Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petra273
28. črc 2011

@terioza1 můžu taky do tabulky? doufám, že po včerejšku to bude do té spodní 😀 , věk 37, snažení 5 měsíců, 14DC, 28 PC, 1 cyklus clostil 2x1, duphaston 2x1, grepový džus, calibrum babyplan. díky

kacnov
28. črc 2011

ahoj holky tak nic planej poplach na mamatestu je jen / tak nic

mijadave
28. črc 2011

@petra273 asi ano, ja som tiez nikdy nemala bolestivu ovulku, iba pri liecbe clostilom.... 😉

@kacnov tak to ma mrzi... a ktory DPO si?

petra273
28. črc 2011

@mijadave no, alespon vím, že se něco děje 😀 asi je to pro vaječníky pěknej šok. A nevíš jestli se po clostíku dělají vajíčka na obou nebo jen na jednom vaječníku? K tomu levému nemám vejcovod, tak to by mi bylo nanic, nicméně mě bolí pravá strana, tak snad je to OK 😀

mijadave
28. črc 2011

@petra273 neviem, ako u koho, mna bolelo tiez vzdy iba na jednej strane, no foliky sa mi robili na oboch stranach... 😉

petra273
28. črc 2011

@mijadave tak budu doufat, podle té bolesti mi tam roste vejce jak od pštrosa 😀

aduskatt
28. črc 2011

@petra273 mne jeden vajecnik nefunguje tak ako ma a kazdy mesiac sa mi tvoria vajicka len na pravej strane

mijadave
28. črc 2011

@petra273 😀 😀 😀 😀 😀 to som si aj ja vravela 😀 drzim Ti pasticky, nech sa mas coskoro // 😉

aduskatt
28. črc 2011

teda pre upresnenie....mam lavy vajecnik preplneny vajkami, ale nedotrievaju a neuvolnuju sa.....kazdy mesiac mam na pravej strane

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave bre ranko🙂)

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt dobre ranko 😉

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave nakukam tajne z prace🙂)

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt ja tiez, kazdy den, som sama v kancli, kolega ma dovolenku... 😀 a straaaaasne sa mi nic nechce 😀

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave tak ja si toto nemozem dovolit.ja som v banke na pobocke🙂

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt tak to hej... ja som na marketingu, tak sa to da... 😀

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave aj ja scem robotu v kancli.....

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt ja som zas chcela v banke... nevzali ma 😒

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave kks, ak by som si mohla vyberat, tak utekam rychlo prec🙂

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt ja viem, som pocula, ze uz to nie je to co byvalo... tu si tiez nie je z coho vyberat... som rada, ze mam vobec pracu... 😉

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave no, popravde, ide to dole vodou..................stale vacsie a vacsie naroky a menej a menej vyhod, vswetko rusia.....my si aj za ucet platime rovnako ako klient

mijadave
28. črc 2011

@aduskatt 😲 teda... no nikde to nie je ruzove... ani u nas... 😒

jika10
28. črc 2011

Ahoj holky, tak mimco se nekona, moje telo si ze me dela jenom srandu. Dnes teplota klesla a MS dorazila potichu a nezvana.
V praci jsem od ctvrt na devet, sef me totalne zbuzeroval (napr: nemuzu se dovolat jednomu chlapkovi, proste mi nezveda telefon a je to muj problem 😠 ), a dalsi a dalsi veci. Uz nemuzu, pobrecela jsem si a na vsechno rezignuju

aduskatt
28. črc 2011

@mijadave v kancli sa aspon nemusim jedovat s nepriojemnymi klientami, ktori si myslia, ze im, musis zobat z ruky, ked maju na ucte tisic eur..dnes totiz nemaju problem ta poslat otvorene do riti a nadavat vulgarne ak nieco nemoze byt tak, ako chce oni, aj ked im trebars nemozes vyhoviet, lebo by si v opacnom pripade porusila zakon........

terioza1
28. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Terioza1...............22...........5m..............26..........32............11.......Listovka, kontryhel + řebř. + hluch., grep.džus
Veronicka33.........33.........19m..............24..........28.................................................
Mijadave...............35.........19m.............13...........28.............5........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

aduskatt
28. črc 2011

@terioza1 a mna si kde zabudla, moja?🙂

terioza1
28. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m..............26..........32............11.......Listovka, kontryhel + řebř. + hluch., grep.džus
Veronicka33.........33.........19m..............24..........28.............?....................................
Mijadave...............35.........19m.............13...........28.............5........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273................37...........5m.............14...........28............?.........Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

tyrisa
28. črc 2011

@terioza1 26......17m.........21......33......4.....................

terioza1
28. črc 2011

ahoj holky, omlouvam se za tolik tabulek najednou, ale znate to, musim se do toho nejak dostat 🙂 Neni to zadna prdel 😀

terioza1
28. črc 2011

@aduskatt nezabudlaaaaaa.... ale j to fuska, takhle na zacatku 😀 Tak povidej.. 😀

aduskatt
28. črc 2011

vek 35, snaženie 6 r, DC16, PC30, DPO 0 alebo 1, clostil, calibrum