzí, že jsem to řekla manželovi.... a ten se těšil .... teď je z toho smutnej a snaží se mě podpořit, ale cítím, že i mu je ouvej......

lifinka
3. kvě 2011

@nathali ale stejně pokud by i teď byl císař, tak 3 dítko už nejde.... ☹

nathali
3. kvě 2011

@lifinka to vazne??? ☹ a ja ze pri cisarskom este tie tri mimca idu???

jania023
3. kvě 2011

@lifinka jooj tak ja potom chcem 2cata lebo ja uz 1cisarsky mam a chcem 3 deticky 😅

jika10
3. kvě 2011

@lifinka No ja bych mela byt pred ovulkou, ve ctvrtek jdu na foliky, ale ode dneska se s manzou zacneme poctive snazinkovat, aby jsme nahodou neco nepropasli 🙂

@nathali Do nemocnice sem nesla, vsak on se nejak zahoji, musi, nic jineho mu nezbude. A sem zvedava kdy bude ovu. Uz se nemuzu dockat ctvrtka az pujdu k dr na kontrolu

jika10
3. kvě 2011

@nathali A ty jsi taky pred ovulkou, tak sup sup do pelisku 😉

nathali
3. kvě 2011

@jika10 tak snad prstik bude v poriadku 🙂
no tak super ze sa idete snazilkovat 🙂 a nebooj nic neprepasnete 🙂 spermosi tam vydrzia dlho 😉
ja som teraz sama doma takze mi je jedno ci som v pelisku 😀 ale uvidim ci nieco bude vecer 😅 snad ano 😕 😀

lifinka
3. kvě 2011

@jika10 držím pěsti, aby byly folíci pěkní!

nathali
3. kvě 2011

baby mne sa taaaaaaaaaaak nic nechce 😅

leeena_4
3. kvě 2011

Ahoj holky, mě by vyrostl trpaslík! Přijdu na utz a doktor šátrá, šátrá, pak se zašklebí a je to jasný. Vejce nikde! Zřejmě jsem přišla pozdě a ovulka už byla. Ptala jsem se, jestli se vejce nemohlo vstřebat a to mi řekl, že je to nepravděpodobný, když ho stimulujeme. Zkrátka u mě s mými cykly a minimální stimulací nikdo nečekal, že když přijdu na utz 11DC, že už bude po všem. IUI se nekoná. Takže jsem si aspoň řekla o utroš, abych zas nečekala do 47DC a mohli jsme na to vlítnout znova a tentokrát si mě lépe pohlídají. chci věřit té variantě, že u mě konečně vyrostlo vejce a byla ovulka. Příště už to i vychytáme s načasováním. jen manža je z toho trochu smutnej chudák :-/

lienkapp
3. kvě 2011

@nathali ahoj konečne mi možeš dať 1 DC dnes.