Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa Povim ti, ze ja takhle trpela rok a pul, nez jsme se odstehovali jinam. Meli jsme totiz nad sebou souseda, kterymu bylo trapnych 17-18 let, takze mejdany od vecera do rana priblizne 3-4 v tydnu. Bylo uplne jedno, ze jsme na nej chodili zvonit, ba prave naopak, kdyz jsme tam byli a zvonili, tak vetsinou jeste pridal na hlasitosti u hudby. Uz jsem si na blbecka poridila bejzbolku a parkrat me manza zastavil mezi dverma, jak jsem na nej byla vystartovana. V tu chvili bych ho snad i zabila. To vis, kdyz jsem se treba 2 dny za sebou nevyspala, tak treti den byl velmi kriticky. Takze ja to znam, neboj

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa Jen nechapu, jak takovy lidem muzou dat obcanku. A nechapu lidi, co zavrou psa doma a jdou se bavit. Tak si ho snad nemeli porizovat. To je skoro, jaky by jsi doma nechala samotny dite. Taky mas vudci tomu zviratku nejakou odpovednost. Nebo to mozna citim jenom ja, protoze u nas jsou zviratka vzdy jako clenove rodiny

nathali
15. kvě 2011

@dicinka1 kasli na testiky a zajtra si uzite a potom zas 🙂mozno sa zazrkak stane 🙂
@jika10 no paaani evidentne sa chlapi bavili skvelo aj bez teba ☹ hm.. romantika jak vysita ☹
s tym bolenim to netusim co to moze byt snad ta to prejde
noo podla BT ani sama netusim ze co to moze byt 😀 ale ako vidim ani telo nevie 😀 a nemysli si ani ja netusim ktory dpo som keby to tu baby obas nepovedali neviem a sem tam sa do ff musim pozret 😅 😀
@tyrisa no len nech to pekne priatel vyriesi ved to neni normaaalne!!
joj ja testovat nebudem a ani nechcem naco?? myslim ze BT klesne ako vzdy a ak nie tak to bude len dobre 🙂

dicinka1
15. kvě 2011

@jika10 u nas bola chyba niekedy aj spg,preto sme to riešili umelym...ale už yb to malo byt ok..nakolko manžel je uz v poriadku..len ideme zajtra na spg,tak uvidime ako to dopadne.

dicinka1
15. kvě 2011

@nathali asi sa na to fakt vyseriem..ved ovu určite bude... 😀 😀 😀 😵

nathali
15. kvě 2011

@dicinka1 testy ta len znervznuju a tak sa na ne vykasli 😉

jika10
15. kvě 2011

@nathali Ja si myslim, jestli to beleni nemam od toho, jak jsem rano cvicila 😅 Ale alespon se uz konecne hejbu a neverila bys, jak jsem po 10 minutach behani udejchana. No moje kondicka z mladi je ta tam 😀
@dicinka1 Nas CAR ceka az v zari, kdyz se do te doby nepovede doma. Jestli te testy znervoznujou, tak netestuj. Ovu bude i bez toho, neboj

tyrisa
15. kvě 2011

@jika10
@jika10
@nathali Holky,já jsem v pohodě,zase chápu,že ten pes musí být někdy sám,ale proč doprčic,když nedrží čuňu mu nekoupí protištěkací obojek?A ještě má takový hnusný pronikavý ten štěkot ☹ no počkám ještě a když tak obejdu nájemíky a zeptám se jestli jim to vadí,ať nejsme jediní.......my máme čivavu a ta ani nepípne a to jsou teskliví psi jak blázen :-P

nathali
15. kvě 2011

@jika10 ze by si mala bolenicko s toho ??? no snad ti to prejde,ja viem jak si udychana 😀 ja to poznam 😀 my byvame na kopci a ked chodim s prace domov pesi tak uz barak prosim nech sa posunie blizsie ku mne jak uz nevladzem 😀 ale pomaly si uz zvykam
a na tu zumbu ides kedy??

tyrisa
15. kvě 2011

Ještě jsem se chtěla zeptat,je možné poznat jestli budu mít anovulák?musí ty teploty skákat,nebo se prostě budou držet dole?Já jsem měřila jednou anovulační cyklus a teploty mi skákaly hned od 1DC nahoru dolu,ale tedka jsem 15DC a teploty jsou stále nízko......

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa Nebo spis nechapu, proc mu nekoupi nejakou hracku. Tim by se zabavil a drzel by tlamicku. Myslim takovou tu, jak tam nacpes dobroty a kdyz je sikovnej, tak mu z toho obcas nejaka ta dobrota vypadne. My mame vorisky a jsou na nas strasne fixovany, ale taky jsou zticha. Dokonce kdyz jim rekneme jdeme spinkat, tak speji az do 7 do rana bez toho, aniz by o nich nekdo vedel

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa Ja myslim, ze anovulak je takovy cyklus, kdy teploty jsou jeden den nahore jeden den dole, proste porad skacou a neni tam ta jasna hranice nizskych a vysokych teplot. Pokud se ted teploty drzi dole a neskacou, tak myslim, ze jsi pred ovu

tyrisa
15. kvě 2011

@jika10 To je tak,když si každej..........pořídí psa do bytu a myslí,že stačí jen krmit a venčit no....Ten můj mi věčně asistuje na klíně u PC 🙂

tyrisa
15. kvě 2011

@jika10 super,doufám,že budeš mít pravdu a ovu ještě dojd,tady mám graf http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa No podle grafiku tipuju, ze se ovulka blizi, bude coby dup. Mas ovu testiky??? Takze mate psika taky jako clena rodiny. No jo hold nekdo se k pejskum chova jako k psum. Jeste nemuzu videt psa u boudy 😠

Taaak postel prevlecena, ale zapotila jsem se u toho 😀

donalona
15. kvě 2011

Ahojte baby, dlho som tu nebola. s manzelom sa snazime o babo asi rok, druhy mesiac beriem duphaston 15-25 den cyklu a prvy mesiac k tomu som brala aj clostilbegyt 3-8 den cyklu.ale zabudla som si vziat posledne 2tbl, brala som ho teda len 3-6 den cyklu. mate niektora skusenost s tmy ze ste otehotneli po tychto tbl??? ovulaciu mam, prolaktin uz v norme, neviem kde to viazne. pouzivam aj ovu testy, teda viam presne kedy mam ovu.

jika10
15. kvě 2011

@nathali Na zumbu jdu uz v utery, se tesim jak maly dite 😀 Ale jestli to vubec udycham 😀 No dyztak budu pomalejsi a ono se to bude postupne zlepsovat, doufam 😀 Myslim, ze to brisko me boli od cviceni, protoze ted jsem prevlikala postel a zase me boli trosku vic. Takze ted uz jen odpocivam. Ja mam obcas v praci problem dosourat se do 3 patra 😅 stydim se 😅

jika10
15. kvě 2011

@donalona Ja myslim, ze kdyz se podivas o kousek vys nebo na predchazejici stranku, tak je tam tabulka snazilek a tabulka tehulek. A to jsou clostikovy tehulky. Ja mam kamosku, ktera ma clostikova dvojcatka, takze urco se da otehotnet. Jen nekomu se to podari a nekomu ne. Ja uz mam za sebou sesty a osledni cyklus s clostikem a tehu zatim nikde. Ale ja mam vzdycky neco specialniho, takze myslim, ze u me bude problem jeste nekde jinde 😒

nathali
15. kvě 2011

@tyrisa no podla BT to vazne vyzera ze ovu na seba nenecha dlho cakat 🙂
@jika10 len sa tes to je dobre 🙂 a nemas sa za co stydet ani ja by som na 3 poschodie nevyliezla este ze vymysleli vytahy 😀 ale to zas kondicke nepomoze 😀

jika10
15. kvě 2011

@nathali Jo vytahy jsou dobra vec, jen u nas kde mame kancelare vytahy nejsou. To vis je to sidlo Sokolu a ty jsou hold vysportovany 😀 Ale tak aspon si muzu rict, ze neco malo jsem pro svoji kondici delala, kdyz sem chodila pesky po schodech 😀

donalona
15. kvě 2011

@jika10 dakujem, pozriem sa

nathali
15. kvě 2011

@jika10 no to ano aspon mozes byt spokojna ze len nesedis ale aj po schodoch chodis 🙂 😉

dicinka1
15. kvě 2011

@jika10 neznervoznuju ma..len zajtra ideme na spermiogram a neviem či to stihneme do zajtra..ovulku..ale už viem,žťe ano..lebo test ešte nie je pozitivny..pravdepodobne pozitivny bude až zajtra 😉 a to budeme mat aj po spermiograme.. 😉 ale dakujem za radu 😉

jika10
15. kvě 2011

Holky, tak manza uz pred dvema hodinama rikal, ze by jsme mohli nekam vyrazit a do ted nenasel zadnou zajimavou akcicku. Ja uz prevlikla sama postel a to rikal, ze mi pomze, ha ha, bych se nacekala. Pak sem prisla na to, ze si vcera rozhazel tricka ve skrini, tak jsem mu rekla, ze si to uklidi a taky se nic nestalo. No nic pujdu varit a kaslu na nej, to bude fakt uzasna nedele. Sedi u pocitace a kouna na FB 😠 😠

nathali
15. kvě 2011

@jika10 aj u nas je kraaasna nedela 😠 rano sme sa najedli chvilu si este polezali a potom volal sef priatelovi ze ide robit auto ze sa nieco pokazilo a on hned aktivny ze ci pomoze 😠 😠 😠 tak som sama doma este behol do tesca vraj je uz pri pokadni, sakra to si nevedia uvedomit ze sa tesime na vikend koli nim??????????? 😠 😖

nathali
15. kvě 2011

@jika10 aj ja sa nudim beham po mk a nic zaujimave tu neni a na fb uz vobec nic neni ☹

jika10
15. kvě 2011

@nathali No na zabiti malo 😠 😠 Ted varim a on se me zepta, ty delas obed, ja myslel, ze nekam pujdeme. Pomoc, drzte me nekdo, nebo ho fakt pretahunu potehem 😀

aduskatt
15. kvě 2011

@nathali no, moj prave isiel do prace a vrati sa zajtra vecer o siedmej..co k tomu dodat?

jika10
15. kvě 2011

@aduskatt Noooo, tak to jsi na tom hur nez my s natalkou 😅

Tak manza vymyslel, ze pujdeme na hrad a na stare mesto, tak snad nebude prset

aduskatt
15. kvě 2011

@nathali huraaaaaaa, som dole v tabulke, xixi.......este tak byt pod ciarou🙂)