Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
13. kvě 2011

A holky co je strasny, tak tehnle mesim mam fakt osklivou plet. Teda az ted po ovulce, samej pupinek 😠 To se mi jeste nikdy nestalo

st2
13. kvě 2011

@dicinka1 no veru dnes 12dc mala som na lavej strane 23,9mm a na pravej strane 14,9mm ale ze z toho nic nebude povedal dr ze iba ten lavy vyzera fajn, a sliznicu som mala 6,6mm
a clostik som brala od 5dc - 9dc 1xdenne, prvy krat 😵

tyrisa
13. kvě 2011

tak dneska jsem byla na UZ...folikul 9mm,takže nic...příští pátek jdu zase.nechápu,jak to,že minulé dvy cykly vše o.k. a teď mi clostik nezabral ?

nathali
13. kvě 2011

Tabulka 13.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......43DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............38DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........34DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............32DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............30DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........26DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........25DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............25DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................25DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........23DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........22DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............17DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............15DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............13DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........11DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
13. kvě 2011

ahojky baby
tak som sa k vam konecne dostala 🙂 bola u mna mama aj so sestrou a potom prisla este mamina znama tak vykecavali a uz som bola takaa nervozna lebo som si ani upratat nemohla no uz som konecne sama a mam klud 🙂
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
Bt klesla myslim ze s toho vazne nic nebude no kaslat to 🙂

inak vcera ked sme dosexovali tak som zacala ruzovo spinit aj som bolesti dostala ako na ms ale tie trvali len asi minutku a preslo to a potom ma strasne boleli krize a lavy vajecnik ☹ (ale folik bol tento mes.na pravom) nevedela som sa ani pohnut potom to preslo a rano nic som v pohode nechapem ze co sa stalo???
s coho mohlo byt to spinenie??? ☹ ☹ ☹ ach jaj ☹

@tyrisa no to ma mrzii ze folik bol taky malinky ☹ ale snad dorastie este a ovu bude aj ked neskor ale bude 🙂

co porabate baby??? 🙂

daisyna
13. kvě 2011

@jika10 ahojky 🙂...také jsem byla oďobkaná 🙂...a ještě trochu jsem na čele.. co dělá grafík?

daisyna
13. kvě 2011

@nathali kočeno, to není žádný velký pokles..ještě vydrž 😉 ...spodní tabulka se rozrůstá, třeba jste byly zasaženy 😉 !

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali ahojky, ja som sem predchvilkou sadla, ale budem musiet uvolnit miesto synatorovi........ja sa vyvalim k telke a potom o deviatej vas pridem skontrolovat🙂 u mna sa uz svina hlasi o slovo dost intenzivne..zacala som spinit.takze tak ako som hovorila..az v lete, xixi

aduskatt
13. kvě 2011

ked uz sme pri tom odobkani, tiez je moja tvar ako pubertacka😨)))

nathali
13. kvě 2011

@daisyna ja viem ze je to nie je velky pokles ale aj tak som skeptik 😀

nathali
13. kvě 2011

@aduskatt jaaaj ta hnusna mrcha vzdy musi prist aj ked ju nikto nevola cooo? ☹
@jika10 a co ty jak to s tebou vypada???

ja som zas sama doma priatel teraz odisiel do prace lebo auto co sa dnes robili ze tam nieco bucha ci co ☹ ach jaj a to sme chceli ze si pozrieme film ☹

jika10
13. kvě 2011

@daisyna No ja jsem odobkovana ted prvni mesic. Jeden se vyloupne a uz se dela dalsi. Ach jo, tohle ja nesnasim 😒 A jeste navic jsou takovy bolavy 😠

@nathali
@daisyna Holky, ja rikala, ze budu merit do potvrzeni ovulky a tak jsem tak ucinila. Sice jsem dneska rano mela cukani, ale vydrzela jsem 🙂 Dalsi mereni zacnu po mrse nebo az budeme chtit druhe mimco, podle toho co prijde driv 😀 😀 Kdyz si vzpomenu na grafik z minuleho mesice, kdy vypadal tehulkove, tak ted uz nicemu neverim. A dopadne to stejne tak jak je mi souzeno a merenim nic neztracim, jen to, ze nebudu mit cely grafik a to me srdce netrha

jika10
13. kvě 2011

@daisyna
@nathali A navic byl sexik den pred ovulkou, takze neverim, ze z toho neco bude. Minuly mesic byl sexik v den ovulky a taky z toho nic nebylo. Proste, az mi bude mimisek souzeny, tak se pak chyti i 14 dnu stara spermijka 😀

nathali
13. kvě 2011

@jika10 my sme tiez mali sexik den pred ovu a dva dni po ovu 😀 takze sanca minimalna aspon ja si myslim u seba
no s grafikom mas pravdu ze nic nepokazis a hej mimco pride ked bude sudene 😉 ale ked mna to meranie bavi 😀

jika10
13. kvě 2011

@nathali Me to mereni taky bavi, ale minuly mesic jsem si rikala, ze by to mohlo vyjit, kdyz byl tak krasny grafik, no a nevyslo, takze proc se trapit a davat si nadeje z grafiku, kdyz to stejne skonci MS. No a treba taky ne a pak budu mile prekvapena. Ted MS zatim ocekavam mezi 22. - 24.5. , podle toho jak dlouhou LF budu mit ted. Dneska jsem uz 5 DPO, leti to, zachvilku se uz dozvim vysledek 🙂

jika10
13. kvě 2011

Jooooo a od pristiho tydne v utery zacinam se zumbou. Uz me to nemine, predplatila jsem si 10 lekci 😀 a uz to mam i rezervovane, skoda to zahodit 😀 Ale tesim se, uz mam zbalenou i cvicici tasku

nathali
13. kvě 2011

@jika10 no ved jasneeee 😀 ja sice meram ale uz od toho nic neocakavam radsej a myslim na ms uz ma aj podbrusko sem tam pobolieva ja som uz 10dpo 😀
joooj no tak to je paraaada 😀 len si zumbu uzi 😀 ja som zacala chodit do prace a s prace pesi a vcera som sa skoro na nohy nepostavila 😀

jika10
13. kvě 2011

@nathali No taky dobry, alespon delas neco pro svoje telo. Ja sazim na to, ze se odreaguju a ze na mimco nebudu moc myslet. Ja v praci porad sedim, takze potrebuju nejaky pohyb

nathali
13. kvě 2011

@jika10 no tak to sme na tom rovnako 😀 ja celych 6hodin tiez len presedim sa bojim aby som nemala plosku prdel 😀

kacnov
13. kvě 2011

ahojky holky hlásím MS stále nikde ☹ ☹

jika10
13. kvě 2011

@nathali Tak to ja se spis bojim velkeho zadku ... Od toho sezeni, to vis kdyz neni pohyb, to se to kyne. A jeste ty hormony do toho ..... No co si budeme povidat 😉

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali presne ako hovoris.nikto ju nevola a pride

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali ja nemeram, neocakavam, sexikujem podla chuti, ale okolo ovulky stale🙂)) a tiez nic..no zabijem sa?🙂))

aduskatt
13. kvě 2011

@kacnov a to ti vadi?🙂.ci nie je moznost, ze s tehu?

jika10
13. kvě 2011

@aduskatt Nezabijej se, vecna skoda 🙂 Kdyz by jsme takhle resili kazdou MS, tak uz by nam nestacilo ani 9 zivotu co ma kocka 😀

aduskatt
13. kvě 2011

@jika10 no to mas pravdu, ja by som ich potrebovala uz minimalne 65, xixi

jika10
13. kvě 2011

@aduskatt No ja spis resim to, jak budu pokracovat dal bez clostiku. Kdyz jsem si dala mesicni pauzu, tak se mi vse vratilo do starych koleji, tzn. dlouhe cykly a bez toho, abych poznala, kdy je ovulka 😒

aduskatt
13. kvě 2011

@jika10 ja uz tiez koncim s clostikom....este mesiac iba utrogestan a potom znova do CARu

nathali
13. kvě 2011

@kacnov a co testik???
@jika10 no to vies ze sa aj bojim velkeho zadku ale nastastie ja nemam siroke boky takze mi to moc nehrozy ale zas nechcem byt jak buchta 😀
@aduskatt ja sice meriam ale uz neocakavam a uz sexujeme podla chuti 😀

baby prave som zistila ze sa mi prerezali dva zuby mudraky ☹ jeden hore a druhy dole oba na rovnakej strane ☹ super to bude rodeo ked zacnu boliet ☹ ach jaj ☹

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali mna mudre zuby bolia odkedy sa narodil maly....vzdy dva mesiace v roku a zasadne v zime...tak to vzdy nejak pretrpim....bojim sa ist k zubarovi s tym